تالار های تهران
امروز جمعه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
منو

کلمات کلیدی در یک رابطه خوب

 

یک رابطه خوب بر اساس فکر برخی افراد تنها در آخر شب ها  رخ نمی دهد . یک رابطه از احترام شکل خواهد گرفت . در یک رابطه خوب ، همیشه باید به شریک زندگی تان احترام گذاشته  و خوشحالی شریک زندگیتان باید در مرتبه اول قرار داشته باشد.

خب ، در ادامه ما  این مقاله از سایت عروس و دوماد پنج کلمه کلیدی که شما باید برای داشتن رابطه خوب آنها را به خاطر داشته باشید را ذکر می کنیم.

رازهایی ساده که رمز داشتن رابطه خوب با همسرتان است

محدودیت ها :هر رابطه ایی و هر شخصی دارای محدودیت هایی می باشد که شما به هیچ وجه نباید از آنها عبور کنید. اگر شما می خواهید رابطه تان با شریک زندگیتان یک رابطه طولانی باشد سعی کنید محدودیت ها و خطوطی که نباید از آنها عبور کنید را یاد بگیرید و باعث ناراحتی و آزرده شدن همسرتان نشوید. احترام گذاشتن به مرزهای یکدیگر احترام به خود و همسرتان می باشد و زندگی تان برای سالیان دراز مدت پایدار خواهد بود.

یادگیری : شما باید عواملی را که باعث سردی و ناراحتی شریکتان می شوند را یاد بگیرید و به اجازه ی ناراحتی را به آنها ندهید. چیزهایی که شریک زندگی تان به آنها علاقه دارد و یا تنفر دارد،حتی کوچک ترین شان را به خاطر داشته باشید. زمان های زیادی را با شریک زندگی تان بگذرانید زیرا که باعث می شود خلق و خوی، عادت ها ، علایق آنها و... را یاد بگیرید. شما با پرسش برخی سوال ها می توانید به عمق بیشتری از شریک زندگیتان دست پیدا کنید و یا حتی می توانید با آنها سر یک موضوع گفت و گو کنید تا به عقاید آنها دست یابید. چیزهایی که آنها در مورد آن حرف میزنند یا انجام میدهند نشان دهنده عقاید، شخصیت، احساسات و باورهای آنها می باشد.

زندگی : با یکدیگر زندگی کنید. زوج های بزرگ رابطه های خوب و عمیقی دارند زیرا آنها این را انتخاب کردند که با یکدیگر زندگی کنند. با یکدیگر زندگی کردن یک موضوع عمیقی می باشد، سعی کنید هیچ چیزی را از یکدیگر پنهان نکنید، به یکدیگر احترام بگذارید و... . برخی از افراد زمان زیادی را در کار خود، سرگرمی هایشان و دوستانشان سپری می کنند و خیلی کم برای همسرشان وقت می گذارند که در این صورت بر اساس گفته های بالا،نتایج بدی را به بار می آورد. افرادی که رابطه های موفق دارند همیشه به همسر و شریک زندگیشان احترام می گذارند و زمان زیادی را با آنها سپری می کنند.

خندیدن : خنده یک معجزه میباشد که باعث خوشحالی و بهبود زندگیتان به بهترین خو می شود و برای داشتن یک رابطه موفق و خوب یک عنصر اصلی است. زوجی که با هم خوشبخت می باشند همیشه در حال خنده اند. خنده اکثرا با یک جوک و شوخی های احمقانه بر روی لب های همسرتان می نشیند.اگر همسرتان را ناراحت و افسرده دیدید، با یک شوخی احمقانه خنده را به لبش بیاورید. زوج هایی که با هم خوشبخت می باشند،هیچ وقت نسبت به مسائل حس و حال جدی بودن را نمی گیرند، البته جای گفتن دارد نه تنها برای همسرشان بلکه نسبت به دیگران هم حس و حال جدی بودن را نمی گیرند. آنها با مرور خاطرات تلخ گذشته شان، جوی ناآرام و منفی را به یکدیگر تحمیل نمی کنند بلکه با مرور مشکلات زندگی گذشته شان خنده روی لبانشان می آید.

عشق : داد وستد عشق در هر شخص متفاوت می باشد. افرادی که زندگی خوب و موفق دارند، پی به این موضوع برده اند و سعی در عشق ورزیدن به همسرشان هستند. آنها می دانند عشقی که به همسرشان می ورزند نسبت به دیگران متفاوت هست. آنها یاد گرفته اند که چگونه به شریک زندگیشان عشق بورزند تا هیچ سوء تفاهمی بین آنها ایجاد نشود. چیزی که باعث خوشبختی زوج ها می شود این است که در هر شرایطی همدیگر را درک کنند و در سوء تفاهم ها کوتاه بیایند و یکدیگر را ببخشند. همچنین از مشکلات کوچک، کوهی بزرگ نسازند و هرگونه اختلاف بینشان را با یکدیگر حل کنند.

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید