تالار های تهران
امروز جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
منو

کفش های پاشنه بلند و نکاتی در مورد پوشیدن آنها

هیچ کس نمی تواند  جذابیت کفش های پاشنه بلند را انکار کند.اما جذابیت کفش های پاشنه بلند تا زمانی است که به درستی مورد استفاده قرار گیرد.ما در این مطلب ۶ لباس که نباید با کفش پاشنه بلند پوشیده شود را برای شما جمع آوری کرده ایم :

۱-شلوارک های جین

یکی از اشتباهات رایج در مورد شلوارک های جین ،پوشیدن آن ها با کفش های پاشنه بلند است.اگر می خواهید استایلی شیک و ترند داشته باشید می توانید شلوارک های جین را با کفش های اسپرت و یا کفش های تخت بپوشید.اما اگر نیز همچنان اصرار به پوشیدن کفش های پاشنه بلند همراه شلوارک های جین دارید می توانید از صندل های با پاشنه یکسره استفاده کنید.

۲-دامن های کوتاه

یکی دیگر از ۶ لباس که نباید با کفش پاشنه بلند پوشیده شود ، دامن های کوتاه است .هر چقدر قد دامن شما کوتاه تر باشد باید پاشنه کفش شما نیز به همان اندازه کوتاه شود.پوشیدن دامن خیلی کوتاه همراه با کفش پاشنه بلند می تواند ظاهری نامناسب ایجاد کند.اما در عوض می توانید دامن های کوتاه را با صندل های تخت بپوشید و ظاهری شیک و ترند به وجود آورید.

۳-شلوارهای گشاد

یکی از پوشیدن کفش های پاشنه بلند همراه با شلوارهای گشاد می تواند قد پاهای شما را بلندتر نشان دهد اما نکته مورد توجه این است که نوک کفش شما باید بسته باشد و از پوشیدن کفش های پاشنه بلند جلو باز خودداری شود.

۴-دامن های میدی

یکی دیگر از ۶ لباس که نباید با کفش پاشنه بلند پوشیده شود ،دامن های میدی است .پوشیدن دامن های میدی با صندل های پاشنه بلند یک کابوس است .زیرا استایل دامن های میدی و صندل های پاشنه بلند بسیار متفاوت است و هیچ شباهتی با یکدیگر ندارد.بهترین استایل با دامن های میدی پوشیدن کفش هی پاشنه بلند نوک تیز است.

۵-لگین ها

یکی دیگر از اشتباهات رایج پوشیدن کفش های پاشنه بلند با لگین است.سعی کنید هنگام پوشیدن لگین از کفش های ورزشی استفاده کنید.

۶-کفش های پاشنه بلند که راه رفتن با آن ها دشوار است.

هنگام خرید کفش های پاشنه بلند به راحت بودن کفش ها اهمیت دهید.سعی کنید کفش هایی را خریداری کنید که در آن ها احساس راحتی می کنید.زیرا راه رفتن صحیح و با اعتماد به نفس می تواند شیک بودن شما را چند برابر کند.

 

بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید