تالار های تهران
امروز جمعه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
منو

روش های طلایی برای شادکردن همسر

آیا به یاد می آورید که آخرین باری که به همسرتان احساس خاص بودن داده اید، چه زمانی بوده است ؟ همسر شما کسی است که  در غم و شادی های زندگی مشترک شما شریک است. همچنین او پدر فرزندان شماست. راه های زیادی  وجود دارد که می توانید همسرتان را شاد کنید و به او احساس خاص بودن بدهید. اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید، در ادامه این مقاله از وب سایت عروس و دوماد  همراه ما باشید .

غذای مورد علاقه شوهرتان را بپزید
بیشتر مردان  اهمیت زیادی را برای غذایی که میخورند قائل  هستند .  اکثر دعواهای زناشویی سر غذایی است که یا به درستی پخت نشده و یا به موقع آماده نبوده و این اتفاق به راحتی توانسته باعث ایجاد مشکلات و دعواهای زیادی شود. اما اگر شما گاهی اختصاصی و برای شخص همسرتان غذایی خوشمزه و مورد علاقه او با تمام مخلفاتش را آماده کنید باعث خوشحالی او شده اید.


خانواده اش را در شادی هایتان شریک کنید
اگر برای همسرتان قصد گرفتن جشن تولد دارید خانواده اش را هم در این شادی شریک کنید. جلوی او از پدر و مادرش تشکر کنید که چنین پسری را با ویژگی های بی نظیر تربیت کرده اند. این کار هم باعث شادی مضاعف همسرتان شده و هم محبت خانواده اش به شما جلب گردیده است.
همسرتان هرگز این محبت و برنامه ای که تربیت داده اید را فراموش نکرده و اگر به زبان هم نیاورد در دل، شما و شعور و مهربانیتان را ستایش خواهد کرد.

به او کمک کنید
به طور قطع او کارهایی دارد که به دلیل کمبود وقت از پس انجامشان بر نمی آید. اگر شما وقت و شرایطش را دارید در یک غافلگیری دست به کار شده و کارهایش را انجام دهید. شاید انجام این کارها، خیلی ساده و پیش پا افتاده باشد اما انجامش توسط شما برای کسی که وقتش را ندارد دنیایی از خوشحالی به همراه می آورد.

دائم کنارش نباشید
در مسیر سر کار تا خانه دائم به این موضوع فکر می کرده که هر چه زودتر به خانه برسد و برنامه مورد علاقه خود را از تلویزیون ببیند اما شما با این انتظار که باید بنشیند و با شما گفتگو کند و دائم به شما توجه نشان دهد نقشه های او را نقش بر آب کرده و اسباب ناراحتی اش را فراهم کرده اید. اما اگر به جای این انتظار ساعتی او را در خلوتش خودش تنها گذاشته تا او هم به علایقش برسد نه تنها احترام خود را حفظ کرده بلکه باعث شدید او به برنامه دلخواهش رسیده و از لحاظ روانی آرامش پیدا کند.

با این جمله که "عزیزم! تا شما توی این یک ساعت تلویزیون نگاه می کنی منم به کارهام می رسم تا بعدش مفصل با هم صحبت کنیم و شام بخوریم" او را خوشحال کرده و خیالش را آسوده کرده اید که هم شما را دلخور نکرده و هم به برنامه مورد علاقه اش رسیده است.

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید