تالار های تهران
امروز جمعه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
منو

آیا او با من ازدواج می کند ؟

آیا می‌خواهید بدانید مردی که با او آشنا شده‌اید قصد ازدواج با شما را دارد یا نه؟ در این مطلب نشانه هایی  را می‌گوییم که مشخص این مرد به دنبال یک رابطه‌ی  دائمی با شماست.

مراوده با مردی که با او آشنا شده‌اید می‌تواند هم خوب و خوشایند باشد و هم گیج کننده. یکی از سخت‌ترین جنبه‌های آن این است که دوست دارید بفهمید این مرد تا چه حد به شما علاقه دارد، آیا قصدش ازدواج است یا تنها به دنبال یک دوستی است؟ البته همیشه پرچم‌های قرمزی وجود دارد که باید به آنها آگاه باشید اما اغلب افراد در این روابط متوجه این علائم نیستند یا گاهی واقعا نمی‌خواهند متوجه آنها بشوند ! اگر مطمئن نیستید در ذهن این مرد دقیقا چه می‌گذرد، با نشانه‌های زیر می‌توانید تا حدودی متوجه شوید قصد واقعی او چیست.

 

هدف‌هایش را با شما در میان می‌گذارد


مردی که به دنبال یک رابطه‌ی جدی با شماست، روراست است. این را بدانید که درمیان گذاشتن هدف‌ها و برنامه‌های آینده چیزی نیست که مردها به راحتی آن را انجام بدهند. اگر این مرد علاقه‌ی جدی ای  به شما نداشته باشد، برنامه‌هایش را با شما در جریان نمی گذارد . با درمیان گذاشتن هدف‌هایش با شما، او اجازه می‌دهد بدانید که می‌خواهد شما را وارد زندگی‌اش کند.

 
شما را به خانواده‌اش معرفی می‌کند


این یکی از مهمترین قسمت های ماجراست . مردی که به فکر رابطه ی جدی با شماست ، شما را به خانواده‌اش معرفی می‌کند و این قدم بزرگی است که اگر این مرد برداشته، مطمئن باشید به شما علاقه دارد و می‌خواهد با شما ازدواج کند. یادتان باشد خانواده‌ی او، دنیای او هستند و معرفی کردن شما به آنها، موضوع بسیار مهمی است.

 

احساسات واقعی خود را بروز می‌دهد


اگر مردی شما را دوست داشته باشد و به فکر زندگی مشترک با شما باشد ، مشکلی برای بروز احساسات و عواطفش ندارد. به راحتی به شما می‌گوید که دلش برای‌تان تنگ خواهد شد  و از در کنار شما بودن ، به خاطر خود شما لذت می‌برد.


با هیچ دختر یا زن دیگری رابطه ندارد


خیلی وقت‌ها شاید به این فکر کنید که آیا مردی که با او آشنا شده‌اید با زن یا دختر دیگری هم رابطه دارد یا نه. البته این طبیعی است که با زن یا دخترهای دیگری حرف بزند و برخورد داشته باشد بلکه مهم این است که به هیچکس دیگری علاقه نداشته باشد و شما تنها دختر مورد علاقه‌ی وی باشید.


 

به شما الویت می‌دهد


علامت خوب دیگری که نشان می‌دهد مردی قصد ازدواج با شما را دارد این است که شما را به خودش ترجیح می‌دهد و در برنامه ریزی‌هایش، نظر و ایده‌های شما هم مهم هستند. این مرد پیش از اینکه تصمیمی بگیرد، با شما مشورت می‌کند و نظر شما را هم می‌خواهد.


چیزهای کوچک و جزئی را به خاطر می‌سپارد


اگر مردی واقعا به شما اهمیت ندهد و دنبال رابطه‌‌ای ماندگار با شما نباشد، چیزهای کوچک هم برایش مهم نیستند که بخواهد آنها را به خاطر بسپارد؛ مثلا یادش نمی‌‌ماند که قرمز، رنگ مورد علاقه‌ی شماست یا اینکه دوست دارید در یک روز سرد زمستانی بستنی بخورید.

 

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید