تالار های تهران
امروز دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸
منو

10 راه برای عاشق ماندن

پس از مدت زمان طولانی، شور و شوق در ازدواج شروع به محو شدن میکند . با این ده راه حل می تواند شعله عشق را در زندگی زنده نگه دارید :

1-زبان عشق را به او بیاموزید

برای اینکار کتاب های زبان عشق را از کتاب فروشی ها تهیه کرده . آن را به طور کامل مطالعه کنید و به یاد داشته باشید که بایستی به آن ها عمل کنید . راهکارهای موجود در کتاب را نیز به همسر خود بیاموزید

2-با همسر خود قرار بزارید

شما باید سر قرار بسیار خوب و با اعتماد به نقس ظاهر شوید . یک روز را برای قرار انتخاب کنید . ترجیحا یک روز تعطیل ، سپس از تمام خلاقیت و هوش خود استفاده کرده و آن روز را برای او خاص و بیاد ماندنی کنید .

3-کاری کنید که او حس کند عاشقانه دوستش دارید .

البته منظور ما فقط تمارض به این موضوع نیست "او در حال حاضر می داند که برایش مهم هستید"، اما این کافی نیست ! اگر شما چیزی برای نشان دادن عشق و علاقه  خاص خود انجام نداده اید، بهتر است که به این موضوع توجه کنید .  برای اینکار لازم نیست بسیار هزینه کنید .. با گفتن جمله  من دوستت دارم ، تماس تلفنی و  یا  ارسال یک شاخه گل به محل کار  او می توانید این کار را انجام دهید .  

4-از قوه تخیل خود استفاده کنید .

در وقت هایی که همراه هم هستید مانند  قرار ملاقات ، خانه ، پیکنیک و . .  سعی کنید از قوه تخیل خود استفاده کرده و آن روز را تبدیل به روزی خاص و فوق العاده برای او کنید . او ارزش این کارها را دارد . خلاصه از هر وقتی استفاده کنید تا عشق خود را به او اثبات کنید .

5-به خودتان برسید

لباس های خوب و مناسبی را انتخاب کنید . اگر سیگار می کشید ، آن را ترک کنید ، به باشگاه بروید و تمرینات را به صورت منظم شروع کنید . آیا برای شما اتفاق افتاده است که همسرتان علاقه ای به دیدن شما نداشته باشد و وقتی کنار شماست هی به دور و اطراف می کند ؟ کاری کنید وقتی همسرتان شما را می بیند شیفته شما بشود .

6-به او بگویید که عاشقش هستید

یکی از بزرگترین اشتباهات در مورد آقایون این است که می گویند : من نباید این جمله را بگویم . او باید بداند که من همیشه عاشقش هستم . این تصور غلط است ! غرور خود را زیرپا بگذارید و به او مدام بگویید که عاشقش هستید .

7-مهربان باشید

مهربانی عنصری مهم در روابط عاشقانه هست که در روابط عاشقانه کم ارزش و کم اهمیت لحاظ شده است . با مهربان بودن نسبت به همسر خود به او می فهمانید که شما می توانید تکیه گاهی مهم و خوب برای وی باشید .

8-با شخصیت باشید

مردان با شخصیت با محبت ، مهربان ، وفادار و سخاوتمند هستد . سعی کنید در طول زندگی با شخصیت باشید . درب ماشین را برای همسرتان بازی کنید، به او کمک کنید چتر خود را باز کند و از این قبیل کارها .

 

9-به او بگویید که او زیبا است

مردانی که همسرانشان می گویند که زیبا هستند ، علاقه و عشق خود را به او ثابت می کند . هر بار که مرد این جمله را بیان می کند ، زن اعتقاد بیشتری به عشق و علاقه همسر خود پیدا می کند .

10-وقت های خالی خود را با او بگذرانید

تنها 168 ساعت در یک هفته وجود دارد و هیچ وقت تغییری نمی کند . از این زمان ساعات زیادی به وقت استراحت و بی حوصلگی می گذرد . این ساعت را با همسر خود بگذرانید . خاطرات خود را مرور کنید ، با او فیلم ببینید ، با هم بحث کنید . بگذارید ببیند که برایش ارزش قائل هستید .

 

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید