تالار های تهران
امروز جمعه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
منو

استایل های پیشنهادی با شومیزهای زنانه

شومیز ،جزو جدایی ناپذیر از کمد لباس های زنانه است.مهم ترین ویژیگی شومیزها این است که شما به راحتی می توانید آن ها را در هر مکانی بپوشید.اما اگر شما دوست دارید ظاهری متفاوت و شیک و منحصر به فرد ایجاد کنید با ما همراه باشید ما در این مطلب استایل های پیشنهادی با شومیزهای زنانه به انتخاب مجله وارونه را برای شما جمع آوری کرده ایم .

۱-استایل اول استفاده از یک شومیز راه راه است .مهم ترین نکته در این استایل استفاده از اکسسوری های ریز و درشت است که می تواند استایل شما را بسیار متمایز و شیک جلوه دهد.

۲-استفاده از شومیز راه راه سفید و آبی در کنار رنگ قهوه ای می تواند انتخاب فوق العاده ای باشد.مهم ترین نکته در این استایل استفاده از یک رنگ یعنی قهوه ای همراه با شومیز راه راه است.

۳-شومیزهای اورسایز همان طور که می دانید یکی از ترندهای سال ۲۰۱۸ هستند.شما می توانید با استفاده از شومیزهای اور سایز در کنار شلوار جین و کتانی استایلی خاص و اسپرت داشته باشید.

۴-یکی دیگر از ترندهای سال ۲۰۱۸  ،شلوارهای فاق بلند هستند.در این استایل شما تنها با استفاده از یک شومیز و شلوار فاق بلند جین می توانید استایلی شیک خلق کنید.

۵-شومیزهای جین همچنان در دنیای مد جایگاه ویژه ای دارند.مهم ترین ویژیگی شومیزهای جین این است که به راحتی با هر رنگ شلواری تلفیق می شوند.

۶-استایل ششم استفاده از شومیز سفید در کنار شلوار جین است که در عین مینیمال بودن بسیار شیک و ترند است.

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید