تالار های تهران
امروز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
منو

دلایل اصلی بحث های زوجین

عوامل متعددی در شکل گیری بحث های زوجین  و عمیق شدن آن ها  دخیل است ،در این بین چهار نوع واکنش از بقیه تاثیرگذارتر هستند. بسیاری از کارشناسان و روانشناسان این موارد را به سواران چهارگانه ای تشبیه می کند که به تاخت و تاز وارد رابطه می شوند و بر روی سلامت آن تاثیر می گذارند

ادامه مطلب

دلایل قهر کردن همسر

قهر در بین اکثریت همسران اتفاق می افتد اما در بین برخی بسیار بیشتر و جدی تر رخ داده و به صورت یک عادت در می آید. و بسیاری از لحظات شیرین زندگی را به تلخی و غصه می گذراند در این صورت قهر دردی است که اگر به شکل جدی درمان نشود سرطانی وخیم برای زندگی زوجین محسوب می شود.

قهر رفتاری است که ریشه در یک عاطفه و هیجان منفی، توام با خشم دارد و بسته به شدت و ضعفش ،طول می کشد . قهر می تواند مثبت یا منفی باشد ؛مثبت است اگر جانشین انتخابهای بدتر شده یا آنکه مانع تسلیم فرد در مقابل زورگویی های دیگران شده باشد. اما منفی و بسیار آسیب زاست اگر از روی لجبازی و عدم بخشش اتفاق افتاده باشد.

قهر معمولا با لجبازی تکمیل می شود فردی که قهر کرده می خواهد پیامی را منتقل کرده و به نتیجه ای برسد چنانچه اوضاع بر عکس انتظار او پیش رود لجبازی هم ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب

تاثیر همسر شاد بر سلامتی

سلامتی مهم ترین  رکن زندگی هر شخصی است . یکی از راههای رسیدن به سلامتی و آرامش  ازدواج است اما باید در انتخاب همسر دقت لازم را داشته باشید. یکی از بزرگترین تهدیدها در  زندگی مشترک افسردگی است که آرامش یک زندگی رابه راحتی نابود می کند . به تازگی دانشمندان  دریافتند که داشتن همسر شاد ضامن سلامتی افراد است و همسران خوشحال برای سلامتی مفید هستند.در ادامه این مقاله با وب سایت عروس و دوماد همراه باشید تا بیشتر در مورد نتایج تحقیقات صحبت کنیم .

ادامه مطلب

ویژگی های همسر خود شیفته

هر رابطه خوبی حاصل احترام متقابل است ولی وقتی یک طرف رابطه  بیشترین فشار را تحمل کند مسلما  جایی از کار اشتباه است . شما در آنجا نیستید که همه ی کارها را برای همسرتان انجام دهید و نباید از آن ها انتظار داشته باشید که آنها نیز همین کار را انجام دهند . اگر نگران هستید که مبادا همسرتان خودشیفته است نشانه ها به شما کمک خواهد کرد که متوجه این حقیقت شوید.

ادامه مطلب

روش های طلایی برای شادکردن همسر

آیا به یاد می آورید که آخرین باری که به همسرتان احساس خاص بودن داده اید، چه زمانی بوده است ؟ همسر شما کسی است که  در غم و شادی های زندگی مشترک شما شریک است. همچنین او پدر فرزندان شماست. راه های زیادی  وجود دارد که می توانید همسرتان را شاد کنید و به او احساس خاص بودن بدهید. اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید، در ادامه این مقاله از وب سایت عروس و دوماد  همراه ما باشید .

ادامه مطلب

نشانه های همسر عاشق

هر یک از آقایان و خانم ها در روابط عاشقانه خود ، عشق و محبتشان را از طریق راه های مختلف ثابت می کنند . زنان با جمله  " من عاشقت هستم" عشق خود را بیان می کنند و اقایان هم در رفتارهای عشق خود را بیان می کنند . اما ممکن است گاهی اوقات  به این فکر کنید که  که آیا همسرتان عاشق شماست یا نه ؟!.

بنابراین ما در این مقاله از وب سایت عروس و دوماد  تصمیم گرفتیم تا فهرستی از مجموعه رفتارهایی را  به شما ارائه نماییم که اگر چنین رفتارهایی را در همسرتان مشاهده کردید  ، متوجه عشق واقعی او به خود شوید . پس با ما همراه باشید .

ادامه مطلب

چطور دوباره در زندگی مشترک به همسرمان اعتماد کنیم؟

اعتماد در زندگی مشترک در مورد احساس امنیت با شخص دیگری است هنگامی که چیزی اتفاق می افتد که موجب شود یکی یا هر دوی شما یا اتفاقات عجیب و ناراحت کننده ای  روبرو شوید، اعتماد از بین می رود.

وقت و تلاش  زیادی لازم است تا حس امنیت در ازدواج بازسازی شود اما  همانطور که می دانید هیچ چیز غیر ممکن نیست ؛ در این مقاله از وب سایت عروس و دوماد   چند پیشنهاد برای کمک به بازسازی اعتماد در ازدواج شما وجود دارد.

ادامه مطلب

هفت چیزی که در زندگی مشترک نباید تحمل کرد

زندگی  مشترک مهم ترین بخش زندگی است  که وجود مشکلات بزرگ و کوچک در ان طبیعی است اما رفتار و روابطی که ناراحت کننده هستندرا  نمی توان به عنوان امری طبیعی تلقی کرد.

بطور کلی بهتر است  که در آغاز رابطه با ویژگی و خصلت های بد آشنا شوید اما نه طوریکه به آنها مسلط شوید تابه روان شما آسیب بزند وقتی تصمیم به ازدواج می گیرید در جستجوی کسب تجربه های احساسی و شاد هستید در واقع جذابیت و تاثیری که برای طرف مقابل داریم ما را تشویق وتوانا میکند که نیمه دیگر خود را بسازیم گاهی اوقات با مشکلات زیادی مواجه می شویم اما به دلیل علاقه ایجاد شده نمی توانیم تصمیم درست بگیریم اگرچه بالا پایین در زندگی طبیعی است اما باید بتوانیم اخلاق خوب وازبد تشخیص دهیم ما نباید هر شرایطی را تحمل کنیم پس بهتر است با شناخت آنها سعی در رفع کنیم.

ادامه مطلب

با همسر دروغگو چگونه برخورد کنیم ؟

دروغ گفتن یکی از مواردی است که باعث از بین رفتن اعتماد می شود . اشخاصی  که به این دروغ گفتن عادت کرده اند اعتبار خود را به مرور زمان از دست خواهند داد. در یک رابطه  دروغ گفتن  باعث اختلافات شديد بین همسران خواهد شد. در این مقاله  به شما کاربران عزیز سایت عروس و دوماد توضیح خواهیم داد که با چگونه همسر دروغگو باید رفتار کرد ؟

ادامه مطلب

حقایقی در مورد مردان خیانت کار

حقایقی در مورد مردان خیانت کار وجود دارد که به اکثر زنان نمی دانند، پس ادامه مطلب را مطالعه کنید .

ادامه مطلب

با همسری که مدام ایراد می گیرد چه کنیم ؟

هر رابطه‌ی زناشویی گاهی چالش برانگیزتر از همیشه  می گردد. همه‌ی ما بعضی وقتها  از همسرمان شکایت و غرولندهایی می‌‌شنویم. اما اگر این ایراد گرفتن‌ها و بهانه جویی‌ها همیشگی باشند چه کاری باید انجام داد ؟

زندگی کردن زیر یک سقف با همسری که همیشه یک چیزی برای ایراد گرفتن پیدا می‌کند خیلی سخت است. شما باید بخاطر سلامت روحی و هیجانی‌تان، راههایی برای غلبه بر چنین شرایطی پیدا کنید.

ادامه مطلب

بدترین اشتباهات در زندگی مشترک

کسانی  که با عشق ازدواج زندگی مشترکشان را شروع می کنند ، با این امید که آینده‌ای شاد در انتظارشان باشد ازدواج می کنند ، اما با توجه به آمار طلاق، مشخص می‌شود زوج‌های زیادی نا امید  می شوند . زندگی زناشویی زمانی حفظ خواهد شد  که زوج‌ها ارتباطی موثر با یکدیگر  داشته و هردو از انجام کارهایی که به رابطه‌شان آسیب می‌زند دوری  کنند.

ادامه مطلب

جملات خطر آفرین برای ازدواج

جمله‌ های زیر به راحتی ازدواج‌های چندین و چند ساله را ویران می کند . اگر ارتباط و احترام بین شما و همسرتان تضعیف  شده است، حتما نگران شرایط زندگی زناشویی خود شده اید .
برای داشتن ازدواجی  محکم و شاد، باید سه چیز بین شما وجود داشته باشد: ارتباط کلامی، احترام و تعهد. اگر هسمر  شما مدام این جملات را به زبان می‌آورد، با او درمورد احساسی که این جملات در شما ایجاد می‌کند، به حرف بزنید. او باید این موشوع را درک کند و به نظر شما احترام بگذارد.

ادامه مطلب

مواردی که همسر شما بیشتر به آنها نیاز دارد

مدت ها بعد از ازدواج طول می کشد تا متوجه شوید که چگونه باید از همسرتان مراقبت کنید . نیازهای همسر اغلب متفاوت از خودمان است . وقتی نتوانید بفهمید که همسر شما به چه چیزی نیاز دارد ، می تواند منجر به اختلاف و ناراحتی در زندگی مشترک بشود . به عنوان یک همسر باید نیاز های مختلف همسرتان را بدانید . در این مقاله تعدادی از این نیازها را مرور می کنیم .

ادامه مطلب

چه چیزهایی باعث نگرانی همسرتان می شود ؟

وقتی زنها در مورد روابط زناشویی و زندگی مشترک خود احساس نگرانی می‌کنند، این نگرانی ریشه در عدم امنیت دارد.

خانم‌ها وضعیت زندگی مشترک و رابطه‌ی زناشویی خود را زیر سوال می‌برند و می‌خواهند خوب بودن یا کیفیت آن را بسنجند دلایل قطعی دارد و آقایان باید آگاه باشند که چه چیزهایی عامل نگرانی همسرشان است

ادامه مطلب

آنچه زنان می گویند و مردان باید متوجه شوند .

فهم اخلاقیات زن زمانی آسان است که او به راحتی بگوید که چه می خواهد، در غیر این صورت رسیدن به حرف اصلی خانم ها بسیار کار دشواری است. دنیای زنان نسبت به مردان از پیچیدگی بیشتری برخوردار است .  اما خیلی از خانم ها به این مساله واقف نیستند و فکر می کنند همین که خواسته و حرف خود را به طور غیر مستقیم بیان کنند، همسر یا شریک عاطفی آنها باید حرف دل آنها را بخواند، اما این انتظار بیهوده ای از مردان است.

در این مطلب از سایت عروس و دوماد  5 مورد  از این حرفا را که همسر  شما می گوید ولی منظورش چیز دیگری است برایتان بیان می کنیم تا در رابطه با آنها بی گدار به آب نزنید.

ادامه مطلب

راه های شناسایی ازدواج ناکام

آیا تا بحال آرزو کرده اید که بتوانید همه چیز را از اول شروع کنید و کارهای مختلفی را انجام دهید ؟ آیا تا بحال از ازدواج با همسر خود پیشمان شده اید و آرزو می کنید ای کاش هیچ وفت او را نمی دیدید ؟ آیا فکر می کنید ازدواج شما ناکام بوده است ؟ در ادامه این مقاله در وب سایت عروس و دوماد نکاتی را به شما یاد آور می شویم تا متوجه این موضوع شوید .

ادامه مطلب

چگونه با خانواده همسر کنار بیاییم ؟

برای داشتن ارتباطی خوب با خانواده‌ی همسر و حفظ روابط مسالمت آمیز خانوادگی قوانینی وجود دارد که خوب است بدانید:

ادامه مطلب

مردها آرزوی چه همسری دارند ؟

همه ما خودمان را دوست داریم و بدون اینکه متوجه باشیم سعی می کنیم در هر کاری منافع خودمان را در نظر بگیریم. این موضوع طبیعی است اما مشکل زمانی ایجاد می شود که بعضی از ما بیش از حد به فکر منافع شخصی و نفع خودمان هستیم به گونه ای که نمی توانیم به منافع دیگران هم فکر کنیم و ترجیح می دهیم همه چیز همیشه مطابق میل خودمان پیش برود.

وقتی چنین رفتاری داشته باشیم در گروهی از تیپ های شخصیتی به نام «خودشیفته» قرار می گیریم، اما خودشیفتگی چیست و چگونه باید با افراد خودشیفته رفتار کرد؟ در این خصوص با دکتر محمدرضا نجارزادگان، متخصص اعصاب و روان گفتگو کرده ایم.

ادامه مطلب

5 مرحله تکامل عشق

عشق میان دو فرد طی چندین مرحله متفاوت تکامل می یابد که به منظور بقای عشق هر کدام ازاین مراحل اهمیت خاص خود را دارا میباشد این مراحل شامل مراحل موجود در ادامه مطلب  است :

ادامه مطلب

10 راه برای عاشق ماندن

پس از مدت زمان طولانی، شور و شوق در ازدواج شروع به محو شدن میکند . با این ده راه حل می تواند شعله عشق را در زندگی زنده نگه دارید :

ادامه مطلب

5 نوع ازدواج

ازدواج انواع و اقسام مختلفی دارد. وقتی توانستید نوع ازدواج خود را تشخیص دهید، آنوقت بهتر می توانید تصمیم بگیرید که آیا از ازدواج خود راضی هستید یا فکر می کنید باید تغییراتی در آن ایجاد کنید.

ادامه مطلب

5 روش برای حل مشکلات زناشویی

آیا شما و همسرتان در مورد تمام مسائل مثل بیرون رفتن برای شام، باز گذاشتن درخمیر دندان و یا تربیت بچه ها با یکدیگر مشاجره میکنید؟ به وسیله 5 اصل مهم که در ادامه مقاله به آن ها خواهیم پرداخت، شما فرا می گیرید  که چگونه ارتباط بهتری با دیگران برقرار کنید.

ادامه مطلب

انتظارات خانم ها در زندگی مشترک

شاید شما مردی رمانتیک نباشید . مجبور نیستید  که هر روز برای همسرتان نامه ای عاشقانه بنویسید، یا دسته گلی برایش  بفرستید. با انجام کارهای کوچکی که در ادامه بیان می کنم  می توانید تغییرات بزرگی ایجاد کنید.

بطور کلی ، دوست یک خانم بودن چه معنایی دارد؟ مانند یک دوست آقا، باید یک سری اشتراک ها  با هم داشته باشید. دقت کنید که گفتیم یک سری مشترکات. هیچ دو نفری وجود ندارند که شبیه به هم آفریده شده باشند. همیشه تفاوت هایی بین شما و خانمتان وجود دارد ، این قضیه کاملاً طبیعی است.

ادامه مطلب

آیا می توان طلاق را پیش بینی کرد ؟

تحقیقات اخیر حاکی از این امر هستند که می توان طلاق را پیش بینی کرد و دربرخی موارد با شناسایی فاکتورهای مهم در ایجاد جدایی از وقوع آن جلوگیری بعمل آورد.

آیا تا کنون برای شما اتفاق افتاده که با تمام وجود به یکی از دوستانتان که تصور می کنید در آستانه جدایی قرار دارد کمک کنید؟ حتی خیلی قبل تر از اینکه حرفی از جدایی زده شود، و آنها هنوز با هم قرار ملاقات می گذاشتند، برایتان مثل روز روشن بوده که آنها بالاخره از هم جدا می شوند.

ادامه مطلب

4 قانون برای برقراری رابطه مناسب در ازدواج

مشاورین ازدواج و خانوداه نه تنها عدم وجود ارتباط مناسب را دلیل بدبختی می دانند، بلکه معتقدند که ارتباط نامناسب باعث ایجاد  ناراضایتی می شود. برای اینکه این اتفاق در خانواده شما روی ندهد، اجازه دهید با هم بر روی نکاتی که خانواده هایی با بنیانهای محکم در مورد برقراری رابطه مناسب یاد گرفته اند، مروری داشته باشیم. تجربیات به ما کمک می کند که متوجه راهکارهای نادرست خود بشویم و به جای آن از شیوه های کارامد بهره ببریم.

اساسا بنیان خانوادگی مستحکم بر روی 4 اصل استوار می باشد:

ادامه مطلب

10 دلیل خیانت زنان

خیانت زیان آورترین و  بد ترین  عمل در یک ارتباط است که نه تنها منجر به صدمات غیر قابل جبران به طرفین می شود، بلکه اعتماد کسی که مورد خیانت قرار گرفته شده را نیز نسبت به افراد دیگر از بین خواهد برد. معمولا نارضایتی از مسائل در یک رابطه باعث خیانت می شود ولی در کل هیچ عذری برای این عمل پذیرفته نیست و باید از آن دوری نمود.

خوشبختانه در جامعه بدلیل فرهنگ و آداب و رسوم  اصیل ایرانی، تعداد زنانی که به شوهران خود خیانت می کنند اندک است. در زیر برخی از دلایل خیانت زنان را می خوانید

ادامه مطلب

9 نکته در روابط رمانتیک

این سوال یکی از بزرگترین سوال های هر زوجی می باشد : چگونه می توان رمانتیک بود ؟

این بار تصمیم داریم از همه تجربیات، اسرار و پیشنهاداتی که در این زمینه داریم استفاده کنیم و امیدواریم که مفید واقع شوند.

ادامه مطلب

5 مرحله تکامل عشق

عشق میان دو فرد طی چندین مرحله متفاوت تکامل می یابد که به منظور بقای عشق هر کدام ازاین مراحل اهمیت خاص خود را دارا میباشد این مراحل شامل:

مجذوب شدن، دلربایی، هوس (اشتیاق مفرط)، صمیمیت و تعهد است:

ادامه مطلب

10 خصوصیت زوج های خوشبخت

عشق راهی برای ابراز احساسات می باشد ....اما برای ابراز عشقتان نباید حتماً منتظر مناسبت ها  و فرصت های خاص باشید. با به کار بستن این عادت های ساده اما مهم در زندگی ، رابطه عشقیتان را بیش از پیش رونق بخشید تا شما نیز جزء زوج های خوشبخت به حساب بیایید.

ادامه مطلب

اختلاف زوج ها در دوران تعطیلات

آماده شدن برای ایام نوروز از هفته ها پیش شروع می شود، خانه تکانی و خرید عید و بعد از تحویل سال دید و بازدید ها و وقت گذراندن با خانواده و در نهایت آماده شدن برای شروع سال جدید که امیدواریم پر از برکت و موفقیت و سلامتی برای همه باشد. تمام این مراحل به گوش خوشایند می آیند اما برگزار کردن هرکدام به نحوی که می خواهیم شاید همیشه مقدور نباشد.

ادامه مطلب

10 سوالی که باید از همسر بی وفای خود بپرسید

مجله هایی که در ارتباط با خانم ها مطلب می نویسند، اطلاعات ارزشمندی را در اختیار ما قرار می دهند که شاید نتوانیم در هیچ کجای دیگر مانند آن را پیدا کنیم. این طور مجلات جنبه های متفاوت فکری خانم ها، که بیشتر آقایون از آن اطلاعی ندارند، را به طور آشکار نمایش می دهد. آنها به راستی چه برداشتی از رفتار آقایون دارند؟ چگونه در برابر عکس العمل های آنها از خود واکنش نشان می دهند؟ انتظارات حقیقیشان چیست؟ و ...همیشه مطالب بسیار زیادی برای یاد گرفتن وجود دارد.

ادامه مطلب

ترجمه صحبت های مردان

یک واقیعت مهم این است که اغلب مردان در مورد احساسات خود در یک زمان مشخص هیچ گونه ایده و نظری ندارند. مطالعات نشان داده که مردان از تکلم برای ایجاد اختلاف، جدایی و استقلال استفاده میکنند ( دقیقا برعکس زنان که برای ایجاد پیوستگی به صحبت کردن میپردازند ). بنابراین اگر بخواهید شوهرتان با شما صحبت کند احتمال اینکه او دچار پریشان حالی و ناراحتی شود زیاد میگردد.

ادامه مطلب

فواید ازدواج سالم

مـوفـقـیت در ازدواج تنها در تامین مادیات خلاصه نمی شـود،
بلکه باید برای رسیدن به آن تلاش کنیم. تحقیقات گویای این
مـطــلب هستند که تمام افراد خانواده در یک زندگی مشترک
سـالم، سـعـادتمـند و کامل از مزایای آن بهرمند خواهند شد.
در ایـن قسمت نتـیـجه تحقـیـقـاتی را كه در مورد داشتن یک
ازدواج سالم به عمل آمده را از نظرتان می گذرانیم. هــمه ما می دانیم که خداوند به مزایای زندگی مشترک آگاه
است و به همین دلیل بوده که زن ها و مردها را تشویق به ازدواج کرده و نتیجه این تحقیق چیزی جز سخنان خداوند نیست.

ادامه مطلب

9پرسش مالی قبل از ازدواج

شاید برایتان دشوار باشد که گفت‌وگو در مورد مسائل مالی را شروع کنید و شاید حتی آن را پسندیده ندانید. این مقاله به 9 پرسش مي‌پردازد که اطلاع از آنها برای پیشبرد زندگی مشترک شما ضروریست. طرح این پرسش‌ها نه تنها پسندیده است، بلکه ضروری نیز هست. طرح این پرسش‌ها به این خاطر نیست که مسائل مالی در زندگی در اولویت قرار دارند، بلکه به این دلیل است که با در نظر گرفتن پاسخ این پرسش‌ها قادر خواهید بود همدیگر را بهتر بشناسید، به یکدیگر کمک کنید و با اطلاعات دقیق‌تری نقشه مالی زندگی مشترکتان را طرح‌ریزی کنید.


ادامه مطلب

پرسشی که می تواند زندگی مشترکتان را تغییر دهد

سناریوی زیر را در ذهن خود به تصویر بکشید. همسرتان نامه مهمی را به شما داده تا آن را پست کنید و تصورکرده که شما نام را در راه خود به محل کارتان، پست خواهید کرد؛ اما متاسفانه شما فراموش میکنید و در راه بازگشت به خانه یادتان می آید. "اوه خدای من" این اولین عکس العملی است که شما نشان می دهید. می دانید که اگر همسرتان از این قضیه اطلاع پیدا کند، واقعاً ناراحت خواهد شد.

ادامه مطلب

چرا خانم ها عمدتا دمدمی هستند ؟

اکثر مردان شکایت دارند که چرا: "ما نمی توانیم همسر و یا نامزد خود را به درستی درک کنیم؛ برای چند هفته او فوق العاده است و با عشق و محبت به نظر می رسد و با من و اطرافیانش با بخشندگی کامل رفتار می کند. اما بعد، یکدفعه در یک چشم به هم زدن او تغییر حالت پیدا می کند و همه چیز از این رو به آن رو می شود. او نسبت به تمام کارهایی که من انجام می دهم اظهار ناراحتی کرده و به راحتی عصبانی می شود. سعی می کنم تا می توانم از او حمایت کنم، اما انگار کارهای من به هیچ وجه به چشم او نمی آید و وضعیت اصلا بهبود پیدا نمی کند. گویی به هیچ وجه از من انتظار کمک و همیاری ندارد. حتی اگر اشتباه از جانب من هم نباشد، باز هم دعواهای بسیار بدی با من می کند. در این حالت هیچ کاری از دست من بر نمی آید؟"

ادامه مطلب

10 ژست برای خوشحال نمودن همسر

زنها به همه چیز توجه دارند - منظورم همه چیز هست. آنها استاد کشف چیزها بهمراه جزئیاتشان می باشند. بنابراین حتی کوچکترین رفتارها اگر صمیمانه و متفکرانه انجام پذیرند، نتنها از طرف همسرتان مورد تحسین و تقدیر قرار خواهد گرفت، بلکه باعث تحکیم روابط و برقراری حب و دوستی بیشتر بین شما خواهد شد.

البته منظور از این اعمال فقط کمک در انجام امور خانه نیست. برخی از مردان تصور می کنند که شستن ظروف نهایت ابراز یک رفتار رمانتیک بشمار میرود. این ایده خوب است ولی کافی نیست.تمیز و مرتب نمودن محیط بیشتر یک انتظار محسوب میشود تا یک لطف.

ادامه مطلب

ازدواج و استقلال مالی

چرا باید از نظر مالی مستقل باشید؟

در ابتدای ازدواج هر دو نفر شهادت می دهند که "در فقر و در ثروت" در کنار هم باقی بمانند و با تمام وجود زمانیکه این عبارت را به زبان می آورند، مفهومش را نیز در ذهن تجسم می کنند،

ادامه مطلب

اسرار ازدواج موفق

جزء کسانی هستید که نامزد دارند؛ پس باید تا کنون به خوبی متوجه شده باشید که خانمها اصولاً ترجیح میدهند در زمان شادی یا اندوه و .... به دوستان هم جنس خود روی می آورند تا به پسرها. و نکته جالب اینجاست که آقایون نیز کاملا راضی هستند و این کار خانم ها آنها را خوشحال تر می کند.

ادامه مطلب

7 مطلبی که آقایان تصور می کند همسرشان دوست دارد

آیا همیشه تلاش هایتان برای تاثیرگذاری بر روی همسرتان بی نتیجه می ماند؟ آیا او عصبانی می شود و تمام تلاش های شما را زیر سوال می برد؟

ادامه مطلب

بهترین دوست برای همسرتان باشید

بهترین دوست کسی است که شما دوست دارید بیشترین وقت خود را با او بگذرانید و دقایق صمیمی خود را در کنار او سپری کنید. دکتر گری سمالی در کتاب خود با نام "رازهای پنهان ازدواج عاشقانه و ابدی" برای خانمها دیدگاههای جدیدی در این زمینه که چگونه می توانند دوست صمیمی همسرانشان باشند را معرفی کرده است.

ادامه مطلب

اصول برگزاری میهمانی ها

میـهـمانـی دادن و میـهـمـانـی رفـتـن نـیـز بـنوبه خود واجد آداب و اصول اساسی ست که می بایست به دقت رعایت گـردند تـا اوقــات مــفـرح، بــی خطر و بیاد ماندنی هم برای میزبان و هم میهمانان فراهم آید.

ادامه مطلب

آقایان از ازدواج چه می خواهند ؟

درست است که هنوز هم رویای زیر آبی رفتن را در سر دارند، اما شوهرهای امروزی واقعاً وفادار هستند و سعی می کنند هم نان آور خوبی برای خانواده باشند و هم کارهای خانه را خوب انجام دهند. و حتی بیشتر از همیشه به دنبال ایجاد ارتباط و صمیمیت روحی و روانی با مسرانشان هستند.

ادامه مطلب

آزاردهنده ترین کارهای زنان

آقایون خانم ها را دوست دارند. قیافه، بو، طرز راه رفتن و صحبت کردن تنها چند نمونه از دلایلی هستند که آقایون فکر میکنند خانم ها موجوداتی آسمانی هستند. در حالیکه زندگی بدون وجود اونها غیر ممکنه اما مطمئنا باهاشون هم نمی تونیم زندگی کنیم.

ادامه مطلب

آیا باید رمز موبایل همسرمان را بدانیم

شاید نگاه های تجسس آمیز و جاسوسی کار همیشگی شما در رابطه شده باشد. شاید فکر کنید خوب است اگر پسورد گوشی او را داشته باشید و هر چند وقت یکبار سرکی به پیام های او بکشیداما این طرز فکرها کاملا اشتباه و ناسالم است و رابطه را به آینده ای سیاه می کشاند. به جای چنین دیدگاه های اشتباهی این چند قانون حریم خصوصی را در نظر بگیرید تا ازدواج و رابطه سالم و موفقی داشته باشید.

ادامه مطلب

چگونه شادتر زندگی کنیم؟

روان‌شناسان و متخصصین مغز و اعصاب همواره در مورد موضوع سلامت روان مفاهیم متعددی را بیان کرده‌اند، اما همگی آن‌ها در مورد یک موضوع اتفاق‌نظر دارند و آن زندگی رضایتمندانه و شادمانه است. چطور می‌توانیم شادتر و رضایتمندتر زندگی کنیم؟

ادامه مطلب
بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید