تالار های تهران
امروز جمعه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
منو

جملات خطر آفرین برای ازدواج

جمله‌ های زیر به راحتی ازدواج‌های چندین و چند ساله را ویران می کند . اگر ارتباط و احترام بین شما و همسرتان تضعیف  شده است، حتما نگران شرایط زندگی زناشویی خود شده اید .
برای داشتن ازدواجی  محکم و شاد، باید سه چیز بین شما وجود داشته باشد: ارتباط کلامی، احترام و تعهد. اگر هسمر  شما مدام این جملات را به زبان می‌آورد، با او درمورد احساسی که این جملات در شما ایجاد می‌کند، به حرف بزنید. او باید این موشوع را درک کند و به نظر شما احترام بگذارد.

1حوصله‌ام سر رفته!

گاهی اوقات ایجاد تغییر در برنامه‌ روزانه خیلی کار خوبی  است. از خودتان بپرسید که آیا از برنامه عادی‌تان در رابطه راضی هستید؟ فکر می‌کنید همسرتان از این شرایط  راضی است؟ خیلی مهم است که هر از گاهی برنامه‌های متفاوتی در زندگی تان داشته باشید تا عشقتان عمیق‌تر شود  .

۲تو هیچوقت تو منو درک نمیکنی

زن‌ها و مردها به شکلی  متفاوت از یکدیگر فکر می‌کنند. به همین خاطر بعضی وقت ها  ارتباط بین یک زوج پیچیده تر از همیشه  می‌شود. اگر شوهر شما از این که شما هیچوقت حرف او را متوجه نمی‌شوید یا درکش نمی‌کنید شکایت دارد ، برای او وقت بگذارید و خوب به حرف‌هایش گوش کنید. خوب گوش کردن برای دوام هر رابطه‌ای اهمیت دارد.

۳تو هیچوقت عوض نمیشی

تغییر سخت است. اما اگر شوهر شما مدام شکایت دارد که شما قادر به عوض شدن نیستید، با او درمورد اینکه چرا کارهایی که مورد پسند او نیست را آنطور انجام می‌دهید. حرف زدن درمورد این موضوعات و استدلال منطقی شما باعث خواهد شد که درکتان کند.

۴ تو چرا مثل . نیستی؟

مقایسه کردن روابط را ویران می‌کند. اگر شوهر شما مدام شما را با مادر، دوستان، خواهرها یا زنان دیگر مقایسه می‌کند، یعنی به آنچه هستید ارزش نمی‌گذارد. به این وضعیت خوب فکر کنید و تصمیمی بگیرید که برای سلامتی و خوشبختی‌تان بهتر باشد.

۵تو دیگه اون آدمی که من عاشقش شدم نیستی

تغییرات فیزیکی، احساسی و عقلانی با گذشت زمان ایجاد می‌شود. اگر شوهرتان مدام از این جمله استفاده می‌کند، متوجه نیست که خودش هم دیگر آن فردی که شما عاشقش شده بودید نیست. غیرممکن است که در طول سال‌ها هیچ تغییری نکنید.

برای داشتن ازدواجی موفق، شما باید هر دو کنار هم رشد کرده و تغییر کنید و بعنوان یک زوج به این تغییرات همدیگر احترام بگذارید.

۶ هر چی تو بگی درسته» یا «هر جور خودت دوست داری

این عبارات نشاندهنده فقدان علاقه به کارهای شماست. دلیلش این نیست که شما بر رابطه مسلط هستید و او تابع نظرات شماست. دقیقاً برعکس! این رفتار ادامه‌دار نشاندهنده فقدان علاقه و هیجان در ازدواج شماست.

رمز داشتن ازدواجی موفق، رسیدگی به مسائل جزئی و کوچک نیست، بلکه اعتماد کردن به هم و حرف زدن با همدیگر است. برای حل مشکلاتتان با هم وقت بگذارید تا بتوانید زندگی شاد را کنار هم تجربه کنید.

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید