0912345678

آتش بازی

ما پیدا کریم {{foundPosts}} {{resultText}}

آتش بازی

تشریفات عقیق

این مجموعه با داشتن زیباترین باغ اختصاصی ودر اختیار داشتن بیش از 50 مورد باغ سالن های شیک و مجلل و بسیار زیبا و رویایی پذیرای جشن های شما می باشد. تشریفات عقیق ارایه دهنده انواع خدمات از قبیل: دیزاین های روز نور پردازی حریر آرایی گل آرایی شمع آرایی آتش بازی به روز ترین سفره های عقد و مدرن ترین سازه های دکوراتیو می باشد .

تشریفات پارت

گروه تشریفات مجالس پارت و استودیوی عکاسی و فیلمبرداری پارت ، طراح ، مجری و برگزار کننده تشریفات عروسی ،نامزدی و مجری،مشاور و طراح مراسم مجلل سفارتخانه ها و سمینارهای دولتی و خصوصی به همراه آشپزخانه اختصاصی و صنعتی و طرف قرارداد با بیش از 50 مورد باغ و ویلادر شمال، جنوب،شرق و غرب تهران و یا حومه تهران برای برگزاری مراسم در خدمت شما عزیزان می باشد همچنین با توجه به پرتابل بودن کلیه تجهیزات اعم از ظروف ، سرویسهای پذیرایی تزیینات و دیزاین آماده اجرای مراسم شما در سراسر کشور میباشد .

تشریفات مورینو

تشریفات عروسی مورینو برگزار کننده مراسم عقد ،عروسی،نامزدی، تولد، ولیمه و ... با استفاده از متریال های اروپایی و دیزاین جدید و زیبا توانایی اجرا و ارائه خدمات با توجه به سلیقه و بودجه شما عزیزان را دارا می باشد.

تشریفات صدف

گروه تشریفات صدف با ارائه ی راهنمایی های سازنده و ایده های خلاقانه، شما را در انتخاب منوی متناسب با سلایق خویش و مهمانان و جلب هر چه بیشتر رضایت آنان یاری می دهد