تالار های تهران
امروز دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸
منو

نکات مهم در انتخاب آتلیه عروسی

انتخاب آتلیه عروسی احتمالا دومین کاری باشد که بعد از انتخاب و رزرو باغ تالارعروسی، به آن خواهید پرداخت، یکی از مهم ترین و ضروری ترین اقدام  انتخاب آتلیه خوب برای عروسی است، که توجه به  نکات مهمی از جمله هزینه آتلیه ، فضای آتلیه عروسی ، نورپردازی و در کل توجه به جزئیات حساسی که  بتواند خاص ترین لحظه‌هایتان را ماندگار کند و به ثبت برساند.

برای انتخاب آتلیه خوب برای عروسی  با  رعایت نکات ریز و هوشمندانه‌ قابل انجام است. با ما برای انجام این مهم همراه باشید.

آتلیه عروس تهران

نکات مهم برای انتخاب آتلیه خوب:

  • فضای آتلیه

توجه به محلی که قرار است از شما و همسرتان عکس گرفته شود جزو یکی از نکات قابل توجه است. شما باید بعد از دیدن نمونه کار آتلیه به فضای آن توجه کنید. آیا رنگ بندی آتلیه مناسب است؟ طراحی آن چگونه است؟ آیا در آن احساس آرامش و شادی دارید؟ و همچنین متراژ و مساحت آتلیه میتواند اهمیت زیادی داشته باشد، که باعث راحتی عروس و داماد و همچنین عکاس میشود. عکاس میتواند در آن عکس های دور و نزدیک (واید، مدیوم، و کلوز آپ و …) را به خوبی اجرا کند.

  • دوربین

با توجه به پیشرفت تکنولوژی امروزه به جای استفاده از چند دوربین با لنزهای مختلف از یک دوربین  دیجیتال با لنز های متنوع استفاده میکنند.  وضوح یا همان رزولوشن بالا یکی از ویژگی های مهم این دوربین ها می باشد.

  • نور پردازی

نور پردازی نیز میتواند به اندازه دوربین مهم باشد. برای تشخیص این مورد به عکس های قبل از رتوش توجه کنید.

پس برای ثبت خاص ترین روز زندگیتان به بهترین شکل توجه به نکات بالا حائز اهمیت است تا بهترین آتلیه عروسی را انتخاب کنید.

لیست آتلیه های عروس تهران

 

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید