تالار های تهران
امروز جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
منو

راه های شناسایی ازدواج ناکام

آیا تا بحال آرزو کرده اید که بتوانید همه چیز را از اول شروع کنید و کارهای مختلفی را انجام دهید ؟ آیا تا بحال از ازدواج با همسر خود پیشمان شده اید و آرزو می کنید ای کاش هیچ وفت او را نمی دیدید ؟ آیا فکر می کنید ازدواج شما ناکام بوده است ؟ در ادامه این مقاله در وب سایت عروس و دوماد نکاتی را به شما یاد آور می شویم تا متوجه این موضوع شوید .

رابطه فعال و  پرهیجان

زندگی شما با همسرتان بایستی پر هیجان و شور انگیز باشد . اگر حس می کنید که زندگی شما خیلی یک نواخت شده است و هر روز با نا امیدی روز خود را شروع می کنید و اشتیاق و علاقه ای برای انجام کارهای منزل و بدرقه کردن همسرتان به محل کار و . . . ندارید ، ممکن است ازدواج شما یک ازدواج ناکام بوده باشد .

صداقت مطلق

هیچکس نمی تواند کسی را که عاقش نیست دوست داشته باشد . اگر واقعا همسر شما عاشق شما باشد و از زندگی در کنار شما خسته نشده باشد در حرف هایش با شما صداقت کامل دارد و به شما دروغ نمی گوید ، همیشه در مورد احساسات ، رویاها و آرزوی های خود با شما صحبت می کند . بطور کل همه چیز را با شما به اشتراک می گذارد و هیچ چیزی را از شما مخفی نمی کند .

مهربانی مهم ترین چیز در زندگی است

مردی که عاشق همسرش است بسیار مهربان است و در هر لحظه سعی می کند مهربانی و علاقه خود را نسبت به همسرش بروز دهد . در واقع ، مهربانی مهم ترین رکن یک ازدواج موفق است . هر لحظه در زندگی با مهربانی و محبت می تواند  رنگ و بوی تازه ای به خود بگیرد . مهربانی زندگی را برای زوجین دلپذیرتر ، راحت تر و دلنشین تر می کند . گاهی این مهربانیها در کارهای کوچک نیز پدیدار می شوند . همسر شما برای نشان دادن عشق خود لحظه به لحظه کاری می کند تا شما عشق و محبت وی را احساس کنید .

نشان دادن عشق و علاقه برای تربیت فرزندان

یکی از مهم ترین اهداف زندگی مشترک ، داشتن فرزندان و تربیت صحیح آنهاست . اگر همسر شما شور و شوقی برای تربیت فرزندان و بازی با آنها نشان نمی دهد می تواند این معنی را داشته باشد که از این زندگی خسته شده است و علاقه ای به زندگی در کنار خانواده اش ندارد . بچه ها نیز نیاز به پدر و مادری دارند که عاشق همدیگر باشند و به یکدیگر عشق بورزند . البته فراموش نکنید که رابطه شما با همسرتان باید در اولویت باشد .

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید