تالار های تهران
امروز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
منو

آرایش و زینت زنان در فرهنگ اسلامی

تمایل انسان به زینت و آرایش کردن و آشکار نمودن آن، امری فطری و در فرهنگ اسلامی نیز بر آن سفارش شده است، اما ازآنجاکه این امر در شمار افعال مکلفان قرار دارد، در مورد هر یک از زن و مرد حکم آن متفاوت است،

آرایش، امری فطری و طبیعی است و گرایش فطری زن به آرایش، آثار روانی بسیار مثبتی برای وی دارد.

ادامه مطلب

چرا افرادی که گریه می کنند قوی تر هستند ؟

گریه کردن یک امر طبیعی است اما بسیاری افراد سعی می کنند آن را مخفی کنند .گریه نشانه ی ضعف نیست بلکه نشانه قوت است یا بهتر است بگوییم دلیلی برای قوی بودن است. در ادامه این مقاله از وب سایت عروس و دوماد  به دلایل قوی بودن افرادی که گریه می کنند خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

راه هایی برای نفوذ در دل دیگران

تیم عروس و و دوماد در این مقاله سعی کرده است به شما کاربر عزیز راه های نفوذ در دل دیگران و اصول دوستیابی را یاد آور شود  تا با دانستن آنها بتوانید در هر محیطی  رابطه ای موفق و موثر برقرار کنید. قدرت نفوذ در دل و قلب دیگران حس خوبی ایجاد می کند که آرامش بخش است.

ادامه مطلب

آداب صرف غذا

در این مقاله نکاتی را درباره آداب صرف غذا یاد آور می شویم

ادامه مطلب

انواع ماساژ و فواید آن

چه کسی دوست ندارد که ماهیچه هایش را ورز دهند و با ماساژ به بالاترین میزان آرامش دست پیدا کند؟ ماساژ در همه جای دنیا جزء نرمش های آرام بخش به حساب می آید و همه کشورها در حال ارتقاء آن هستند و رفته رفته این نرمش در حال وارد شدن به چرخه سلامتی انسان است.

هزاران نوع مختلف ماساژ وجود دارد که با سلیقه ها و نیازهای متفاوت مردم مطابقت دارد. در این قسمت تعداد انگشت شماری از انواع مختلف ماساژ را برای شما آورده ایم که هر یک از شما چه یک مرد تنومند، چه فرد درحال رشد و در سنین بلوغ، همه و همه می توانید از آنها بهره ببرید.

ادامه مطلب

آیا باید فال و طالع بینی را باور کنیم ؟

هزاران سال است که انسانها مجذوب چیزهای ناشناخته و مرموز هستند و در عین حال از آن واهمه دارند بدون اینکه پروایی از آسیب ها و خطرات آن داشته باشند. برای ما که مسلمان هستیم، واجب است که این مسائل را خوب درک کرده و بتوانیم از خودمان دربرابر آن محافظت کنیم.

ادامه مطلب

تاثیر لبخند در زندگی

لبخند! لبخند یک عطیه الهی است. اگر تا کنون از آن استفاده کرده باشید، به خوبی می دانید که یک لبخند گرم، چه سلاح نیرمندی است. مردم زمانی می خندند که از چیزی خوششان بیاید، و یا احساس خوبی نسبت به چیزی داشته باشند. بنابراین می توانیم با یک لبخند کارهای بسیار زیادی را انجام دهیم و دیگران را به راحتی خوشحال کنیم.

ادامه مطلب

بهترین شلوار جین را برای خود بخرید

برای اغلب جوانان، شلوار جین با ارزشترین لباس داخل کمد محسوب میگردد.معمولا این توجه بدلیل گران قیمتی و یا زیبایی آن نبوده، بلکه بعلت تطبیق پذیری و همه جا پوش بودن آن می باشد. شما میتوانید شلوار جین را در خانه، محل کار و گردشها و میهمانی های غیر رسمی بپوشید. برخلاف این سودمندی یافتن مناسبترین آن آسان نیست.

با این شرایط زمانی که بدنبال شلوار جینی مناسب برای خود میگردید چکار باید بکنید؟ گذشته از قیمت چند نکته زیر را نیز باید بخاطر بسپارید.

ادامه مطلب

ترس را از زندگی تان بیرون کنید

در کتب آسمانی می خوانیم که ترس از غیر خدا امری غیر منطقی است و اولین کلماتی که به زبان می آید این است: "فقط از خدا بخاطر عذابش در برابر اعمال ناشایست خود بترسید." اجازه بدهید در این فصل این کلمات را به یاد بیاوریم و به بررسی نقش ترس در زندگی بپردازیم.

ادامه مطلب

تاثیرات کار زیاد در خانواده

در اکثر نقاط دنیا، 8 ساعت کار یک روز کاری به حساب می آید. با اینکه این میزان ساعت کاری در همه جا استاندارد شناخته شده، اما قسمت اعظمی از جمعیت جهان بیش از 8 ساعت در روز کار می کنند. کارمندان معمولاً بیش از 8 ساعت در روز کار میکنند، یا به خاطر اینکه کارفرما نیازمند آن است و یا خود به پول آن نیاز دارند. صرفنظر از علت این مسئله، ثابت شده است که ساعات طولانی کاری تاثیری منفی بر فرد و خانواده اش می گذارد.

ادامه مطلب

چگونه به راحتی از خواب بلند شویم ؟

آیا صبح ها به سختی از خواب بیدار می شوید؟ آیا به سختی روز خود را شروع میکنید؟

اگر شما هم جزء یکی از افرادی هستید که بیرون پریدن از رختخواب برایشان کار دشواری به نظر می رسد، تا کنون شده از خودتان بپرسید که دلیلش چیست؟ چرا فقط برای یک دقیقه بیشتر چرت زدن مکرراً روی زنگ ساعت می کوبید و نهایتاً هم باید چهار دست و پا از روی تخت پایین بیایید. آیا دلیل این امر آن است که شما به اندازه ی کافی استراحت نمی کنید و خوابتان به اندازه نیست؟ آیا پیش از رفتن به رختخواب غذاهای سنگین مصرف می کنید؟ آیا به اندازه کافی ورزش نمی کنید؟

ادامه مطلب

چگونه استایل شخصی خود را داشته باشیم ؟

با توجه به ارتباطهای متفاوتی که باافراد مختلف داشته ام، این موضوع برایم کاملاً روشن شده که سوء تدبیرهای بسیار زیادی در مورد "استیل" وجود دارد. استیل قیمت، سن، و یا سایز نیست و باید توجه داشت که می توان آنرا به راحتی آموزش دید.

ادامه مطلب

10 ایده برای دکوراسیون داخلی

همه ی ایده های تغییر دکوراسیون مستلزم صرف وقت و هزینه ی زیاد نیست. اگر به دنبال چند ایده برای طراحی دکوراسیون داخلی برای تغییر دادن خانه تان هستید، این 10 مورد می تواند کمکتان کند.

ادامه مطلب

10 اشتباه در محاورات روزمره

به نظرتان آیا می توانید مهارت های گفتاری و محاوره ای خودتان را ارتقاء دهید؟ البته که می توانید.

ممکن است تغییر عادت های گفتاری که در طول زندگی در شما به وجود آمده دشوار باشد و زمان ببرد، اما مطمئن باشید که امکان پذیر است.

اجازه بدهید راست و پوست کنده به سراغ نمونه هایی از اشتباهات رایج که خیلی از ما در مکالمات خود مرتکب می شوید برویم. درضمن راه حل هایی هم برای آنها پیشنهاد کرده ایم.

ادامه مطلب

9 روش برای شاد زیستن

آیـا واقعاً شاد هستید؟ آیا می دانید معنی واقعیشادی چیست وبرای رسیدن به آن چه راه هایی را باید پیمود؟ این پرسش ها تـوسط کسـانی پرسیده می شونـد که بـراستی دنبال شادی و خوشبـختـی بـاشند. مـن خودم همیشه سعی کرده ام طـوری زنــــدگی کنم که با حفظ شادی و خـوشبـخـتـی خـودم، بــاعـث بدبختی و ناراحتی کـسان دیگر نشوم. اگر می خواهید شاد باشید، بـاید باور کنید که می توانید و توانایی رسیدن به آن را دارید. برخی افراد اشتباه می کنند چون تصور میکنند که شایسته شادی و خوشبختی نیستند و بدبختی و ناراحتی خود را به عنوان سرنوشت خود قلمداد میکنند. حقیقت مطلب این است که خوشبختی نیز مثل سایر چیزها در زندگی باید به دست آورده شود. در اینجا نکاتی آورده ام که به شما برای ایجاد شادی در زندگیتان کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب

چه رنگ لباسی مناسب شماست ؟

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که دوستتان را دیده باشید که پیراهنی صورتی به تن کرده و توسط اطرافیان مورد تحسین، تمجید و توجه فراوان قرار گرفته باشد. شما نیز به تبع او تصمیم گرفتید که پیراهنی به همان رنگ تهیه کرده و بر تن کنید. اما بعد از اینکار مورد تمسخر و ریشخند دیگران قرار گرفته و همان نگاههای پیشین نیز از شما برگردانده شد و در نتیجه آنها را از تن درآورده و لباسهای مشکی، آبی و خاکستری قبلی خود را پوشیدید. اگر می خواهید بدانید که چرا آن پیراهن صورتی مناسب شما نبود و چرا این به آن معنا نیست که دیگر نباید لباسهای رنگی بپوشید، به ادامه مقاله توجه کنید. رنگ پوست شما چه تیره باشد،چه روشن وچه درمیان این دو،میتوانید رنگی مناسب برای لباس خود انتخاب نمایید.

ادامه مطلب

چگونه نه بگوییم ؟

برخی اوقات برای شما پیش آمده که در مقابل خواسته دیگران،برخلاف میل باطی جواب مثبت داده و درخواست او را قبول کرده اید.ممکن است جواب منفی دادن سخت به نظر برسد ولی ما چند راه مفید را برای رهای شما از این موقیعت خاطر نشان میکنیم. بیاد داشته باشید که اگر بخواهید کسی را از سر خود باز کنید ممکن است مجبور به گفتن "دروغ مصلحتی" شوید. دروغهایی که ظریف و بدون ضرر هستند و صدمه ای را به طرف مقابل وارد نمی کنند. گاهی اوقات نیز باید رودربایستی را کنار گذاشت و با صراحت جواب منفی داد چون در غیر اینصورت ممکن است از کار خود پشیمان و مدتها به دلیل عواقب آن دچار مشکل و دردسرشوید. سعی کنید قدرت "نه" گفتن را در خود تقویت نمایید البته طوری که باعث کدورت نشود.

ادامه مطلب

خود شناسی در 20 دقیقه

انتخاب های شما بستگی به هویت شما دارد، و هر انتخابی که در زندگی داشته باشید، تعیین می کند چه فردی هستید. هویتی که برای خود می سازید، تصمیمات، رفتارها، و اعمال شما است که تکه های پازِل زندگی شما را تشکیل می دهند و کنار هم جور شده و تصویر زیبایی را می سازد که شما هستید. تصویر شما چه چیزی را آشکار می کند؟ کشف اینکه شما چه هستید و که هستید کار ساده ای است: شما همان چیزی هستید که خودتان سبب می شوید که باشید. هر تصمیم شما بخشی از هنر وجودی شماست. در پی کشف و شناخت خود باشید و شاهکار شما سرشار از امیال، ترس ها و نگرانی های وجودی، سرگردانی ها، و بی هدفی ها خواهد بود. تصمیم بگیرید که وجود بهتری از خود خلق کنید و خود را بر اساس امیال، اولویتها، باورها و اعتقادات، و استعدادهای خود طرح ریزی کنید، و شاهد یک شاهکار خواهید بود. با انجام تمریناتی که در این مقاله به آنها اشاره می شود، قادر خواهید بود خود را بشناسید، و بعد می توانید تصمیم بگیرید که به چه انسانی تبدیل شوید.

ادامه مطلب

روانشناسی رنگ ها

آیا تا بحال دقت کرده اید که چرا شرکتهای تبلیغاتی، طراحان اتومبیل و دکوراتورها از اشکال و شمایل بخصوصی استفاده میکنند؟ دلیلش این است که یک تاثیر روانی در ورای رنگها وجود دارد. هر رنگی دارای قدرت تاثیرگذاری ویژه ای می باشد. بعضی از واکنشهای ما نسبت به رنگها بصورت رفتارهای اکتسابی و برخی دیگر بصورت پاسخهای فیزیولوژیکی نمود پیدا میکنند. درک کردن نمود پیدا میکنند. درک کردن بهتر رنگها میتواند در زندگی روزمره و یاشغلی شما تاثیرات فراوانی گذارده و محاسن زیادی برایتان به ارمغان بیاورد.

ادامه مطلب

5 نکته مهم در مورد مد و وضعیت ظاهری

امروزه مد و مدگرایی بخش وسیعی از زندگی روزمره انسانها را به خود اختصاص داده است. نه تنها خانمها به زیبایی ظاهرو آراستگی خود اهمیت می دهند بلکه آقایان نیز به این نتیجه رسیده اند.

ادامه مطلب

چگونه رنگ های مختلف را با هم ست کنیم ؟

با نگاهی جزئی به محیط اطرافمان متوجه میشویم که ست کردن رنگ ها با هم کار دشواری نیست چرا که این اتفاق همواره در طبیعت در حال وقوع است .اگر به گلها ،درخت ها و … دقت کنیم متوجه میشویم که رنگ ها با زیبایی هرچه تمام تر در کنار هم قرار گرفته اند .با ما همراه باشید تا ست کردن رنگ ها را باهم مرور کنیم .

ادامه مطلب

40 دانستنی درباره مد

۱- نخستین بار واژه جین از شلوارهای کتان جین ها (ملوانان و دریانوردان جینوان) الگو برداری و استفاده شد .

۲- هر امریکایی به طور متوسط ۷ شلوار جین آبی رنگ دارد .

۳- در رم باستان هم مردان و هم زنان از رداهای بلند بدون آستین (جبه) استفاده میکردند اما قبل از قرن ۲ میلاد مسیح زنان اشراف و مورد احترام همچنین روسپی ها از این لباس استفاده میکردند .

ادامه مطلب

استایل های پیشنهادی با شومیزهای زنانه

شومیز ،جزو جدایی ناپذیر از کمد لباس های زنانه است.مهم ترین ویژیگی شومیزها این است که شما به راحتی می توانید آن ها را در هر مکانی بپوشید.اما اگر شما دوست دارید ظاهری متفاوت و شیک و منحصر به فرد ایجاد کنید با ما همراه باشید ما در این مطلب استایل های پیشنهادی با شومیزهای زنانه به انتخاب مجله وارونه را برای شما جمع آوری کرده ایم .

ادامه مطلب

کفش های پاشنه بلند و نکاتی در مورد پوشیدن آنها

هیچ کس نمی تواند  جذابیت کفش های پاشنه بلند را انکار کند.اما جذابیت کفش های پاشنه بلند تا زمانی است که به درستی مورد استفاده قرار گیرد.ما در این مطلب ۶ لباس که نباید با کفش پاشنه بلند پوشیده شود را برای شما جمع آوری کرده ایم :

ادامه مطلب

اهمیت مدیریت مالی در ازدواج

موضوع ازدواج و مدیریت مالی  در حقیقت اهمیت زیادی برای ادامه یک ازدواج و زندگی زناشویی است.از لحظه ای که قبول می کنید با هم زندگی کنید در طول ازدواج، شما باید همه مسئولیت هایی را که ازدواج نیاز دارد  پاسخگو باشید.تلاش برای حفظ این زندگی در روز خوب و  بد است که در واقع یک مسئله مبهم و مشکل است.به عنوان مثال می توانید اگر در یک ماه در آمد بالاتری دارید همه آن پول را خرج نکرده و برای ماه های آینده صرفه جویی کنید.

ادامه مطلب

6 فایده شبکه های اجتماعی

هنگامی که صحبت از سلامتی و شادی می شود، برخی از اثرات منفی رسانه های اجتماعی با برخی از مزایای آن جبران می شود.در این مطلب قصد داریم شما را با ۶ فایده شبکه های اجتماعی آشنا کنیم :

تقریبا مطالب و مقاله های زیادی در مورد اثرات مخرب و منفی اینترنت و شبکه های اجتماعی بر روی روابط ،شغل و …..وجود دارد.که هیچ کدام را نمی توان انکار کرد ولی ما در این مطلب قصد داریم شما را با ۶ فایده شبکه های اجتماعی آشنا کنیم که شاید برای شما جالب باشید.

ادامه مطلب

6 روش واداشتن خانم ها به کاهش وزن

خـیـلی شـبها آقایون دل خوشی از همسرانشان ندارند و نمی توانند رابطه جنسی مطبوعی با آنها برقرار کننـد. در چـنـیـن شرایـطـی آنـها بیـش از هـر زمـان دیـگری افسرده مـی شـونـد زیـرا تـمـام مـدت با احتیاط صحبت می کنند، دستشویی را تمیز نگه میدارند، درها را برای همسرشان بـاز مـی کنند، پول شام را حساب می کنند، به روی مادر بزرگـهای ترشرویشان لبخند می زنند فقط به این دلیل که زمانی کـه مـوقع مـنـاسب از راه رسـید اعمال و رفتارشان جواز انجام کارهای مورد علاقه شان را به آنها بدهد.

ادامه مطلب

چگونه می توانم قد بلندی داشته باشم ؟

به عقيده ي بيشتر افراد ، قد بلند مشخصه ي بسيار خوبي است و پسران ما عموماً آرزو دارند بلندتر و درشت اندام تر باشند. اما بلند قد شدن به عوامل متعددي بستگي دارد. سايز بدن افراد نتيجه اي از تداخل عوامل داخلي و محيطي در طول دوران رشد است. عوامل داخلي تعيين کننده قد ، فاکتورهاي ژنتيکي است که فرد از والدينش دريافت مي کند و قابل تغيير نيست ، عوامل محيطي تاثير گذار نيز عبارتند از : تغذيه ، آب و هوا ، اقليم و بيماريها و .... مثلاً شواهد موجود نشان مي دهد نزديکي يا دوري به خط استوا در اندازه بدن افراد موثر است .

ادامه مطلب

چگونه دندان هایی به سفیدی مروارید داشته باشیم ؟

آیا میدانستید که سفید کردن دندانها اولیـن خـدمات بـهداشتی و آرایشــی اسـت کـه امـروزه افراد به دنبال آنند و این محبوبیت روز به روی هــم بیشتر و بیشتر می شود؟

ادامه مطلب

تاثیر ظاهر بر اعتماد به نفس

من چاقم. من بیش از حد لاغرم. کاش کمی قدم بلندتر بود، کاش قدم کوتاه تر بود، کاش موهام مجعد بود، کاش موهام صاف بود. کاش بینیم کوچکتر بود. کاش پاهام بلندتر بود، کاش عضله هام برجسته تر بود و هزاران هزار کاشکی دیگر....

این گلایه ها به نظر شما آشنا نمی آید؟ شما هم عادت دارید از خودتان ایراد بگیرید؟ اگر اینطور است بدانید که تنها نیستید. شما بعنوان یک جوان دستخوش تغییرات ظاهری و جسمانی بسیاری می شوید. و همراه با این تغییرات ظاهری، تصویر شما از خودتان نیز تغییر می یابد. افراد بسیاری برای کنار آمدن با این مسئله مشکل دارند، و همین بر عزت نفسشان تاثیر می گذارد.

ادامه مطلب

عوارض کاشت ناخن

استفاده از روش‌های زیبایی ناخن روز به روز رایج‌تر می‌شوند، اما آیا استفاده‌کنندگان از خطرات این روش‌ها هم باخبرند ؟

ادامه مطلب

رنگ مو را چگونه پاک کنیم ؟

گاهی اوقات، حتی زمانی که خیلی مراقب هستید، متاسفانه رنگ موی جدیدی که استفاده می کنید، رضایت شما را جلب نمی کند. این مقاله را بخوانید تا متوجه شوید که چگونه می توانید رنگ مویی را که دوست ندارید به طور کامل یا نسبی از روی موهای خود پاک کنید.

ادامه مطلب

تشخیص اندازه لباس

گاهی اوقات وقتی پیراهن نوی خود را تن می کنید، می بینید خیلی گشاد و بد قواره به نظر می رسد. علت کار چیست؟ آیا به خاطر بلندی آستین هاست؟ به خاطر یقه ی آن است؟ یا اینکه زیر کت ناجور به نظر می رسد؟ امروز علت آن را خواهید فهمید.

ادامه مطلب

علت پیدایش پیری زودرس در پوست

یکی از علت‌های مهم که در پیدایش پیری زودرس موثر است تنش‌های شدید و غم و غصه‌های ناگهانی است که می‌تواند انسان را در یک شب، سال‌ها پیر و فرسوده کند. مرگ عزیزان، به خطر افتادن آبرو، صدمه‌ دیدن حیثیت اجتماعی، شکست‌های ناگهانی در راه عشق و محبت، بی‌وفایی، خیانت‌های غیرقابل پیش‌بینی و دور از انتظار و ... می‌توانند سبب پیری زودرس شوند.

ادامه مطلب

چرا موهایمان زود سفید می شود ؟

سیگار می کشم چربی و چیپس دوست دارم عاشق ژل و واکس مو هستم روزی سه بار موهایم را با شامپو می شویم اما نمی دانم چرا موهایم سفید شده و می ریزد. گرچه بخش خارجی مو از سلول های مرده تشکیل شده است ولی همین بخش مرده مو نشاندهنده زندگی و شادابی و سلامت شما می باشد .انسان ها در سنین نوجوانی و جوانی بدترین رفتارها و کمترین نگهداری را در رابطه با موهایشان دارند و زمانی به ارزش مو پی می برند که موها سفید می گردند و در حال ریختن هستند.

ادامه مطلب

14 اشتباه در مد

معمولا در این قسمت ما شما را با کارهایی آشنا می کردیم تا با انجام آنها بتوانید تیپ زیبایی بدست آورید. اما هر چند وقت یکبار بد نسیت که این روند را متوقف کنیم و چیزهای دیگری را هم به شما آموزش دهیم.

در این قسمت می خواهیم کارهایی را به شما آموزش دهیم که باید از انجام دادن آنها خودداری کنید، همچنین راه اجتناب از آنها را نیز به شما یاد می دهیم.

ادامه مطلب

10 اشتباه رایج آقایان در مد

چرا باید به ظاهر خود اهمیت دهیم؟

آیـا ظاهـر آنقدرها که میگویند در حیطه شغلی، رمانتیک و تاثیر گذاشتن بر روی دیگران، مؤثر است؟

مطمئناً!!!

ادامه مطلب

روش های اعجاب انگیز برای زیباتر شدن خانم ها

اول از همه اینکه، زیبایی همیشه از درون افراد نشات می گیرد. بهترین راه برای زیبا شدن، طبیعی به نظر آمدن است اما ایده ها و راه هایی هم هست که به آن کمک می کند.

ادامه مطلب

چگونه بدن خود را خوشبو سازیم؟

در اتاق بیشتر افراد و در مقابل آینه ها شیشه های قد و نیم قد دئودرانت، مام و عطر وجود دارد. شما کدام یک از این محصولات را استفاده می کنید ؟

ادامه مطلب

5 اشتباه در آرایش

مـطمئـناً شما هم دیده اید، آرایش روی صورت خیلی بد و زشـت نـشـان دهـد. بـه هـمـیـن دلـیـل بـرای از بـیـن بردن اشـتـباهـات در آرایـش کـه باعث زشت دیده شدن آن می شـود، نکاتی را در این مقاله آورده ام. با رعایت این نکات، همیشه آرایشی زیبا خواهید داشت.

ادامه مطلب

10 اشتباه رایج اقایان در مد

آیـا ظاهـر آنقدرها که میگویند در حیطه شغلی، رمانتیک و تاثیر گذاشتن بر روی دیگران، مؤثر است؟

ادامه مطلب

4 قدم برای خوب افتادن در عکس

این مشکل خیلی از افراد است: خیلی از افراد واقعاً نمی توانند عکس های خودشان را تحمل کنند و احساس می کنند که در عکس ها، بدترین قیافه و وضعیت ممکن خود را پیدا می کنند.

ادامه مطلب

مژه های پرپشت با این راه کارها

هر خانمی دوست دارد مژه‌های بلند و پُرپشت داشته باشد، دوست دارید بدانید چطور می‌توانید رشد مژه‌های خود را بیشتر کنید؟ در این مطلب نکاتی برای‌تان داریم که  بسیار کاربردی هستند و شما را از استفاده از مژه‌های مصنوعی بی‌نیاز می‌کنند.

ادامه مطلب

جوانسازی پوست با ماساژ صورت و چشم

ماساژ بدن  بسیار آرامشبخش است . اما ماساژ صورت برای حفظ ظاهر زیبا نیز مفید می باشد . ماساژ منظم صورت برای پیشگیری از چین و چروک‌ها و سایر علائم سالخوردگی سودمند است.

ادامه مطلب

ترکیب رنگ های عروسی

شاید اجرای ایده های جدید کمی سخت باشه. قوانین رو بشکنید و رنگ سفید رو کنار بزارید. اگه دوست دارید بدونید چه ترکیب رنگ هایی برای برگزاری یک جشن عروسی منحصر به فرد لازمه این مطلب رو بخونید.

ادامه مطلب

تاریخ انقضای لوازم آرایشی چقدر است ؟

از کجا متوجه زمان انقضای یک محصول آرایش شویم؟ این سوالی است که خیلی از خریداران محصولات آرایشی و بهداشتی دارند. برچسب شبنم تا حدودی کمک کرده زمان تولید و انقضای محصولات و قاچاق بودن یا نبودن آن مشخص باشد اما هنوز هم خیلی از محصولات آرایشی و بهداشتی برچسب شبنم ندارند..

ادامه مطلب

رنگ مو و هرچه خانم ها باید درباره ی آن بدانند .

رنگ مو یکی از ابزارها برای زیبایی مو و چهره است. اگر می خواهید رنگ موی مناسب انتخاب کنید که به موهای تان صدمه وارد نشود بهتر است خوانده این مقاله را از دست ندهید. با ما همراه باشید و تمام نکته های مهم در مورد رنگ مو را بدانید.

ادامه مطلب

موس مو چیست ؟

حتما  شما هم تا به حال از مواد زیبایی و آرایشی متعددی برای حالت دادن موهایتان استفاده کرده اید که نتیجه دلخواهتان را نگرفته باشید. در برخی مواقع ژل مو حالتی که دوست دارید به شما داده باشد و گاهی موس مو این کار را برای شما کرده باشد. در ابتدا باید بدانید هر یک از این محصولات به چه کاری می آیند و تفاوت واقعی آنها با هم چیست. با ما همراه باشید تا بدانید موس مو چیست؟

ادامه مطلب

چه لباسی برای عروسی بپوشیم؟

همه ما مي توانيم در اين مورد قضاوت كنيم كه چه چيزي براي پوشيدن در عروسي قابل قبول و مناسب است و چه لباسي بايد در كمد لباس ما بماند و در عروسي نپوشيم. با كارشناساني صحبت كردیم و در اينجا نكاتي ارائه شده كه به شما در مورد پوشيدن لباس در عروسي- يا عدم پوشيدن برخي از لباس ها- نکاتی گفته شده است.

ادامه مطلب
بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید