تالار های تهران
امروز دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸
منو

کلید های موفقیت یک رابطه عاشقانه

زمانی که یک رابطه جدید را آغاز می کنید . همه چیز را بسیار زیبا می بینید اما در طول زمان، با زندگی روزمره و شناختن یکدیگر می تواند شما را پایین بیاورد. راهنمایی های این بخش از وب سایت عروس و دوماد  می تواند به شما کمک کند ، چه یک رابطه را تازه شروع کرده اید و یا سال هاست که با هم هستید و اکنون مشکلی دارید، این موارد ارزش نگاه کردن را دارند.

ادامه مطلب

روش های انتخاب بهترین همسر

حتما بسیاری ازشما به دنبال عشق حقیقی هستید. شاید هم فکر میکنید که عشق واقعی خود را پـیدا کـرده اید. اما به راستی چگونه می توان  بهترین همسر را انتخاب کرد  ؟  

  دراین مقاله از تحریریه وب سایت عروس و دوماد  میخواهیم اگر عشق حقیقی خود را پیدا نکـرده ایـد، یا اگر در ایـن بـاره مطـمئن نیستیـد، به شما کمک کنیم که چطور آن شریک زندگی خاص و ویژه را از آنِ خود کنید . پس با ما همراه باشید .

ادامه مطلب

علائم عشق واقعی

آیا تا بحال به این فکر کرده اید که آیا عشق شما به معشوقه و یا همسرتان ، عشقی حقیقی است یا از روی شهوت ؟ آیا تا کنون به این فکر کرده اید که چگونه می توان به عشق واقعی رسید و بطور کلی عشق چیست ؟ اگر جواب این سوال ها را می خواهید پس در ادامه مطلب با وب سایت عروس ودوماد همراه باشید

ادامه مطلب

کلمات کلیدی در یک رابطه خوب

یک رابطه خوب بر اساس فکر برخی افراد تنها در آخر شب ها  رخ نمی دهد . یک رابطه از احترام شکل خواهد گرفت . در یک رابطه خوب ، همیشه باید به شریک زندگی تان احترام گذاشته  و خوشحالی شریک زندگیتان باید در مرتبه اول قرار داشته باشد.

خب ، در ادامه ما  این مقاله از سایت عروس و دوماد پنج کلمه کلیدی که شما باید برای داشتن رابطه خوب آنها را به خاطر داشته باشید را ذکر می کنیم.

ادامه مطلب

15نکته جالب در مورد قرار های ملاقات

در ادامه این مقاله همراه سایت عروس و دوماد باشید تا نکاتی جالب در مورد قرار های ملاقات را بازگو کنیم

ادامه مطلب

10 شرط مهم پیش از ازدواج

انتخاب همسر و مهمترین دغدغه  دختران و پسران جوان است، که اگر انتخاب همسر به درستی انجام شود می توان از بروز مشکلات در آینده تا حدود زیادی جلوگیری کرد. هیچ کسی نمی تواند آینده را پیش بینی کند  اما می توان با انتخاب درست از مشکلات آینده کاست. برخی از جوانان تنها شرط ازدواج را علاقه و عشق می دانند اما تنها علاقه در انتخاب همسرملاک نیست و باید در انتخاب همسر به نکاتی توجه کرد که در این بخش از وب سایت عروس و دوماد  به بیان این نکات پرداخته ایم.

ادامه مطلب

سوالاتی که زوج های خوشبخت از یکدیگر می پرسند

شروع هر رابطه ای می تواند فوق العاده و رویایی باشد. پیام های بی پایان و گفتگوهای اواخر شب، شما را سبک تر، و شادتر از همیشه می کند . اما، گاهی این مرحله خیلی زود تمام می شود و پس از آن ،زندگی کمی سخت تر می شود.

به زودی، مکالمات عاشقانه به مذاکرات خسته کننده  ای تبدیل می شوند و تمرکز اصلی آن ها نیز  بر شام و لباس هایتان خواهد بود اکثر جوانان عقیده دارند که رابطه آنها هرگز تغییر نخواهد کرد ، بسیاری از روابط از بین می روند زیرا حتی زوج های خوشبخت گاهی به طور ناخودآگاه از نظر احساسی از یکدیگر جدا می شوند.

ادامه مطلب

ویژگی های جذاب زن ها

به راستی کدام خصوصیات زن ها  برای مردان جذاب بنظر می رسد ؟ منظور ما  لزوما زیبایی ظاهری نیست. برخلاف تصورات، اکثر مردان هنگام انتخاب همسر به مورادی  غیر از زیبایی هم فکر می کنند. اما این خصوصیات زنانه که مردان را به سوی خود جلب می کنند چه چیزهایی هستند؟در ادامه این مقاله با وب سایت عروس و دوماد همراه شوید تا پاسخ این سوال را متوجه شویم .

ادامه مطلب

چطور کسی که عاشقش بودیم را فراموش کنیم ؟

عشق بسیار خاص و عحیب است به این دلیل که  قدرت آسیب زدن به شخص و نابود کردن زندکی را  را دارد و فراموش کردنش سخت است.. هر روزه روابط بسیاری در سرتاسر دنیا با شکست مواجه می‌شوند و این به آن معنی نیست که دیگر عشقی وجود نخواهد داشت.

ادامه مطلب

نکاتی در مورد ازدواج با زنان مطلقه

آمار طلاق در ایران رو به  افزایش است . طلاق گزینه ای است که در دیدگاه جامعه، به عنوان ابتدایی ترین راه حل تلقی می شود ، در بعضی وقت ها با توجه به شرایط زندگی ، شاید بهترین گزینه طلاق باشد. یکی از مسائلی که برای مردانی که قصد ازدواج با زن مطلقه را  دارند، این است که ازدواج با این افراد چه مشکلی را در پی  دارد؟ در ادامه به برخی از این موارد اشاره می کنیم.

این موزد طبیعی است که  این موارد ممکن است صادق باشد و یا این که نباشد. اما در مجموع اطلاع داشتن از آنها خالی از لطف نیست

در ادامه این مقاله  به برخی از مزایایی که ازدواج با زن مطلقه می تواند همراه خود داشته باشد، اشاره می کنیم .

ادامه مطلب

10 راه برای استحکام روابط عاشقانه

عشق اساس هر رابطه‌ی عاشقانه است . برای داشتن رابطه‌ای سالم و نشاط ، هر دو طرف رابطه باید این درخواست را داشته باشند  که برای آن تلاش کنند. در ادامه این مقاله از سایت عروس و  دوماد 10 راه برای استحکام روابط عاشقانه  به شما پیشنهاد می‌کنیم.پس ما با همراه باشید .

ادامه مطلب

رفتارهایی که زنان را آزار می دهد .

کدام رفتارهای یک شوهر برای همسرش نفرت انگیز است؟ زنان از کدام کارهای مردان نفرت دارند؟ در ادامه  این مقاله از وب سایت عروس ودوماد چند رفتار مردانه را که باعث رنجش زنها می شوند  برای‌تان بازگو می کنیم .

ادامه مطلب

بزرگترین ترس های مردان

ترس در زندگی می تواند فلج کننده عواطف ، احساسات ، رویاها و آرزوها باشد . اما به راستی  بزرگترین ترس های مردان چه چیزهایی است ؟ اگر مردان خود را در برابر ترس هایشان قرار دهند ، شاید موفق شوند که آن ها را از بین ببرند . در ادامه این مقاله از وب سایت عروس ودوماد ، 5 مورد از بزرگترین ترس های مردان را مرور خواهیم کرد .

ادامه مطلب

چه رابطه هایی ماندگار می ماند ؟

در ابتدای رابطه همه‌ این فکر را دارند که  رابطه‌شان همیشگی خواهد بود. اما در زندگی واقعی در گذشت زمان همه چیز را تغییر خواهد داد . اما راههایی وجود دارد که شما می توانید  متوجه این موضوع شوید که  آیا رابطه‌ی شما ماندگار خواهد بود .

در این مقاله نشانه‌ها و عواملی را به شما می‌گوییم که با کمک آنها می توانید پیش بینی کنید که آیا با طرف مقابل‌تان زندگی شاد و ماندگاری خواهید داشت یا خیر. البته لازم نیست تمام این نشانه‌ها را داشته باشید تا به این نتیجه برسید .

ادامه مطلب

چرا آنهایی که دیرتر ازدواج می کنند شادترند ؟

همه‌ی آدمها همیشه  در جستجوی عشق حیقی خود هستند. بسیاری از رابطه‌ها پایان خوشی ندارند و دلیلش هم به این دلیل است که فشار کلیشه‌ها و قضاوت‌های سخت جامعه  بیشتر از نیروی خواسته‌ ی واقعی انسان است و افراد شتاب زده ازدواج می‌کنند نه برای اینکه خانواده‌ای تشکیل دهند بلکه به دلیل ترس از تنها بودن و احساسات  تن به ازدواج می‌دهند. در این مقاله  همراه ما باشید تا خودتان بسنجید که آیا آماده‌ی برقراری یک رابطه‌ی محکم هستید یا نه.

ادامه مطلب

10 نکته طنز آمیز در روابط زناشویی

در این مقاله 10 نکته کلیدی  برای برقراری یک رابطه سالم و پایدار  با همسرتان را به شما ارائه می کنیم ؛ پس خواندن این مقاله  را حتما به همسر خود توصیه کنید. با این شرایط ،  فراموش نکنید که زبان این نوشته طنز است .برای دانستن اینکه یک زن از مرد زندگی اش چه می خواهد با ما همراه باشید.
در ظاهر هیچ زنی شبیه زن دیگری نیست اما با وجود انواع روحیه، خلق و خو، خیال هایی که خانم ها را از یکدیگر متمایز می کند، وجه  اشتراک هایی نیز وجود دارد که  آنها را به یکدیگر پیوند می دهد. باور کنید و دوباره باور کنید که تمام خانم ها از مرد زندگی خود همین چیزها را می خواهند:

ادامه مطلب

روابط عاطفی که دوام بیشتری دارند

چگونه می‌توانید پیش بینی کرد  که رابطه شما با شریک عشقی تان وزی به پایان خواهد رسید؟ از کجا می توان متوجه شد که که این رابطه عاطفی از تفدیر شما است ؟ از کجا می خواهید بفهمید که رابطه فعلی همانی است که باید باشد؟ جالب نیست اگر بتوان پیش‌بینی کرد که رابطه شما قوی و شاد خواهد بود یا خیر؟

ادامه مطلب

با این اهداف هرگز ازدواج نکنید

برخی از افراد ازدواج را پلی  می‌دانند برای رسیدن به اهدافی که در ذهن دارند؛ هدف هایی  غیر از هدف‌های زناشویی. ازدواج با اهداف اشتباه شخص را بعد از ازدواج دچار احساس شکست در زندگی مشترک خواهد کرد.  در ادامه این مقاله از وب سایت عروس و دوماد می‌توانید برخی از این اهداف در ازدواج را بخوانید.

ادامه مطلب

ویژگی های جذاب یک زن برای مردان

تا به حال به این فکر کرده اید که کدام خصوصیات زنانه واقعا برای مردان جذاب هستند؟ منظور از خصوصیات زنانه لزوما زیبایی ظاهری نیست. برخلاف تصور بسیاری از خانم ها، اکثر مردان هنگام انتخاب همسر به غیر از زیبایی به چیزهای دیگری هم فکر می کنند. اما این خصوصیات زنانه که مردان را به سوی خود جلب می کنند چه چیزهایی هستند؟

ادامه مطلب

هدف مردان در رابطه با زنان

در این مقاله می خواهیم به انتظارات مردان از زنانشان و رابطه بپردازیم و این که آنان به طور کلی از رابطه با زنان چه هدفی دارند . زنان بر این باورند که مردان از آنان انتظاراتی زیاد و غیرمعقول دارند اما در ادامه این مقاله می خواهیم اعترافات مردان در مورد انتظاراتشان از رابطه با زنان را بازگو کنیم که با باور زنان تفاوت های جالبی دارند.

ادامه مطلب

تغییرات بدن بعد از ازدواج

ازدواج یکی از مهمترین لحظات زندگی  هر انسانی است . ازدواج نه تنها از نظر روحی بلکه از نظر فیزیکی نیز بر ما تاثیر می گذارد. زمانی که شما به شریک زندگی تان جواب «بله» می دهید، باید منتظر تغییراتی باشید که در ادامه مطلب به آنها اشاره می کنیم .

ادامه مطلب

2 ویژگی در مردان که زنان را جذب می کند

ممکن است شما خیلی خوش‌تیپ قلمداد شوید ، مثلا مانند یک هنرپیشه‌ی بزرگ ، اما شاید این برای دختری که دوستش دارید کافی نباشد. طبق یک بررسی جدید ، جذابیت  به ظاهر بستگی ندارد و بیشتر به این مربوط است که صدای شما آرامش بخش باشد و بوی خوب بدهید !

ادامه مطلب

دختر یا این ویژگی ها مجرد می ماند

آیا تا حالا به این  فکر کرده اید که چرا بعضی ها این همه محبوب همه هستند اما بعضی دیگر را کسی دوست ندارد و حتی نمی خواهد نزدیکشان بشود؟ دسته اول ویژگی  هایی  دارند که باعث محبوبیتشان می شود، یا بهتر است بگوییم فاقد خصوصیاتی هستند که آدم ها را از آنها براند.
 در ادامه این مقاله به خصوصیاتی که  باعث می شود دیگران از ما فاصله بگیرند می پردازیم . اگر نمی خواهید مجرد بمانید این خصوصیات را در اسرع وقت از خودتان از بین ببرید.زیرا هیچ کس دوست ندارد با چنین آدم هایی ازدواج کند.

ادامه مطلب

حقایق جالب قبل از ازدواج

اگر در شرایطی قرار دارید که قصد دارید برای زندگی مشترک تان تصمیم بگیرید، کمی دست نگه دارید. حقایقی است که باید قبل از ازدواج از آن ها آگاه باشید . در این مقاله ار وب سایت عروس و دوماد این نکات را جمع آوری کردیم .

ادامه مطلب

زن ها با این کارها مردان را از خود فراری می دهند

تقریبا همه ما در میان دوستانمان زنی  را می‌شناسیم که تحصیل‌کرده و جذاب است اما در زندگی عاطفی خود موفق نمی شود  وهمیشه  با مردها مشکل دارد .

بیشتر اوقات مشکل این افراد خودشان هستند. آنها با اصرار ورزیدن روی رفتارهایی که اصلا  جالب نیست و بعضی وقت ها  آزاردهنده نیز به حساب می آیند مردها را از اطراف خود دور  می‌کنند. این خانم‌ها باید بدانند که کدام رفتار آنها سبب تنها ماندنشان شده است ،با دانستن این مورد  حتما زندگی شادتر و رابطه سالم‌تری را تجربه خواهند کرد.

برای آشنایی با آزاردهنده‌ترین رفتارهای زنان  از دیدگاه مردان تا انتهای مطلب با وب سایت عروس و دوماد همراه باشید.

ادامه مطلب

با خیال راحت عاشق شوید

با دانستن این نکات، از دوستی آزاردهنده خلاص شوید و عشق و رابطه عاطفی موفق ایجاد می‌کنیم

همه ما به کسی نیاز  داریم که به نقل از عاشقان در مواقع سختی، سر بر شانه اش بگذاریم و بگرییم؛ ولی گاهی کار به جایی می‌رسد که باید سر به دیوار بکوبیم و از دست همان کس زار زار بگرییم!

ادامه مطلب

دروغ هایی که زنان به مردان می گویند

چرا آدمها دروغ می‌گویند؟ دلایل متعددی وجود دارد اما معمولا برای این دروغ می‌گوییم که وجهه‌ی خود را حفظ کنیم یا چیزی را از کسی پنهان کنیم. در رابطه با جنس مخالف همه‌ی ما گاهی دروغ می‌گوییم، یا دست کم واقعیت را تغییر می‌دهیم. در این مطلب بعضی از دروغهای سفیدی را که معمولا زنها می‌گویند برای‌تان می‌گوییم و اینکه چگونه با آنها برخورد کنید.

ادامه مطلب

7اتفاقی که در زمان عاشق شدن برای شما می افتد

عشق الهام بخش افسانه های ادبی بوده و در اشعار و غزلیاتی که در ستایش معشوق سروده می شد پنهان شده است. هیچ دردی بزرگتر از عاشقی که از سوء تفاهم ها رنج می برد  نیست و هیچ شادی بزرگتر از برانگیختن حسادت مردم با زوج خود نیست.

در دنیای امروزه با لذت های کوتاه مدت عشق های همیشگی به سرعت می میرند، پس هنوز عاشقانی هستند که با جدیت به خندیدن از ته دل معتقدند و هنگامی که عاشق می شوند کارهای عجیب و غریب انجام می دهند. این رفتار های آنان همیشگی نیست و هورمون های عشقی که در بدن آنها ترشح می شود باعث می شود آنها این کارها را انجام دهند.

ما شما را با تجربیاتی آشنا می‌کنیم که خود شما نیز زمانی که عاشق شده اید، آنها را داشته اید اما هرگز متوجه آن ها نبوده اید. آنها را در این مطلب از  عروس و دوماد بخوانید:

ادامه مطلب

پیدایش عشق و علاقه بعد از دوستی

وقتی کار به انتخاب همسر مناسب و گذران باقیمانده ی عمر در کنار او می رسد، خانم ها آسیب پذیری بیشتری از خود نشان می دهند. آنها در جستجوی فردی هستند که با آنها سازگار بوده، علایق و شخصیتی مشابه خود او داشته باشد و تا پایان عمر همراهش بماند.

ادامه مطلب

5 نشانه معشوق روان پریش

همه ما بعضی  وقت ها عصبانی و روان پریش می شویم. اما اینکه عاشق طرف مقابلمان بشویم و اینکه درمورد مرز رابطه مان با او دچار توهم شویم ، خیلی تفاوت ها وجود دارد .  

اگر دیدید که  در طرف مقابلتان رگه هایی از پرخاش و عصبانیت ظاهر شده است  و متعجب بودید که آن شخصیت آرام کجا رفته است، شما با یک شخص روان پریش آشنا شده اید .

در ادامه این مقاله به 5 نشانه انسانهای روان پریش آشنا می کنیم.

ادامه مطلب

4 راه برای ابراز صمیمیت

 ما انسان ها معمولاً تمایل داریم که تمام احساسات قلبی، و افکار ذهنی خود را با کسی که عمیقاً به او اهمیت می دهیم و دوستش می داریم، در میان بگذاریم. چرا دوست داریم که صمیمت خود را تا آخرین حد نسبت به این افراد ابراز کنیم؟

ادامه مطلب

انتظارات آقایان از خانم ها

در اعماق قلب هر مردی این آرزو وجود دارد که همسرش با تمام وجود به او اعتماد داشته باشد. چند بار شده مردی را ببنید که به همسر خود می گوید: "فقط اگر به من اعتماد داشتی..."

بیشتر آقایون در عجب هستند که چرا انجام چنین کاری برای خانم ها دشوار است. پاسخ این سوال در تفاوت های موجود میان جنسیت های مختلف نهفته است.

ادامه مطلب

تصورات غلط در مورد روابط

بسیاری از افراد هستند که بدون هیچ گونه تفکری حرف های اشتباه و تصورات غلط دیگران را در مورد رابطه خود گوش می دهند و به همین دلیل بسیاری از بنیان های خانوداگی به دلیل همین مسائل پیش پا افتاده از هم پاشیده می شود. کاری را انجام می دهند که دیگران را خوشحال کند نه اینکه باعث بهبود در زندگی و روابط فردیمان باشد و این امر درست نیست.

او در ادامه تئوری جالب شخصی در مورد روابط میان خانم ها و آقایون را توضیح می دهیم :

هر رابطه بر پایه 3 اصل بنیادین برقرار می شود؛

ادامه مطلب

آداب برقراری ارتباط مجدد

آیا شما تا کنون با کسی ملاقات کرده اید که مایل به دیدار مجدد او باشید؟ برای نخستین بار با فردی ملاقات میکنید و مجددا خواهان برقراری ارتباط با او هستید. کجا و چگونه سعی می کنید با وی ارتباط برقرار کنید؟ و یا کجا و چگونه تمایل دارید وی با شما تماس تلفنی برقرار سازد؟

ادامه مطلب

آقایان به دنبال چه خانم هایی هستند ؟

خانم ها معمولاً به هم میگویند که آقایون هیچوقت متوجه منظور آنها نمی شوند و آنها هم دقیقاً نمی دانند که آقایون دنبال چه هستند . در گذشته برای خشنودی آنها تلاش می کردند اما الان دیگر آن روش مؤثر نیست، یا به این تلاش خود ادامه می دهند و یا آنها را ترک می کنند. این روزها برای خیلی از خانم ها دیگر مهم نیست که آقایون دنبال چه هستند، چون از آزادی نسبی که به آنها داده شده احساس رضایت میکنند. و تا زمانی که مردشان آنها را بخواهد همه چیز خوب است.

ادامه مطلب

آیا از ازدواج کردن هراس دارید ؟

با رشد 40 درصدی آمار طلاق و  با در نظر گرفتن این امر که افراد تا سنین 70 – 80 سالگی و یا شاید گاهی 90 سالگی عمر می کنند، ازدوج و تشکیل زندگی مشترک یکی از مسائلی است که اغلب افراد را می ترساند . با این وجود اگر بدانید ازدواج مستلزم چه مواردی بوده و همچنین انتظارات خودتان را نیز معین نمایید، می توانید به راحتی به ترس از ازدواج غلبه کرده و با درک کامل تصمیم بگیرید که آیا قصد ازدواج دارید یا خیر؛

ادامه مطلب

10 آغازشگر دوستی

هرگز متوجه نخواهید شد چه وقت می تواند اتفاق بیفتد. ممکن است درحال گذر از یک خیابان، مشغول غذا خوردن در یک رستوران، قدم زدن در یک باشگاه شبانه و یا درحال خوش و بش با دوستتان باشید که ناگهان او پیدایش می شود. دختری زیبا که حسابی نظر شما را جلب کرده و دوست دارید با او صحبت نمایید. پس برای این منظور چه کاری خواهید کرد؟ باید قدم پیش گذاشته و با او حرف بزنید.

ادامه مطلب

آنچه دختران دوست دارند پسران درباره آن ها بدانند

اين مي تواند احساس خيلي از شماها باشد: خسته شده ايد. احساس مي کنيد که هر کاري که لازم است را براي به دست آوردن زني بااصالت با ويژگي هاي ممتاز انجام مي دهيد اما خانم ها به شما جواب نمي دهند. تصور شما اين است که خانم ها معمولاً دنبال مردي کامل هستند که در واقعيت وجود خارجي ندارد.

ادامه مطلب

عشق از کجا آمده است ؟

واژه‌ی «عشق»، که در فارسی >>اِشق» تلفظ می‌شود، در ادبیات فارسی و عرفان ایرانی جایگاهی برجسته دارد. شاید بتوان گفت که شاعران گوناگون فارسی‌زبان کمتر واژه‌ای را به اندازه‌ی عشق به کار برده باشند. با این حال چنین می‌نماید که تا کنون چندان پژوهشی که بر پایه‌ی دستاوردهای نوین زبانشناسی تاریخی استوار باشد درباره‌ی آن نشده است.

ادامه مطلب

چرا عاشق می شویم ؟

باور عوام بر این اساس است که انسان ها به سوی افرادی کشیده می شوند که از نظر روحی شباهت هایی با آنها دارند؛ البته در این میان جذابیت فیزیکی نیز نقش مهمی را بازی می کند. پائلو هال، روانکاو مسائل خانوادگی به ما می گوید که چرا افراد همیشه عاشق یک سری تیپ های خاص می شوند و تیپ های دیگر برایشان جذابیتی ندارند.

ادامه مطلب

انتخاب بهترین شریک زندگی

خیلی از شما به دنبال عشق حقیقی هستید. خیلی های دیگرتان هم فکر میکنید که عشق واقعی خود را پیدا کرده اید. اما خیلی ها هم هستند که در رابطه هایی به سر می برند که چندان برایشان خوب نیست اما فکر میکنند هر عشقی بهتر از بی عشق بودن است. 

اگر عشق حقیقی خود را پیدا نکرده اید، یا اگر در این باره مطمئن نیستید، دراین مقاله میخواهیم به شما کمک کنیم که چطور آن شریک زندگی خاص و ویژه را از آنِ خود کنید.

ادامه مطلب

چرا جوانان دیر ازدواج می کنند ؟

پدیده افزایش سن ازدواج نه فقط در ایران، بلکه در کشورهای توسعه‌یافته فراصنعتی نیز مشاهده می‌شود.
به طوری که براساس نتایج مطالعات موجود، نسبت افراد ازدواج کرده در آمریکا از ۷۸ درصد در سال ۱۹۶۰ به ۵۲ درصد در سال ۲۰۰۰ و کمتر از ۵۰ درصد در سال ۲۰۰۵ کاهش یافت. پرسش ضمنی و در عین حال اصلی این مقاله چنین است: چرا جوانان دیر ازدواج می‌کنند؟

ادامه مطلب

4 هفته اول دوران نامزدی

دیگر از این بدتر نمی شود. احساس مریضی می کنید، نمی توانید لب به غذا بزنید و نمی دانید که چه احساسی دارید و به چه فکر می کنید. اما فکرتان خیلی مشغول است. یک لحظه خوشحالید و یک لحظه ناراحت، احساس آشفتگی و بی ثباتی میکنید. چه اتفاقی برایتان افتاده است؟ چهار هفته ی اولی است که با شوهر آینده تان قرار ملاقات گذاشته اید.

ادامه مطلب

چگونه رابطه خود را زنده نگه داریم ؟

زمزمه رکود و یکنواختی از ارتباط شما به گوش می رسد؟ احساس می کنید که ارتباطتان با بیم زوال روبروست؟ تصور میکنید که هر روز بالاجبار، ملزم به تکرار کارهای روز گذشته هستید؟ لازم نیست از این تفکرات خود احساس بدی بگیرید. مطمئن باشید که در این میان تنها نیستید. افراد خیلی ساده و بدون اینکه اصلاً تصورش را بکنند، گرفتار یک ارتباط روتین می شوند. در پی این یکنواختی، ملال و دلزدگی و خستگی نیز وارد رابطه می شوند؛ اما نگران نباشید چرا که می توانید به سادگی شور و حرارات اولیه را به زندگی عاطفی خود بازگردانید. انجام این کار آنقدرها هم که فکرش را می کنید دشوار نیست.

 

ادامه مطلب

چگونه در مورد ازدواج با نامزد خود صحبت کنیم ؟

این مطلب یکی از موارد بسیار حساس و ضروری، در هر رابطه سالم زناشویی میباشد. پیش از اینکه لب به سخن بگشایید و بگویید: " عزیزم ما باید…" ابتدا به نصایح ما در این زمینه گوش کنید.

ادامه مطلب

7شیوه جلوگیری از ولخرجی

آیا آن قدر ولخرجی کرده اید که به همه مقروض شده اید؟ خوب نگران نباشید، شما تنها فردی نیستید که در یک چنین شرایطی قرار گرفته است. زندگی مدرن به گونه ای است که خواه نا خواه ما را به سمت خرج کردن میکشاند. به هر حال اگر می خواهید کلیه ی بدهی هایتان را صاف کرده و به آرامش ذهنی دست پیدا کنید، باید به صورت ریشه ای با این مشکل برخورد کرده و جلوی ولخرجیهای بیهوده ی خود را بگیرید.

در این مقاله چند تکنیک به شما آموزش داده می شود که به واسطه ی آنها می توانید مانع از زیاده روی در خرج کردن پولهایتان شوید.

ادامه مطلب

تفاوت های مردان و زنان در چیست ؟

بدون مقدمه شما را به بازدید از ادامه مطلب دعوت می کنم

ادامه مطلب

چرا آقایان نمی توانند نظر خانم ها را جلب کنند ؟

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که چرا آقایون نمی توانند نظر خانم ها را به خود جلب کنند، اما من می خواهم از زاویه ای به این مسئله بپردازم که شاید شما تا کنون به آن فکر نکرده باشید.

ادامه مطلب

تفاوت شیوه های گفتگو آقایان و خانم ها

همه ی شما حتماً می دانید که وقتی صحبت از شیوه ی برقراری ارتباط می رسد، خانم ها و آقایان کاملاً روی طول موج های مختلفی قرار گرفته اند. یک مجله در ماه این مشکل دیرینه را از دیدگاهی بسیار جدید و جالب بررسی کرده است. نویسنده ی این مطلب با یک روانشناس مصاحبه ای انجام داده است. تحقیقات وی نشان می دهد که تفاوت های بین روش ها و سبک های برقراری ارتباط در خانم ها و آقایان، فراتر از اجتماعی شدن محض است، و به نظر می رسد که ریشه در ساخت جنسیتی آنها داشته باشد.

ادامه مطلب

در دوران آشنایی در مورد هزینه ها در خانواده صحبت کنید .

ازدواج امیدها، آرزوها و ترس‌های مالی خاص خود را به همراه دارد. بسیار مهم است كه تصویر روشنی از توقعات، انتظارات و خواسته‌های خود داشته باشید. با نامزدتان در مورد مسائل مالی صحبت كنید. نظر او را نسبت به نحوه اداره مسائل مالی بپرسید. هر چه اطلاعات كامل‌تری از او و انتظارات خود داشته باشید، بهتر می‌توانید تصمیم گیری كنید.

ادامه مطلب

چگونه پیشنهاد ازدواج بدهیم ؟

پیشنهاد ازدواج دادن بی شک یکی از مهمترین و بزرگترین گامهایی میباشد که تا به حال برداشته اید. شما خواهان آن هستید که در آن لحظه همه چیز عالی و به بهترین نحو پیش رود و از آن مهمتر که میخواهید پاسخ وی مثبت باشد! این نکات را هنگام دادن پیشنهاد ازدواج مد نظر قرار دهید تا شانس موفقیت شما افزایش یابد:

1- مطمئن گردید که فرد مناسبی را برگزیده اید: واضح است نه! اما حقیقت امر آن است که ازدواج چیزی نیست که بخواهید بخاطر انگیزه های آنی وارد آن گردید. ممکن است شما دیوانه وار همدیگر را دوست داشته باشید اما اگر همسرتان خواهان فرزند باشد اما شما نه، ازدواج شما قطعا زیاد دوام نخواهد آورد و یا آنکه ارزشهای شما با ارزشهای همسرتان متفاوت باشد. اگر در مورد فردی که میخواهید با وی ازدواج کنید تردید دارید، بهتر است بیشتر درباره آن بیاندیشید.

ادامه مطلب

6 راه برای جبران صدمات عاطفی

کامران و مونا تا مرز طلاق پیش رفته بودند. از ازدواج آنها 12 سال می گذشت ولی متاسفانه به جایی رسیده بودند که به هیچ وجه نمی توانستند با هم ارتباط برقرار کنند و در صورت هر گونه گفتگویی کار آنها به جر و بحث و دعوا کشیده می شد. این مرحله دقیقاً همان جایی است که روانشناسان آنرا به عنوان جدایی عاطفی نام نهاده اند. آنها به راحتی برای روزها با هم صحبت نمی کردند و هیچ کاری هم به کار هم نداشتند.

ادامه مطلب

6 رفتار که هر رابطه ای را ویران می کند .

پيدا کردن کسي که بتوانيد رابطه خوبي را با او ادامه دهيد واقعاً يک نعمت است. وقتي با اين فرد خاص وارد رابطه شديد، هميشه يادتان باشد که احترام به حريم شخصي و حفظ اعتماد براي بقاي يک رابطه سالم از ضروريات است. اگر برخي حد و مرزهاي رفتاري که اعتماد طرف مقابلتان را خدشه دار مي کند، ناديده بگيريد، آسيبهاي جبران ناپذيري به رابطه تان با او وارد مي کنيد.

 

ادامه مطلب

چیز های که خانم ها هنگام ازدواج از آن چشم پوشی می کنند

یا نگران رابطه خود شده اید تنها باین خاطر که موهایتان در حال ریزش است؟ دارای یک سری عادات بد هستید؟

و شاید کمی شلخته هم میباشید!

خوب، آرام باشید و خونسردی خود را حفظ کنید. اگر شما صفات دیگری نظیر: شخصیت بالا و قلبی مهربان داشته باشید، او به طور حتم از برخی ویژگی های نا خوشایند شما چشم پوشی خواهد کرد.

ادامه مطلب

انواع کاراکترهای شخصیتی در ازدواج

مدل مدرن شخصیتی که این روزها ارائه میگردد بیشتر بر روی درک دو جانبه ی افراد تاکید دارد. افزایش درک و بینش معمولاً روابط افراد را بهبود بخشیده و رفتارهای مثبت را در مقابل افراد دیگر رشد و گسترش خواهد داد. از این قبیل رفتارهای مثبت می توان به درک دو جانبه، قدردانی و احترام اشاره کرد.

اما دو نفر باید دارای چه تیپ شخصیتی باشند که میزان درک دو جانبه ی آنها در یک زندگی مشترک بیش از پیش افزایش پیدا کند؟

ادامه مطلب

تاثیرات اعجاب آور عشق بر سلامتی

عشق فقط احساسی خوب به شما هدیه نمیدهد—بلکه می تواند با بیماریها مقابله کرده، ایمنی بدن شما را بالا برده و استرستان را هم کاهش دهد. در این مقاله میخواهیم به تاثیرات عشق بر سلامتی بپردازیم.

چه کسی دوست ندارد عاشق باشد؟ اگر طرفتان یک عاشق واقعی باشد، به درد و دل های شما در مورد کار و زندگی گوش می دهد، اجازه می دهد آخرین تکه ی پیتزا را شما بردارید و هیچ وقت هم یادش نمی رود که آشغال ها را دم در بگذارد. انتظار ندارد که با او فیلم های جنگی تماشا کنید و همیشه و در همه حال به نظرش شما زیباترین زن دنیا هستید، حتی در لباس خانه.

ادامه مطلب

10 واقعیت در مورد ازدواج

- شما نمیتوانید فردی را مجبور کنید تا شما را دوست داشته باشد و هیچ کس توانایی خوشبخت ساختن صد در صد شما را ندارد.

ادامه مطلب

چرا خانم ها قدم اول را بر نمی دارند ؟

آیا ما در دورانی زندگی نمی کنیم که باید به مادرهای مجردی که به تنهایی فرزندانشان را بزرگ می کنند و خانم هایی که مقامات شغلی بالایی را از آن خود کرده اند، تبریک بگوییم؟ از آنجایی که جنس مونث پیشرفت های چشمگیری داشته عده ای از افراد ممکن است تصور کنند که آنها در دنیای قرارهای ملاقات نیز مانند سایر جنبه های زندگی پرتکاپو هستند و ترجیح می دهند خودشان همه چیز را هدایت کنند.

ادامه مطلب

چرا خانم ها پسر های مامانی را دوست ندارند ؟

معمولا خانم ها دوست دارند با مردهایی صحبت کنند که رابطه خوبی با مادرانشان داشته، و برای آنها ارزش و احترام بیشتری قائل باشند. این گروه از مردها در نظر خانم ها بسیار موجه تر از سایرین هستند. البته باید توجه داشته باشید که اگر آقایون اندکی بیشتر از حد مجاز در مورد مادرانشان صحبت کنند در نظر خانم ها به عنوان به "پسرهای مامانی" شناخته می شوند.

ادامه مطلب

8 خصوصیت یک مرد واقعی

درس امروز درسی پایه ای و اساسی است، در مورد پایه و اساس مرد بودن است. با کلیه ی اطلاعاتی که در دست دارم، مطمئن هستم که شما بحث درمورد چنین مسائلی را بی فایده می دانید و خواهید گفت چرا وقتی مسائل مهمتری مثل کار و تجارت هست، باید چنین چیزهایی یاد بگیرید.

ادامه مطلب

چرا برخی جذب کسانی می شوند که اهل خیانت اند ؟

اغلب افراد معمولاً مشکلی در پیدا کردن جنس مخالف ندارند. بیشتر این افراد می توانند دوست یکی از دوستان، همکار و یا فردی باشد که به طور روزمره او را می بینند. پیش از اینکه رابطه صمیمی شود، معمولاً به عنوان دو دوست با هم ارتباط برقرار می کنند. به هر حال بیشتر افراد قبل از آشنایی با شما در ارتباط هایی قرار گرفته اند و در زمان شروع رابطه با شما یا در شرف تمام کردن ارتباط قبلی هستند و یا به تازگی ارتباط خود را قطع کرده اند.

ادامه مطلب

8 تیپ مردی که خانم ها از آن دوری می کنند

آیا تا به حال رفتار شما باعث رنجش خاطر همسرتان شده است؟ آیا نگرانید که رفتار شما ممکن است نتیجه عکس دهد؟

خانم ها به نوع خاصی از مردها علاقه دارند، به همین دلیل از مردهایی که دارای یک سری خصوصیات خاص هستند به شدت پرهیز می کنند. این امر در دوران اولیه ارتباط از اهیمت ویژه ای برخوردار است درست زمانی که خانم ها در حال قضاوت خصوصیات اخلاقی آقایون هستند.

ادامه مطلب

آیا به او اعتماد می کنید ؟

دوست داشتن فردی که به او اعتماد ندارید آسان است اما زندگی کردن با او دشوار.

روابط پایدار و بادوام تنها بر اساس اعتماد ساخته میشوند و تنها با وجود اطمینان است که محیط امن و آرامی برای رشد صمیمیت به وجود می آید.

ادامه مطلب

10 نکته در مورد گفتگو در قرار های اول

برای بار اول است که با خانمی آشنا می شوید و با او قرار ملاقات می گذارید؟

این 10 نکته را دنبال کنید تا در نظر آنها جذاب و سرگرم کننده و در عین حال سرسخت و مقاوم جلوه کنید.

ادامه مطلب

آزاردهنده ترین کارهای مردان

بعد از اتمام یک روز سخت کاری بالاخره به خونه میام، کفشهامو در میارم و با خوشحالی با شوهرم سلام و احوالپرسی می کنم، او در مورد کارهای روزانه خود برای من توضیح می دهد اما زمانی که نوبت به من می رسد، باید با کسی صحبت کنم که مرتبا سرش را تکان میدهد، آهان آهان می گوید و به صفحه تلویزیون یا کامپیوتر چسبیده و به هیچ چیز دیگری هم توجه ندارد.

ادامه مطلب

انتخاب همسر خوب . چگونه ؟

امروزه برخلاف دوران گذشته، با حق انتخاب‌های فراوانی در امر ازدواج  مواجه هستیم. حتی برای خریدن یک «جوراب» هم از بین چند نوع مختلف، بهترین جوراب را انتخاب می‌کنیم.

ادامه مطلب

دلایل مهمی که مردان شما را ترک می کنند .

بعد از اتمام یك ارتباط رمانتیك و نزدیك، همه آدم‌ها احساس قربانی شدن دارند و حتی یك لحظه هم به این فكر نمی‌كنند كه ممكن است خودشان مقصر باشند..   بیشترین شكایت زنان این است كه مردان از حل مشكلات زناشویی طفره می‌روند .اینجاست كه حتی بهترین و برازنده‌ترین زن‌ها هم نمی‌توانند مانع تصمیم جدایی باشند كه شریك‌شان گرفته است. اما چرا؟

ادامه مطلب

آیا او با من ازدواج می کند ؟

آیا می‌خواهید بدانید مردی که با او آشنا شده‌اید قصد ازدواج با شما را دارد یا نه؟ در این مطلب نشانه هایی  را می‌گوییم که مشخص این مرد به دنبال یک رابطه‌ی  دائمی با شماست.

ادامه مطلب

آیا سال 2018 سال زنان است ؟

هنگامي كه مقالات پايان سال را در رسانه‌هاي آمريكايي مرور مي‌كنيد، بخشي هم براي زنان در نظر گرفته مي‌شود؛ زنان، جايگاهشان و تغييراتي كه در سال ٢٠١٧ رخ داده است. هركدام از رسانه‌ها از منظري به تحولاتي كه از نظرشان در حوزه زنان بنيادين است اشاره كرده‌اند.  فهرستي كه از موفق‌ترين زنان عرصه سياست و اقتصاد و... منتشر مي‌شود هر سال طولاني‌تر مي‌شود. طبق گزارش واشنگتن‌پست، از سال ٢٠١٤ تا ٢٠١٦ تعداد زنان اين فهرست ٩٢٠ نفر است، درحالي‌كه از ٢٠١٦ تا آخر سال ميلادي قبل، اين تعداد به ٢٦ هزارنفر رسيده است.

ادامه مطلب

با مردان قد کوتاه ازدواج کنید

درصد زیادی از خانم‌ها یکی از معیارهای مهم خود برای انتخاب همسر را داشتن قدبلند عنوان می‌کنند. باور عموم جامعه این است که مرد باید از همسر خود قد بلندتری داشته باشد و به همین دلیل  دختران قدبلند برای یافتن همسر دچار مشکل هستند. مواردی پیش آمده که دو طرف با وجود داشتن تفاهم فقط به‌دلیل نامتناسب بودن قد از ازدواج منصرف شده اند .

ادامه مطلب

رفتارهای زنانه که مردان را جذب می کند .

مردان، بصری‌تر از زنان هستند و به همین علت است که بیشتر زنها برای به دست آوردن مرد رویاهای خود به لباس و آرایش اهمیت می‌دهند. این جور چیزها شاید تاثیر داشته باشند اما آن چیزی نیستند که مردها در زنان جستجو می‌کنند.

 

ادامه مطلب

رفتارهای زیرپوستی که رابطه را ویران می کنند!

داشتن یک رابطه عاطفی سالم کار ساده ای نیست. شاید شما رفتارهایی از خود نشان دهید که به خیال تان برای رابطه عاطفی مفیدند، اما واقعیت چیز دیگری است.

ادامه مطلب

نشانه‌هاي عاشق شدن يك مرد را بشناسيد

اگر شما هم جزو آن افراد هستيد احتمالا اين سوال براي شما پيش مي‌آيد كه چگونه مي‌توانيد عشق فردي كه قرار است يك عمر در كنارش زندگي كنيد را بسنجيد. براي اين‌كه بدانيد نامزدتان عاشق شماست يا نه، هزاران راه وجود دارد.

ادامه مطلب

مردی که واقعا عاشق شماست، این نشانه‌ها را دارد

زن و مرد، عشق و محبت را به روش‌های متفاوتی نشان می‌دهند. به غیر از مردهایی که بینهایت حساس هستند، این یک واقعیت جهانی است.

ادامه مطلب

خانم‌ها! این سه چیز را هرگز به همسرتان نگویید

هیچکس از همسرتان به شما نزدیک‌تر نیست، اما به این معنی هم نیست که شما باید همه چیز را کاملا به او بگویید. چیزهایی وجود دارند که بهتر است مثل یک راز نزد خودتان باقی بمانند، به خاطر همسرتان و به خاطر زندگی مشترک‌تان! خیلی مهم است که با همسرتان روراست باشید اما اگر پای افشای راز پیش همسرتان به میان آمد، لطفا این سه راز را فاش نکنید.
 

ادامه مطلب
بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید