تالار های تهران
امروز جمعه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
منو

5 نشانه معشوق روان پریش

همه ما بعضی  وقت ها عصبانی و روان پریش می شویم. اما اینکه عاشق طرف مقابلمان بشویم و اینکه درمورد مرز رابطه مان با او دچار توهم شویم ، خیلی تفاوت ها وجود دارد .  

اگر دیدید که  در طرف مقابلتان رگه هایی از پرخاش و عصبانیت ظاهر شده است  و متعجب بودید که آن شخصیت آرام کجا رفته است، شما با یک شخص روان پریش آشنا شده اید .

در ادامه این مقاله به 5 نشانه انسانهای روان پریش آشنا می کنیم.

1-ارتباط بیش از حد

بین یک عاشق و یک روانی تفاوت زیادی هست. یک عاشق شیفته یکبار با شما تماس کی گیرد  و آدرس ها و شماره تلفن های خودش را به شما میدهد تا هر زمانی که  دوست داشتید ؛ بتوانید راحت او را پیدا کنید. اما یک آدم روانی به همه شماره تلفن های شما زنگ می زند، مدام به شما پیام می دهد و  هر روز این کار را ادامه می دهد.

و هرچه زمان بیشتری از دیدار و ملاقات شما با این آدم های روان پریش بگذرد، این پیام ها تهدید آمیز تر هم خواهد شد.

2-دروغگویی

دروغ ها ممکن است اول بی آزار به نظر برسند؛ حتی ممکن آنها را با بد ارتباط برقرار کردن اشتباه بگیرید. اما اگر طرف آدم روان پریشی باشد، برای کنترل کردن شما، پشت سر هم دروغ می گوید. و آنچه که اول با دروغ گفتن درمورد چیزهای کوچک شروع شده بود، به دروغ های خیلی خیلی بزرگ تر تبدیل میشود .

3-آمارگیری

پسرها و دخترهای آمارگیر به شکل های مختلف وجود دارند.

این افراد روش های  ها مختلفی هم دارند: بعضی ها خیلی آشکار جلوی در خانه تان چادر می زنند تا آمارتان را بگیرند .

اگر حرف هایی را که فقط به نزدیک ترین دوستانتان می زنید را از دهان این آدم شنیدید، مطمئن باشید که تلفن هایتان را ضبط کرده است نه هیچ چیز دیگر. اگر حس کردید که همه جا کسی دنبالتان است اما نفهمیدید که این سیستم آمارگیری چطور کار می کند، مطمئن باشید که با یک روان پریش وارد رابطه شده اید.

4-حس مالکیت

حس حسادت بعضی اوفات به سراغمان آمده است . این حس ممکن است مفید باشد—کمی حس حسادت باعث می شود هوشیارتر بشویم. اما این حسادت با حسادت از نوع پارانویایی فرق می کند. فکر  کنید که : شما حق ندارید بدون اینکه دوست پسر یا دوست دخترتان بداند به هیچ کس از جنس مخالف خودتان حتی نگاه کنید.

این مسئله درمورد غریبه ها هم فرقی نمی کند. این غیرت یا بهتر بگوییم حسادت کم کم به اعضای خانواده شما هم کشیده می شود. به عبارت دیگر، هر کسی می تواند یک تهدیدی برای رابطه به حساب بیاید .

5-محتاج توجه

یک فرد روان پریش به توجه نیاز دارد .تا حالا شده همسرتان خودش را الکی زمین بزند و شما به جای اینکه با دوستانتان به تماشای مسابقه فوتبال بروید، مجبور شوید که در خانه بمانید و از او مراقبت کنید؟

تا حالا شده احساس کنید نامزدتان عادت داشته باشد که در مکان های عمومی وقتی چند مرد در دور و اطرافتان هست، دستتان را بگیرد یا از این قبیل ابراز احساسات از خود نشان دهد؟ همه این کارها برای در دست گرفتن کنترل شما و مسلط شدن روی شماست. یک فرد روان پریش می خواهد همه چیز را بداند و خیلی از آدم ها هستند که فکر می کنند چون در اولین ملاقاتشان با شما دچار مشکلی نشده اند، دیگر دوست دختر یا دوست پسر فابریک شما شده اند و رابطه تان کاملاً رسمی و متعهدانه باید باشد.

 

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید