0912345678

تشریفات

در روزهایی که برگزاری مراسم عروسی از خانه به باغ تالارها و تالارهای مجلل تغییرمکان داده است و زوج های در شرف ازدواج ترجیح میدهند جشن عروسی رو با تجملات بیشتری برپاکنند . از این رو راه را برای موسساتی که قبلا تنها وظیفه کرایه ظروف و تجهیز مجالس را برعهده داشتند و حالا تبدیل به موسسات حرفه ای شدند که از برنامه ریزی گرفته تا طراحی و اجرای مراسم عقد و عروسی را باز کرده است . این موسسات که قبلا به عنوان کترینگ از آنها یاد میشد حالا با عنوان تشریفات مجالس در حال فعالیت هستند. شما در وبسایت عروس دوماد میتونید به لیست کاملی از تشریفات مجالس تهران دسترسی داشته باشید.
ما پیدا کریم {{foundPosts}} {{resultText}}

تشریفات

تشریفات عقیق

این مجموعه با داشتن زیباترین باغ اختصاصی ودر اختیار داشتن بیش از 50 مورد باغ سالن های شیک و مجلل و بسیار زیبا و رویایی پذیرای جشن های شما می باشد. تشریفات عقیق ارایه دهنده انواع خدمات از قبیل: دیزاین های روز نور پردازی حریر آرایی گل آرایی شمع آرایی آتش بازی به روز ترین سفره های عقد و مدرن ترین سازه های دکوراتیو می باشد .

تشریفات پارت

گروه تشریفات مجالس پارت و استودیوی عکاسی و فیلمبرداری پارت ، طراح ، مجری و برگزار کننده تشریفات عروسی ،نامزدی و مجری،مشاور و طراح مراسم مجلل سفارتخانه ها و سمینارهای دولتی و خصوصی به همراه آشپزخانه اختصاصی و صنعتی و طرف قرارداد با بیش از 50 مورد باغ و ویلادر شمال، جنوب،شرق و غرب تهران و یا حومه تهران برای برگزاری مراسم در خدمت شما عزیزان می باشد همچنین با توجه به پرتابل بودن کلیه تجهیزات اعم از ظروف ، سرویسهای پذیرایی تزیینات و دیزاین آماده اجرای مراسم شما در سراسر کشور میباشد .

تشریفات مورینو

تشریفات عروسی مورینو برگزار کننده مراسم عقد ،عروسی،نامزدی، تولد، ولیمه و ... با استفاده از متریال های اروپایی و دیزاین جدید و زیبا توانایی اجرا و ارائه خدمات با توجه به سلیقه و بودجه شما عزیزان را دارا می باشد.

تشریفات صدف

گروه تشریفات صدف با ارائه ی راهنمایی های سازنده و ایده های خلاقانه، شما را در انتخاب منوی متناسب با سلایق خویش و مهمانان و جلب هر چه بیشتر رضایت آنان یاری می دهد