تالار های تهران
امروز جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
منو

10 دلیل خیانت مردان

متاسفانه خیانت همیشه وجود دارد و همواره جای بحث را در مورد آن باز نموده است. امروزه برخی از کانال های تلویزیونی مانند REALITY TV درمورداین موضوع برنامه های زیادی دارند اما چرا بعضی از مردان خیانت می کنند؟

همه مردان تا حدی می دانند که خیانت کار درستی نیست و از ابتدا حتی به خیانت فکر نمی کنند  ولی متاسفانه گاهی دچار این گناه بزرگ می شوند. در ادامه 10 دلیل اصلی خیانت در مردان را توضیح خواهیم داد .

10 عدم رقبت زن به داشتن روابط جنسی

برخی از زنان در روابط زناشویی با شوهر خود ممکن است تمایل به رابطه را از دست داده و یا اهمیت کمتری به این موضوع بدهند که این کار ممکن است باعث فشارهای روانی و جسمانی به مرد شده و منجر به کج روی او گردد.

9 خیانت همسر

برخی از مردان به انحراف همسر خود پی برده و تنها راه آرام کردن خود را در مقابله به مثل می یابند که عملی غیر منطقی می باشد .

8  زیاده خواهی و تنوع طلبی

برخی از مردان بدلیل داشتن میل به زیاده خواهی و تنوع طلبی به این عمل زشت تن می دهند. آنها به زن به دیده "غنیمت جنسی" نگاه می کنند و با وجود یک زن در زندگی، تصور می کنند فرصتهای زیادی را از دست داده اند.

7 بی خطر شمردن خیانت

ز دست دیده و دل هر دو فریاد که هر چه دیده بیند دل کند یاد. این ضرب المثل قدیمی تازمانیکه دوربین مدار بسته ای برای کنترل مردان وجودنداشته باشدحقیقتی محسوب میشود. برخی تصور می کنند که اگر خیانت بکنند کسی متوجه نمی شود  و به کسی نیز صدمه ای نخواهد رسید و این دلیل  را بهانه ای برای انجام عمل زشت خود برمی شمارند. توجه داشته باشید که هر قدر مردان به دلیل عدم کنترل حیله گر تر شوند، زنان به همان اندازه شبکه جاسوسی و کنترلی خود را گسترش خواهند داد.

6 عقده های جنسی

بعضی مردان مایلند بدانند که چقدر از لحاظ جنسی برای دیگر زنان جالب هستند  و در روابط طولانی این سوال برایشان پیش می آید که آیا هنوز در بازار خریداری دارند ؟ یافتن این پرسش ممکن است آنها را برای رسیدن به اهداف غیر مشروعشان سوق دهد.

5  بولهوسی و هوسرانی

این یک حقیقت غیر قابل انکار است که مردان هوسران توانایی "نه" گفتن در روابط جنسی را نُدارند. با اینکه آنها بطور همیشگی با پیشنهادات جنسی بمباران نمیشوند، گاهی ممکن است موقعیتی ایستادگی ناپذیر برایشان پیش آید. در این زمان مردان بی جنبه و هوسباز تصور می کنند که این موقیت شاید دیگر هرگز در زندگی آنها ایجاد نشود و تن به زشتی میدهند.

4 اخلاق و رفتار غیر قابل تحمل همسر

رفتارهای زشت، نق زدنهای دائمی، نزاع ها و مجادله های فراوان دستور العمل مناسبی برای ایجاد سردرد است و در تصور برخی مردان ( البته به غلط )، خیانت بهترین راه فرار از جهنم خانه بوده و بهتر از آسپرین به درمان سردرد کمک می کند.

3 سهل انگاری زنان

اکثر زنان خیلی سریع و راحت شوهرشان را بخاطر رفتارهای بی وفا منشانه او می بخشند که این موضوع شاید به دلیل ترس از تنهایی و یا فطرت رقیق القلبی زنان باشد.حتی ممکن است برخی از زنان خود را مقصر اصلی خیانت شوهرشان پنداشته و قدمهایی رابرای بهبود روابطشان بردارند.این واقعیت که بسیاری از زنان به شوهرشان اجازه گریز از جرم و جنایت را میدهند ممکن است موجبات مضاعف شدن مشکلات آنها را فراهم آورد.

2 عدم جذابیت همسر

سر کردن مدت طولانی با یکدیگر گاهی اوقات باعث تنبلی و سستی زنان می شود. به این معنا که دیگر به سر و وضع خود نرسیده و جذابیتی ندارد و مانند گذشته به شیفتن شوهرشان نمی پردازند. مرد نیز دیگر همسرش را زیبا نیافته و زندگی با او هیجان و لذت قدیم را نخواهد داشت.

1 از بین رفتن عشق و علاقه

افسوس که پس از گذشت زمان طولانی با هم بودن، برخی مردان آن عشق و علاقه و احساساتی را که در ابتدا به همسرشان داشتند، از دست میدهند. اما این رابطه به جزئی از وجودشان مبدل شده. جدایی بسیار دردناک و تاثر برانگیزاست. پس بجای جدایی باید چاره ای اندیشید و به زندگی شیرین در کنار هم ادامه داد.

نتیجه: خیانت در زندگی امری نکوهیده و ضد اخلاقی است که اثرات زیان بار آن قطعا" دیر یا زود گریبان گیر فرد خواهد شد. بنابراین چنانچه مشکلی در روابط وجود دارد باید با دید باز به آنها نگریست و با اندیشه و تدبیر سعی در حل آنها نمود. صادق باشید.

 

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید