تالار های تهران
امروز جمعه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
منو

بزرگترین ترس های مردان

ترس در زندگی می تواند فلج کننده عواطف ، احساسات ، رویاها و آرزوها باشد . اما به راستی  بزرگترین ترس های مردان چه چیزهایی است ؟ اگر مردان خود را در برابر ترس هایشان قرار دهند ، شاید موفق شوند که آن ها را از بین ببرند . در ادامه این مقاله از وب سایت عروس ودوماد ، 5 مورد از بزرگترین ترس های مردان را مرور خواهیم کرد .

1.شکست خوردن

چرا مردان از شکست خوردن می ترسند ؟ آیا آنها می ترسند که با شرم و خجالتی که بعد از شکست بوجود می آید زندگی کنند یا از ناامید کردن دیگران می ترسند ؟ آیا از آنچه که ممکن است در مورد شخصیت آنها آشکار شود می ترسند ؟ صرف نظر از تمامی موارد ذکر شده ، شکست آخرین چیزی است که مردان باید از آن بترسند . اگر تنها دلیل اینکه شما به دنبال هدف اصلی زندگی تان خیز بر نمی دارید و یا در معرض خطر نیستید این است که از شکست خوردن می ترسید ، بهتر است که به مقابله با ترس هایتان بروید و هدفتان را دنبال کنید . شکست شخصیت  شما را تعریف نمی کند؛ شکست چیزی است که ما همه در راه رسیدن به اهدافمان تجربه می کنیم.

2.ناقص بودن

مردان همیشه به دنبال این هستند که بقیه از آنها چه می خواهند . آنها می خواهند مفید باشید . بقیه به آنها احساس نیاز داشته باشند . اگر مردان آنچه را که برای کمک و راهنمایی به دیگران لازم است را نداشته باشند ، احساس ترس و ناقص بودن می کنند .

همه ی انسانها استعداد خاصی دارند . به عنوان مثال لیونل مسی استعداد شگرفی در فوتبال دارد و یا شکیرا در خوانندگی استعداد دارد . هیچ انسانی از نظر استعداد داشتن ناقص نیست . استعداد خود را پیدا کنید و از آن در جهت کمک و راهنمایی دیگران استفاده کنید .از اینکه برای پیدا کردن استعداد خود تلاش کنید  نترسید. هر ریسک شما را به هدفتان نزدیک تر می کند.

3.ضعیف بود ( یا ضعیف به حساب آمدن )

برای یک مرد ، هیچ چیزی بدتر از ضعیف بودن یا ضعیف به حساب آمدن نیست . وجود ضعف در مردان باعث می شود که مردان آسیب پذیر شوند .

  1. بی ربط بودن

همه ما می خواهیم در زندگی به آن چیزی که برای ما مقدر شده است متکی باشیم و آن کار را انجام دهیم . اما شاید کاری که دارید انجام می دهید ، هیچ ربطی به شخصیت شما نداشته باشد . ابتدا باید متوجه شوید که دارید بهترین کار را انجام می دهید . با استفاده از شناختی که از شخصیت خود دارید شخصیت اصلی خود را پیدا کنید ، سپس از آن برای کمک به دیگران بهره ببرید . مردم همیشه نیاز به عشق و مراقبت دارند و اگر شما آن را حتی به یک نفر ارائه دهید ، هرگز نا امید نخواهید بود .

 

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید