تالار های تهران
امروز دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
منو

دانستنیهای مراسم عروسی

 تالار و باغ تالار : 

باغ هایی در داخل شهر تهران و همچنین اطراف آن وجود دارند که شما می توانید از بین آن ها یکی را انتخاب کنید.

با توجه به نوع مهمانی,مکان آرایشگاه عروس و ترافیک خیابان ها و دوری و نزدیکی مسیر شما می توانید باغ مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 در فصل گرما حتما حشرات را در نظر بگیرید و راهکاری برای آن پیدا کنید تا خاطره ی بدی برای مهمانان باقی نماند.

همچنین در نظر گرفتن مکانی که صدای موسیقی موجب سلب آسایش ساکنین اطراف نشود بسیار مهم می باشد. طبیعتا شما نمی توانید همه ی این باغ های عروسی را بشناسید و به تمام آن ها سر بزنید بنابراین سالن های تشریفات عروسی با بستن قرارداد با این باغ ها شما را در این کار و انتخاب یاری می کنند.

 

آتلیه فیلم و عکس :

انتخاب بهترین آتلیه عروس با توجه به اینکه برای ثبت بهترین یا بزرگترین رویداد زندگی برگزیده میشود کاری بسیار مهم است . در مورد آتلیه عروس اینکه بگوییم فلان آتلیه بهترین در تهران است واقعا امکان پذیر نیست . چون سلیقه در انتخاب آتلیه بسیار مهم است .

نمونه کارها را با دقت ببینید و با آتلیه های دیگر مقایسه کنید ! این نکته را هرگز فراموش نکنید که آتلیه عروسی که شما مراجعه کرده اید بهترین نمونه کارهای فیلم و عکس خود را به عنوان نمونه کار به مشتریان یا مراجعین خود نشان خواهد داد . پس این بهترین عکس عروسی یا بهترین فیلم عروسی که آن را مشاهده میکنید حتما از تجهیزات مختلف عکاسی و فیلمبرداری استفاده شده است .

 

آرایشگاه و زیبایی :

اگر سالن زیبایی خاصی مد نظر شما است، حتما یک بار بصورت آزمایشی به آنجا بروید و کار آرایشگر و فرم دهنده مو را ببینید

بطور معمول نزدیکان درجه یک عروس او را در سالن زیبایی همراهی می‌کنند

.بنابراین باید برای آرایش آن ها نیز فکری بکنید

 باید با سالن هماهنگ کنید و ببینید که آیا همراهان شما را نیز با هزینه های مناسب آرایش خواهند کرد یا نه.

اگر قصد دارید که مراسم خود را در یک شرایط آب و هوایی غیر معمول برگزار کنید، باید آرایشگری را انتخاب کنید که متناسب با آن شرایط آب و هوایی خدمات خود را ارائه دهد

  

تشریفات مجالس:

امروزه تشریفات نقش مؤثری در مراسم عروسی زوجین دارد. باغ عروسی, غذاهای اصلی و فینگرفود و تنوع آن‌ها, لباس عروس, موسیقی زنده, پذیرایی و... همگی بخشی از این تشریفات می‌باشند. طبیعتاً عروس و داماد با حجم زیادی از کار و استرس نمی‌توانند همگی این تشریفات را به ‌تنهایی فراهم کنند. بنابراین مراکز تدارکات مراسم عروسی شروع به کارکردند تا با برگزاری مراسم و تشریفات لازم به این امر کمک کنند.

امروزه تشریفات و مراکز خدماتی متفاوتی در بازار شروع به کارکرده اند که زوج‌ها می‌توانند برحسب سلیقه و هزینه‌ای که می‌خواهند بپردازند یکی از آن‌ها را انتخاب کنند تا آن‌ها را در این کار یاری کنند.برخی از آن ها علاوه بر کارهایی که در بالاتر گفته شد فیلمبردار و عکاس و باغ مناسب برای این کار را به زوجین معرفی می کنند.

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید