تالار های تهران
امروز جمعه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
منو

مواردی که همسر شما بیشتر به آنها نیاز دارد

مدت ها بعد از ازدواج طول می کشد تا متوجه شوید که چگونه باید از همسرتان مراقبت کنید . نیازهای همسر اغلب متفاوت از خودمان است . وقتی نتوانید بفهمید که همسر شما به چه چیزی نیاز دارد ، می تواند منجر به اختلاف و ناراحتی در زندگی مشترک بشود . به عنوان یک همسر باید نیاز های مختلف همسرتان را بدانید . در این مقاله تعدادی از این نیازها را مرور می کنیم .

خوابیدن

در حالی که افراد بطور متوسط به 8-7 ساعت خواب در شبانه روز برای بهبود عملکرد خود نیاز دارند اما زنان به طور طبیعی به مقدار زمان  بیشتری نسبت به مردان احتیاج دارند . بطور کلی زنان به استراحت بیشتری نسبت به مردان نیاز دارند تا بتوانند روز خود را پر انرژی شروع کنند .

تایید حرف های همسرتان  

وقتی که ما به عنوان مرد از همسرمان توقع تایید حرف ها و صحبت هایمان را داریم ، او نیز از ما همچین توقعی دارد . او باید اطمینان داشته باشد که شما به عنوان همسر و عشق زندگی اش به او و حرف هایش اعتماد قلبی دارید . او از طریق تایید شما رشد می کند . مدام به همسر خود بگویید که دوستت دارم . مطمئن باشید که این حرف شما برای او زیبا است و ارزشش را دارد .

زمان کافی

بیشتر از هر چیز دیگر همسر شما از شما می خواهد که بیشتر وقت خود را با او بگذرانید . او می خواهد با او صحبت کنید ، وقت خود را با او بگذرانید و در سطح احساسی و معنوی با او ارتباط برقرار کنید .

با او ارتباط برقرار کنید

به عنوان مرد ، شب ها خسته از کار به خانه می رویم و به همسر خود جملاتی مثل " امروز چطور بود ؟ " و " امروز چه خبر بود؟ " را می گوییم . اما هسمر شما به چیزی بیشتر از گفتن این حرفها نیاز دارد . او به گوش شما نیاز دارد ! نیاز دارد که حرف های او را بشونید و با او صحبت کنید . یک همسر خوب باید یاد بگیرد که شنونده خوبی باشد .

 

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید