تالار های تهران
امروز دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸
منو

آنچه دختران دوست دارند پسران درباره آن ها بدانند

اين مي تواند احساس خيلي از شماها باشد: خسته شده ايد. احساس مي کنيد که هر کاري که لازم است را براي به دست آوردن زني بااصالت با ويژگي هاي ممتاز انجام مي دهيد اما خانم ها به شما جواب نمي دهند. تصور شما اين است که خانم ها معمولاً دنبال مردي کامل هستند که در واقعيت وجود خارجي ندارد.

اما اگر از دوستان دخترتان سؤال کنيد، مطمئناً پاسخ ديگري دريافت خواهيد کرد. درست است که آنها زيبايي ظاهري، جذابيت و رمانتيک بودن را در مرد ايدآلشان دوست دارند، اما آنقدرها هم که شما فکر ميکنيد درگير اين مسائل نيستند. اگر ميخواهيد بدانيد واقعاً به چه فکر ميکنند، به مطالب زير توجه کنيد.

کمي احترام بگذاريد. وقتي نوبت به احترام گذاشتن به خانم ها مي رسد، مردهاي ايراني فرقي با بقيه مردهاي جهان ندارند. خانم ها وقتي بشنوند که طرفشان در مورد زنان ديگر غيرمحترمانه صحبت مي کند، خيلي سريع عقب مي کشند. من با مردان زيادي روبرو بوده ام که به خاطر اينکه علاقه اي به من نداشتند، به خودشان اجازه ميدادند که وقتي زن زيبايي مي بينند آنها را جذاب قلمداد کنند يا زناني که جذابيت کمتري دارند را به عناوين ناخوشايند بخوانند. حتي اگر اين نحوه صحبت کردن به صورت شوخي هم بيان شود، باز اگر خانم ها ببينند که طرفشان زنان را نوعي شيء قلمداد ميکند، آزرده خاطر خواهند شد.

مردها به صورت هاي ديگر هم مي توانند احترامشان را به خانم ها نشان دهند. وقتي در را براي خانم ها باز مي کنند، به آنها صندلي تعارف مي کنند، يا او را تا اتومبيلش همراهي مي کنند، در نظر خانم ها بسيار مؤدبانه مي آيد. اکثر مردها وقتي با يک خانم قرار ملاقات ميگذارند، چنين رفتارهايي از خود نشان مي دهند، اما با دوستان دختر معموليشان چنين برخوردي ندارند.

با همه مهربان باشيد. ممکن است تعجب کنيد اگر بفهميد که خانم ها شما را حتي در عادي ترين برخوردهايتان با ديگران هم ارزيابي مي کنند. آنها نه تنها به رفتار شما با خودشان، بلکه به نحوه برخورد شما با ديگران هم توجه مي کنند. مهرباني، بخشندگي، و خدمت رساني، از ديدگاه آنها خصوصياتي قابل تحسين است.

به دنبال مشاوره و راهنمايي هاي معنوي باشيد. خيلي از مردها از اينکه ميبينند خانم ها به دنبال مردان باايمان و معنوي هستند تعجب مي کنند. آنها تصور مي کنند که ايدآلي که خانم ها دنبال آنند، وجود ندارد اما من از زبان خانم هاي زيادي شنيده ام که اين ويژگي برايشان از اهميت بسيار بالايي برخوردار است. خانم ها معتقدند که افراد باايمان و متقي، در ازدواج هم کمتر مرتکب گناه مي شوند و بيشتر مي توان به آنها اعتماد کرد.

خانواده تان را دوست داشته باشيد. خانم ها همچنين به نحوه برخورد آقايون با مادر، خواهر و حتي مادربزرگشان هم دقت ميکنند. آنها از اينکه مي بينند مردي با زنان خانواده خود نيز رفتار خوبي داشته و به آنها علاقه دارد، احساس امنيت بيشتري ميکنند و تاحدودي مطمئن مي شوند که با آنها نيز رفتاري پايين تر از آن نخواهند داشت.

ازدواج را جدي بگيريد. براي خيلي از آقايون، ازدواج چيزي است که هيچوقت از آن صحبت نمي کنند. حتي اگر در خيالشان باشد که يک روز ازدواج کنند، معلوم نيست که هيچ برنامه اي براي آن داشته باشند.

يکي از دوستان من يکسال پيش ازدواج کرد. کمي بعد از ازدواجشان اتفاقي براي آنها افتاد که مجبور مي شدند به فرانسه رفته و آنجا زندگي کنند. بعد از سه ماه ديدم که آماده رفتن شده اند. وقتي از او پرسيدم که چطور به اين سرعت توانستند مشکلات ماديشان را حل کرده و برنامه رفتن را جور کنند، دوستم رازي را با من در ميان گذاشت. او گفت که همسرش از سالها قبل از ازدواج براي زندگي خانوادگي خود در آينده پس انداز ميکرده است، به همين ترتيب بوده که توانسته بود بدهي شهريه دانشگاه او و همچنين ماشين هاي هردوشان را بپردازد.

من واقعاً چنين دورانديشي را تحسين مي کنم. بااينکه همه ي آقايون ممکن است قادر به رسيدن به چنين اهداف مالي نباشند، اما برداشتن قدم هايي کوچک هم که به خانم ها نشان دهد خود را براي ازدواج آماده مي کنند،  هم خوب است.

يکي ديگر از نشانه هاي ميل به ازدواح، آمادگي پذيرفتن مسئوليت است. خيلي از مردها مي خواهند با همان آزادي و بي بند وباري که در دوران دانشگاه داشتند، تا آخر عمر زندگي کنند و از قبول مسئوليت هاي جديد سر باز مي زنند. اين آدم ها بايد بدانند که خانم ها دنبال يک پسربچه نيستند، آنها دنبال مرد زندگيشان هستند، کسي که بتواند از آنها حمايت کرده و از خيلي جهات تامينشان کند.

پيشقدم شويد. وقتي از خانمي خوشتان مي آيد و احساس او را نسبت به خودتان نمي دانيد، اين شما هستيد که بايد پيشقدم شويد. خيلي از مردها را مي شناسم که از روي غرور هيچوقت جلو نمي روند و از باب آشنايي را با زن مورد علاقه شان باز نمي کنند. خيلي ديگر از اينکه طرف مورد نظر دست رد به سينه شان بزند مي ترسند و جلو نميروند. گروه اول بايد بدانند که با غرور هيچوقت به آنچه ميخواهند، نمي رسند و گروه دوم هم بايد به خدا توکل داشته باشند و بدانند اگر خواست خدا در آن باشد، حتماً موفق مي شوند.

ريسک کنيد. خيلي اوقات مردها باعث مي شوند که رابطه شان بر هم بخورد چون وقتي که نوبت به تصميم گيري مي رسد، اقدامي نمي کنند. آنها بايد بدانند که شجاعت و جسارت مردان براي خانم ها ارزش زيادي دارد. با طرفتان روراست باشيد و حرفي که مي خواهيد بزنيد را بدون اين پا و اون پا کردن به او بگوييد. رک و راست بودن هميشه مورد تحسين خانم ها بوده است.

شما آقايوني که فکر ميکنيد خانم ها به دنبال مرد کامل و رويايي توي قصه ها هستند، بدانيد که اشتباه مي کنيد. شما تصور درستي از خواسته هاي خانم ها نداريد. آنها به دنبال مهرباني و محبت، احترام و توجه، و صداقت و ابتکار عمل هستند. آنها به دنبال آن مرد کاملي هستند که درون شما وجود دارد، پس معطل نکنيد.

 

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید