تالار های تهران
امروز دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸
منو

9 نکته در روابط رمانتیک

این سوال یکی از بزرگترین سوال های هر زوجی می باشد : چگونه می توان رمانتیک بود ؟

این بار تصمیم داریم از همه تجربیات، اسرار و پیشنهاداتی که در این زمینه داریم استفاده کنیم و امیدواریم که مفید واقع شوند.

همه میتوانند انجام دهند

بسیاری از افراد بطور خدادادی دارای استعداد برای انجام کارهای رمانتیک می باشند. حتی بی احساس ترین انسانها می توانند میز شام رمانتیکی را تدارک دیده یا به یکباره شروع به تحسین و تمجید از همسرشان بکنند .

در ادامه پیشنهاداتی ارائه شده اند که به راحتی و بدون زحمت بسیار می توانید همسر خود را تحت تاثیر قرار دهید.

لیستی از مناسبتهای گوناگون را  تهیه کنید به عنوان مثال تاریخ اولین روزی که همدیگر را ملاقات کردید، سالروز ازدواج و تاریخ تولد را تهیه نمایید. در این روزها کمی آب و رنگ به زندگی خود دهید. برای او کارت تبریک بخرید  و یا نامه ای کوتاه برایش بنویسید تا بفهمد که فراموشش نکرده اید.

بسلامتی بنوشید

 حتما نباید مشروبات الکلی باشد، یک لیوان آب خنک یا چای نیز همان کار را انجام می دهد. جمله ای عاشقانه به او گفته و به سلامتی او بنوشید.

جلو رفته و نوازشش کنید

از قدرت نوازش استفاده کنید  تا خاطره ای ماندگار را برای او باقی بگذارید. چنین چیزی نیست که بگوییم برای بوسیدن هنگام خداحافظی و رفتن از خانه وقت و نیز زمان برگشتن، وقت نداریم.

یک آلبوم عکس تهیه کنید و  همیشه عکس بگیرید. دوربین خود را فقط برای مناسبت های خاص مورد استفاده قرار ندهید. آلبوم عکسی از زندگی روزمره خود ایجاد نمایید. هر دوی شما بعدها گرمی لحظات با هم بودن را حس خواهید کرد.

هر روز چیزی را برای او کنار بگذارید. یک مقاله شنیدنی از روزنامه، لینکی در یک وب سایت و یا داستانی که شنیده اید. او از اینکه در طول مدت روز به فکرش بوده اید از شما قدردانی خواهد کرد.

متفکر باشید

هر روز کاری با فکر  برای وی انجام دهید. از درست کردن قهوه گرفته تا چسباندن یک یادداشت عاشقانه به کیف او و یا قرار دادن شکلات مورد علاقه اش در کنار بالش پیش از وقت خواب. هر فردی عاشق برخورد با چیزهای غافل گیرانه و  رومانتیک می باشد.

به سر و وضع خود برسید

بگذارید شما را در بهترین حالت ببیند. نباید که فقط هنگام ملاقات با غریبه ها آراسته و مرتب باشیم. اغلب زنان دوست دارند همسرشان را مرتب و در شیک ترین لباسها ببینید.

در مورد احساسات خود با او صحبت کنید

با او صادقانه در مورد احساسات خود صحبت کنید.اگر دچار استرس در  زندگی می باشید، آنها را با او مطرح کنید. همسرتان صداقت  شما را تحسین نموده و وقتی با ناراحتی وارد منزل شوید ، آن را یک مسئله شخصی تلقی نمی کند .

در مورد اتفاقات روز صحبت کنید

در کنار هم نشسته و اتقافاتی را که در طی روز برایتان رخ داده، بازگو کنید . گذراندن وقت جدا از هم باعث می شود  که بیشتر یکدیگر را تحسین کنید .

 

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید