تالار های تهران
امروز پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
منو

10 دلیل خیانت زنان

خیانت زیان آورترین و  بد ترین  عمل در یک ارتباط است که نه تنها منجر به صدمات غیر قابل جبران به طرفین می شود، بلکه اعتماد کسی که مورد خیانت قرار گرفته شده را نیز نسبت به افراد دیگر از بین خواهد برد. معمولا نارضایتی از مسائل در یک رابطه باعث خیانت می شود ولی در کل هیچ عذری برای این عمل پذیرفته نیست و باید از آن دوری نمود.

خوشبختانه در جامعه بدلیل فرهنگ و آداب و رسوم  اصیل ایرانی، تعداد زنانی که به شوهران خود خیانت می کنند اندک است. در زیر برخی از دلایل خیانت زنان را می خوانید

 10 فساد اخلاقی

فساد اخلاقی و عدم داشتن پاکدامنی برخی از زنان باعث میشود این عمل ناپسند انجام گیرد.

 9 خیانت شوهر

اگرچه زنان برای انتقام جویی از همسرشان به آنها خیانت نمی کنند، ولی اکثرا" حس می کنند حال که مورد خیانت قرار گرفته اند آنها نیز مجاز به مقابله به مثل می باشند. برخی تصور می کنند باید طعم تلخ خیانت را به شوهراشان بخورانند تا متوجه اشتباه خود و آنچه که برسر همسرشان آمده بشوند.

 8  ابراز علاقه بیشتر توسط دیگری

 زنان معمولا وقتی مورد وسوسه شخص دیگری قرار میگیرند ممکن است دچار انحراف شوند. شاید او پشیمان شود و دوباره برگردد اما به چه قیمت؟ آیا ارزش آن را دارد؟

 7 تغییرات شدید شخصیتی و رفتاری شوهر

او دیگر مانند گذشته مهربان  نیست، زود عصبانی می شود،  کمتر صحبت می کند، بهانه جویی می کند، ایراد می گیرد، به ظاهرش اهمیت نمیدهد، به همسرش اهمیت نمیدهد، دیگر از حرفهای عاشقانه اش خبری نیست و همه چیز به یکباره تغییر کرده است.

 6 دیدگاه اشتباه

برخی مردان متاسفانه به همسر خود فقط بعنوان یک "شریک جنسی" نگاه می کنند و از ارزشهای دیگر زندگی مطلع نیستند که این امر موجب میشود مسیر اصلی زندگی را منحرف سازند و درنتیجه سرشکستگی و پوچگرایی را برای همسر خود به ارمغان خواهندآورد که این نیز فکر "نادرست" خیانت را در او برای جبران کمبودهای زندگیش و بدست آوردن آنچه که شوهرش ازاو دریغ نموده، تقویت خواهد کرد.

 5 عدم توجه و بی اهمیتی توسط شوهر

تنها چیزی که می توان با اطمینان کامل بیان کرد این است که همه زنان تشنه و عاشق تعریف و تمجید توسط شوهرشان هستند بخصوص هنگامی که تغییری در آنها بوجود آید. اگر او موهای بلند و بلوند خود را کوتاه و تیره نمود و توسط شوهرش مورد توجه و تعریف قرار نگرفت باید انتظار داشت فرد دیگری زحمت اینکار را بکشد!!!

 4 مورد غفلت واقع شدن

او احساس می کند کسی که دوست داشت تمام اوقات خود را با او بگذراند اکنون بیشتر وقتش را در محل کار و با همکاران و دوستان خود صرف میکند، احساس تنهایی می کند چراکه هرگاه همسر خود را می طلبد با پاسخ منفی مواجه می شود، احساس کمبود می کند  چون شوهرش حداقل انتظاراتش را برآورده نمی کند.

 3 پول و وضعیت اقتصادی

با کمال تاسف برخی از زنان بدلیل اینکه شوهر آنها دارای وضعیت مالی خوبی نیست و به مقدار کافی به آنها پول پرداخت نمی کند فقط و فقط بخاطر پول  و برآورده شدن نیازهای مادی خود سمت دیگری کشیده می شوند که این بسیار جلوه زشت و نا پسند دارد چرا که با کمی همدلی و تلاش می توان براحتی به خواسته ای معقول مادی زندگی دست یافت.

 2 ارضا نشدن جنسی

مشکل برطرف نشدن نیاز جنسی هم از جمله مواردی است که گاهی توسل به پدیده نکوهیده خیانت را در برخی زنان موجب می شود. امروزه با پیشرفت علم پزشکی بسیاری از مشکلات و کمبودهای جنسی چه در مردان و چه در زنان براحتی قابل درمان می باشد.

 1 ماجرا جویی و حسادت

به نظر می رسد پست ترین دلیل برای انجام خیانت حس ماجرا جویی و برانگیخه شدن احساسات بر اثر حسادت نسبت به شوهران زنان دیگر میباشد. این نوع انگیزه ها معمولا در زنانی که به نوعی دارای مشکلات و کمبودهای روانی در زندگی می باشند دیده شده و خوشبختانه دارای تعدد بسیار اندک است.

نتیجه: خیانت به هر صورتی که باشد و به هر دلیلی که انجام گرفته باشد ناپسند و منفور است و تنها شرمندگی را در بر خواهد داشت .

 

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید