تالار های تهران
امروز جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
منو

انتظارات خانم ها در زندگی مشترک

شاید شما مردی رمانتیک نباشید . مجبور نیستید  که هر روز برای همسرتان نامه ای عاشقانه بنویسید، یا دسته گلی برایش  بفرستید. با انجام کارهای کوچکی که در ادامه بیان می کنم  می توانید تغییرات بزرگی ایجاد کنید.

بطور کلی ، دوست یک خانم بودن چه معنایی دارد؟ مانند یک دوست آقا، باید یک سری اشتراک ها  با هم داشته باشید. دقت کنید که گفتیم یک سری مشترکات. هیچ دو نفری وجود ندارند که شبیه به هم آفریده شده باشند. همیشه تفاوت هایی بین شما و خانمتان وجود دارد ، این قضیه کاملاً طبیعی است.

بعضی وقت ها  باید تحمل کنید و کاری که اصلاً دوست ندارید را انجام بدهید. در مواقع دیگر نیز باید به همسر خود  اجازه دهید تا بعضی  از کارها را خودش به تنهایی انجام بدهد. در مقابل او نیز باید یک چنین رفتارهایی را در قبال شما انجام دهد. وقتی  به شما گفت می توانید بدون حضور او در برنامه خاصی شرکت کنید و موافقت خود را با این امر اعلام کرد ، می توانید به راحتی حرف او را باور کنید. اگر یکی از دوستان مرد شما علاقه نداشته نباشد شما را در برنامه خاصی  همراهی کند، شما مطمئناً از دست او ناراحت نمی شوید. این امر در مورد همسرتان نیز باید صدق کند.

اگر وقتی که  با دوستان خود هستید، او را بفراموش کردید، باید از خود بپرسید که آیا او را می خواهید .

بد نیست هر چند وقت یکبار با دوستانتان بیرون بروید، اما بهتر است که بیشتر وقت خود را با خانم تان  بگذرانید. زمانیکه مشغول کاری هستید، از او درخواست کنید تا شما را همراهی کند. به هر حال او دوست شماست؛ فراموش نکنید که او  از شما انتظار دارد تا با او ارتباط برقرار کنید.

وقتی آقایون در مورد مشکلات خود با دیگران صحبت می کنند، دنبال راه حلی برای رفع آن هستند، این قضیه  در خانم ها متفاوت است. در مورد مشکلات خود با همسرشان صحبت می کنند تا بتوانند  به نوعی احساسات خود را تخلیه نمایند. خانم ها اغلب در چنین مواقعی به دنبال راه حل نمی گردند. آنها فقط به این خاطر در مورد مشکلات خود با شما صحبت می کنند که بهتر بتوانند مسائل را تجزیه و تحلیل نمایند.

تا زمانیکه او از شما راه حل نخواسته است ، هیچ پیشنهادی مطرح نکنید . فقط گوش کنید و اجازه دهید گفتگو ادامه پیدا کند. اگر او از شما نصیحت بخواهد، خودش بعداً در این مورد از شما سؤال خواهد کرد. هنوز هم بعضی از مردها هستند که فکر می کنند نظر خانم ها ارزش آنچنانی  ندارد. اگر شما جزء این دسته از آقایون هستید باید بگوییم که همین حالا باید دیدگاه خود را تغییر دهید!

خانم ها از هوش و ذکاوت بالایی برخوردار هستند  و توانایی های بیشماری دارند . شما باید به نظرها و عقایدشان احترام بگذارید. البته منظور این نیست که شما در همه حال باید با عقاید و پیشنهاد های آنها موافق باشید.

تمام وقایع زندگی خود را با او در میان بگذارید  و همیشه در مورد مسائل مختلف از او نظر خواهی کنید . به حرف هایش گوش کنید، زمانیکه برای خودش مشکلی به وجود آمد، با تمام وجود پشتیبانی و حمایت خود را نشان دهید.

به حرف هایش گوش کنید. او تمام احساساتش را با شما در میان می گذارد و از این طریق می توانید دریابید که آیا می توانید دوست خوبی برای او باشید !

او از شما انتظار دارد که نیاز های جنسی اش را درک کنید. زمانی که صحبت از سکس به میان می آید، آقایون فاقد هرگونه احساسی هستند و تنها بر اساس حس شهوت خود عمل می کنند. سیستم بدن مردان آنها به گونه ای عمل می کند که به راحتی قادرند در عرض 5 ثانیه، بازه بین 0 تا 100 را طی کنند. این امر برای خانم ها مستلزم مدت زمان بیشتری است. برای اینکه خانم ها بتوانند به مرحله برانگیختگی برسند، باید وقت بیشتری صرف کرد.

پیش نوازی های جسمانی  در این مقاله مد نظر ما نیست ، بلکه پیش نوازی احساسی مد نظر این مقاله  است که شامل چیزهای بسیار ظریف و کوچک می شود: طرز نگاه کردن شما به او وقتیوارد اتاق می شود، نشان دادن علاقه به گرفتن دست او در مکان های عمومی، تعریف کردن از او در مقابل دوستان، و بیان این که برایش ارزش و احترام قائل هستید.

به این نکته نیز توجه کنید که ما این نکات را برای فریب دادن همسرتان به شما نمی گوییم . بلکه قصد داریم به شما کمک کنیم .  فکر کنید که وقتی یک شب را در بیرون از خانه صرف می کنید و نزدیک سحر به منزل برمی گردید، چرا او رویش را از شما برمی گرداند.

او از شما عشق می خواهد. شاید شما جزء مردهای رمانتیک نباشید. لازم نیست که هر روز برای خانم نامه های عاشقانه بنویسید، یا دسته گل بفرستید. کارهای کوچکی هستند که با انجام آنها می توانید تغییرات بزرگی ایجاد کنید.

مثلاً از او بخواهید تا با شما بیرون بیاید، از محل کار خود با او تماس بگیرید، و در مقابل دوستانش از او تعریف کنید.

تنها چیزی که همسرتان از شما  می خواهد این است که به او نشان دهید او را دوست دارید و برایش احترام قائل هستید. آیا این کار سخت است ؟

 

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید