تالار های تهران
امروز جمعه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
منو

آنچه زنان می گویند و مردان باید متوجه شوند .

فهم اخلاقیات زن زمانی آسان است که او به راحتی بگوید که چه می خواهد، در غیر این صورت رسیدن به حرف اصلی خانم ها بسیار کار دشواری است. دنیای زنان نسبت به مردان از پیچیدگی بیشتری برخوردار است .  اما خیلی از خانم ها به این مساله واقف نیستند و فکر می کنند همین که خواسته و حرف خود را به طور غیر مستقیم بیان کنند، همسر یا شریک عاطفی آنها باید حرف دل آنها را بخواند، اما این انتظار بیهوده ای از مردان است.

در این مطلب از سایت عروس و دوماد  5 مورد  از این حرفا را که همسر  شما می گوید ولی منظورش چیز دیگری است برایتان بیان می کنیم تا در رابطه با آنها بی گدار به آب نزنید.

1-وقتی می گوید من خوبم

او اصلا خوب نیست ، حرف او را باور نکنید، اگر او می گوید به کمک شما نیازی ندارد مطمئن باشید او در این شرایط بیشتر از هر موقعی به کمک شما  نیاز دارد دارد. او می خواهد شما نقش شوالیه را بازی کنید و او را نجات دهید.

اگر دوباره  این اتفاق افتاد به او نشان دهید که مراقبش هستید و شانه به شانه او، در کنار مشکلات ایستاده اید و هیچ موضوع دیگری برای شما اهمیت ندارد.

2-وقتی می گوید من بیمارم

معمولا اگر یکی از دوستان  و آشنایان شما بیمار باشد، آنها می خواهید که به دکتر مراجعه کنند و داروهای تجویز شده را به موقع مصرف کنند. اما زمانی که نامزد شما می گوید من بیمارم، می خواهد که  توجه ویژه ای به او بکنید، تمام کارهای خود را در لحظه انجام دهید و با او تماس بگیرید. از او راجع به بیماری اش  بپرسید و او را به دکتر برسانید.

3-وقتی می گوید والدین من بیرون از خانه هستند

اغلب دخترها در اول خجالتی اند و برای برداشتن اولین قدم به سوی شما دچار شک هستند. در این مورد آنها خیلی باهوشند و نشانه های ریزی به سمت شما می فرستند تا شما اولین قدم را به سوی آنها بردارید.

اگر او به شما می گوید پدر و مادرم  بیرون هستند قطعا  می خواهد شما را ملاقات کند، در رابطه های با فاصله مکانی دور او پیشنهاد video call یا گذراندن تایم با کیفیت برای صحبت تلفنی می دهد. این فرصت ها را از دست ندهید، چون در غیر این صورت رفتار شما آنها را دیوانه خواهد کرد.

4- وقتی به شما می گوید چیزی بین ما نیست

همیشه این یک زنگ هشداری برای شماست، زمانی که شریک عاطفی تان به شما میگوید چیزی بین ما نیست این یک هشدار برای کم عمق بودن رابطه است و او می خواهد با این حرفش به شما ضربه بزند قبل از اینکه شما او را بشکنید.

5-زنان انتظارات خود را مستقیم بیان نمی کنند

زنان در اکثر  مواقع نمی توانند  انتظاراتی که از نامزد خود دارند را مستقیم به وی بگویید، ولی کاری که انجام می دهند نامزد خود را به سمت آن مسئله  تشویق می کنند. این شیوه را در مورد سلامتی، تناسب اندام، حرفه و یا حتی کار نیز به کار می برند.

زمانی که نامزد شما در رابطه با اینکه چقدر مهم است فیت و سالم بمانیم، بحث می کند او احتمالا از شما انتظار دارد ورزش کنید.

 

اگر چه برای یک پسر دانستن همه این مسائل دشوار است و آنها واقعا نمی دانند خواسته دختر چیست، ولی نگران نباشید این مسائل هم بخشی از رابطه شماست.

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید