تالار های تهران
امروز پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
منو

زن ها با این کارها مردان را از خود فراری می دهند

تقریبا همه ما در میان دوستانمان زنی  را می‌شناسیم که تحصیل‌کرده و جذاب است اما در زندگی عاطفی خود موفق نمی شود  وهمیشه  با مردها مشکل دارد .

بیشتر اوقات مشکل این افراد خودشان هستند. آنها با اصرار ورزیدن روی رفتارهایی که اصلا  جالب نیست و بعضی وقت ها  آزاردهنده نیز به حساب می آیند مردها را از اطراف خود دور  می‌کنند. این خانم‌ها باید بدانند که کدام رفتار آنها سبب تنها ماندنشان شده است ،با دانستن این مورد  حتما زندگی شادتر و رابطه سالم‌تری را تجربه خواهند کرد.

برای آشنایی با آزاردهنده‌ترین رفتارهای زنان  از دیدگاه مردان تا انتهای مطلب با وب سایت عروس و دوماد همراه باشید.

مودی بودن

این مورد  برای هر دو جنسیت  زشت و ناپسند است. اما بدانید مردان از زنانی که بنظر مودی و بدخلق هستند گریزان هستند. آنها بیشتر اوقات  سراغ زنانی می‌روند که همیشه خندان هستند. این مساله را از روی عکس‌های داخل  شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام  هم می‌توان تشخیص داد.

شما اگر عکسی به سبک مدل‌ها بگیرید و چهره‌ای بی‌حالت و بی‌روح داشته باشید، برای مردان جذابیتی  نخواهید بود. اما اگر یک عکس ساده با لبخند برروی اکانت شما قرار داشته باشد ، بدون شک موردتوجه جنس مخالف قرار خواهید گرفت.

 اصرار بیش از حد برای  ازدواج

زنانی که از همان اولین قرار  دنبال ازدواج هستند برای مردان هیچ جذابیتی ندارند. مردها اصولا زمانی به ازدواج می‌اندیشند که طرف مقابلشان را به خوبی شناخته باشند و مطمئن شده باشند  که آن خانم قرار است مادر فرزندانشان باشد.

اما زنانی که همه فکرشان ازدواج است، از همان اول همه صحبت‌ها را به این سمت سوق می‌دهند و لذت آشنایی را از بین خواهند برد و برای مردان جذابیتی نخواهند داشت.

پیچیده کردن مسائل

ذهن زنان و مردان بسیار با هم تفاوت دارد . مردان بیشتر اوقات  بر روی کلیت مسائل  تمرکز دارند در حالی که زنان خیلی  به جزئیات بی‌ارزش توجه نشان می‌دهند و همین موضوع باعث بغرنج شدن یک اتفاق ساده می‌شود.

دست‌کم در قرارهای اولیه خود از گیر دادن به مسایلی که قابل چشم‌پوشی کردن هستند بپرهیزید. این را بدانید که پرداختن به حاشیه صحبت‌ها چیزی جز ناراحت کردن طرف مقابل را بدنبال نخواهد داشت و در نتیجه ممکن است یک مرد پس از یک یا دو قرار کلا از خیر آشنایی با شما بگذرد.

عاشق مردان نبودن

دیدگاه و انتظارات زنان و مردان با هم فرق دارند. عشق از منظر مردان یعنی احترام گذاشتن زن به او و نشان دادن مراتب علاقه‌مندی‌اش. اما برخی از زنان این مساله را نمی‌دانند یا برایشان چندان خوشایند نیست که عشقشان را نشان دهند، در نتیجه عشقی که باید را هم از طرف مرد خود دریافت نمی‌کنند.

سعی کنید به خواسته‌ها و علاقه‌مندی‌های مرد خود احترام بگذارید تا او هم شما را همان‌گونه که باید دوست داشته باشد.

اهمیت ندادن به ظاهر خود

تقریبا برای همه مردان زیبایی زن از بیشترین اهمیت برخوردار است. هوش و شخصیت زنان در اولویت‌های بعدی یا به موازات زیبایی قرار دارند.

منظور از زیبایی این است که خوش لباس و خوش اندام باشید و لزوما نباید زیبایی ذاتی داشته باشید.

زنان خوش لباس با لبخندهای دوست‌داشتنی همیشه بیشتر از زنان بدلباس و عبوس برای مردان جذابیت دارند. البته این را هم بدانید که زیاده‌روی در آرایش یا پوشیدن لباس‌های زننده دقیقا نتیجه عکس دارد.

استفاده از ناخن یا مژه مصنوعی یا هرنوع زیاده‌روی برای زیباسازی صورت و اندام برای مردان قابل قبول نیست و هرگز به سراغ این تیپ از زنان نخواهند رفت.

تک‌روی کردن

استقلال و قوی بودن زنان همیشه هم برای مردان جذاب نیست. این تیپ از خانم ها اغلب در مورد رفتار کودکانه مرد خود شکایت دارند و نمی‌توانند هیچ گونه ضعف یا اشتباهی را تحمل کنند. این زنان همه کارهایشان را خودشان انجام می‌دهند.

این رفتار برای مرد چندان خوشایند نیست. مردها دوست دارند دیده و شنیده شوند. وقتی هیچ کدام از تلاش‌هایشان برای زن جذاب نباشد، آنها هم دلیلی برای ادامه رابطه نمی‌بینند.

 

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید