تالار های تهران
امروز جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
منو

ترکیب رنگ های عروسی

روز بزرگی در راهه و مسلما دلتون نمیخواد همه چیز معمولی باشه. توی جشن های عروسی امروز کم تر از رنگ سفید استفاده میکنند .

شاید اجرای ایده های جدید کمی سخت باشه. قوانین رو بشکنید و رنگ سفید رو کنار بزارید. اگه دوست دارید بدونید چه ترکیب رنگ هایی برای برگزاری یک جشن عروسی منحصر به فرد لازمه این مطلب رو بخونید.

بنفش + قرمز شرابی + نارنجی

کی گفته که فقط یک رنگ رو  باید انتخاب کرد؟ میتونید چند تا رنگ انتخاب کنید. رنگ هایی که برای جشن عروسی استفاده می کنید میتونن متفاوت باشن. یکی از ترکیب رنگ های مناسب مراسم عروسی ترکیب بنفش، قرمز و نارنجیه. بنفش و قرمز شرابی به هم خیلی نزدیکن و رنگ نارنجی بین اون ها نظر رو بیشتر جلب میکنه.

نقره ای + خاکستری

این ترکیب برای کسانی که ترکیب تک رنگ دوست دارن می تونه انتخاب مناسبی باشه. مزیت این ترکیب رنگ اینه که خیلی راحت میشه ظروف نقره ای و کیک خاکستری رنگ پیدا کرد. لباس عروس سفید با جزئیات نقره ای همراه با این تم بی نظیر میشه.  تصور کنید این ترکیب چقدر با هوای سرد زمستونی تطابق داره.

زمردی + کرم + طلایی

این ترکیب برای کسانی که میخوان یه جشن عالی با ترکیب رنگ های گرم داشته باشن مناسبه. برای اجرای این تم می تونید گل و گیاهان سبز استفاده کنید و ظرف و ظروف طلایی یا لباس عروس کرم رنگ. البته رنگ کرم برای دستمال سفره هم ایده خوبیه.

یکی از بهترین ترکیب رنگ ها برای مراسم عروسی ترکیب نارنجی، پرتقالی و زرده. این رنگ ها رو هم میشه توی دکور استفاده کرد و هم لباس ها. این طیف رنگ های گرم روی میزها، صندلی و دیوار بی نظیر میشن. اگه دوست دارید متفاوت باشید و خلاقیت به خرج بدید لباستون رو رنگ زرد انتخاب کنید. این ترکیب رنگ ها برای روزهای گرم تابستونی مناسب هستن. میوه هایی انتخاب کنید که با این ترکیب تناسب داشته باشن. مثل پرتقال، نارنگی، لیمو یا موز.
نظر شما درباره این ترکیب رنگ ها چیه؟ لزومی نداره فقط به یه رنگ بچسبید. رنگ ها رو با هم ترکیب کنید و جشنی که فقط یک بار توی زندگیتون اتفاق میفته رو به یه جشن به یاد موندنی هم برای خودتون و هم برای مهمان ها تبدیل کنید. توی جشن عروسی همه چی باید عالی و بی نقص باشه.

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید