تالار های تهران
امروز جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
منو

آرایش و زینت زنان در فرهنگ اسلامی

تمایل انسان به زینت و آرایش کردن و آشکار نمودن آن، امری فطری و در فرهنگ اسلامی نیز بر آن سفارش شده است، اما ازآنجاکه این امر در شمار افعال مکلفان قرار دارد، در مورد هر یک از زن و مرد حکم آن متفاوت است،

آرایش، امری فطری و طبیعی است و گرایش فطری زن به آرایش، آثار روانی بسیار مثبتی برای وی دارد.

ادامه مطلب

چرا افرادی که گریه می کنند قوی تر هستند ؟

گریه کردن یک امر طبیعی است اما بسیاری افراد سعی می کنند آن را مخفی کنند .گریه نشانه ی ضعف نیست بلکه نشانه قوت است یا بهتر است بگوییم دلیلی برای قوی بودن است. در ادامه این مقاله از وب سایت عروس و دوماد  به دلایل قوی بودن افرادی که گریه می کنند خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

دلایل اصلی بحث های زوجین

عوامل متعددی در شکل گیری بحث های زوجین  و عمیق شدن آن ها  دخیل است ،در این بین چهار نوع واکنش از بقیه تاثیرگذارتر هستند. بسیاری از کارشناسان و روانشناسان این موارد را به سواران چهارگانه ای تشبیه می کند که به تاخت و تاز وارد رابطه می شوند و بر روی سلامت آن تاثیر می گذارند

ادامه مطلب

کلید های موفقیت یک رابطه عاشقانه

زمانی که یک رابطه جدید را آغاز می کنید . همه چیز را بسیار زیبا می بینید اما در طول زمان، با زندگی روزمره و شناختن یکدیگر می تواند شما را پایین بیاورد. راهنمایی های این بخش از وب سایت عروس و دوماد  می تواند به شما کمک کند ، چه یک رابطه را تازه شروع کرده اید و یا سال هاست که با هم هستید و اکنون مشکلی دارید، این موارد ارزش نگاه کردن را دارند.

ادامه مطلب

روش های انتخاب بهترین همسر

حتما بسیاری ازشما به دنبال عشق حقیقی هستید. شاید هم فکر میکنید که عشق واقعی خود را پـیدا کـرده اید. اما به راستی چگونه می توان  بهترین همسر را انتخاب کرد  ؟  

  دراین مقاله از تحریریه وب سایت عروس و دوماد  میخواهیم اگر عشق حقیقی خود را پیدا نکـرده ایـد، یا اگر در ایـن بـاره مطـمئن نیستیـد، به شما کمک کنیم که چطور آن شریک زندگی خاص و ویژه را از آنِ خود کنید . پس با ما همراه باشید .

ادامه مطلب

راه هایی برای نفوذ در دل دیگران

تیم عروس و و دوماد در این مقاله سعی کرده است به شما کاربر عزیز راه های نفوذ در دل دیگران و اصول دوستیابی را یاد آور شود  تا با دانستن آنها بتوانید در هر محیطی  رابطه ای موفق و موثر برقرار کنید. قدرت نفوذ در دل و قلب دیگران حس خوبی ایجاد می کند که آرامش بخش است.

ادامه مطلب

چرا مردان حلقه ازدواج دستشان نمی کنند ؟

مردانی که حلقه ازدواجشان را به دست نمی کنند در مقایسه با مردانی که آن را همیشه به دست می کنند از تعهد عاطفی کمتری برخوردار هستند.در این مقاله دلایلی را که باعث می شود مردان حلقه ازدواجشان را دستشان نکنند را بارگو می کنیم .

ادامه مطلب

دلایل قهر کردن همسر

قهر در بین اکثریت همسران اتفاق می افتد اما در بین برخی بسیار بیشتر و جدی تر رخ داده و به صورت یک عادت در می آید. و بسیاری از لحظات شیرین زندگی را به تلخی و غصه می گذراند در این صورت قهر دردی است که اگر به شکل جدی درمان نشود سرطانی وخیم برای زندگی زوجین محسوب می شود.

قهر رفتاری است که ریشه در یک عاطفه و هیجان منفی، توام با خشم دارد و بسته به شدت و ضعفش ،طول می کشد . قهر می تواند مثبت یا منفی باشد ؛مثبت است اگر جانشین انتخابهای بدتر شده یا آنکه مانع تسلیم فرد در مقابل زورگویی های دیگران شده باشد. اما منفی و بسیار آسیب زاست اگر از روی لجبازی و عدم بخشش اتفاق افتاده باشد.

قهر معمولا با لجبازی تکمیل می شود فردی که قهر کرده می خواهد پیامی را منتقل کرده و به نتیجه ای برسد چنانچه اوضاع بر عکس انتظار او پیش رود لجبازی هم ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب

راه هایی برای افزایش خواستگار

انتخاب همسر مناسب مهم ترین دغدغه جوانان است . این قضیه اهمیت بیشتری برای دختر ها دارد زیرا که آن ها  قدرت انتخاب کمتری دارند و باید در انتظار آمدن یک خواستگار خوب باشند .

در ادامه این مقاله از وب سایت عروس و دوماد رفتارهایی که با انجامشان می توان باعث افزایش خواستگار شد را بررسی می کنیم . پس با ما همراه باشید .  

ادامه مطلب

علائم عشق واقعی

آیا تا بحال به این فکر کرده اید که آیا عشق شما به معشوقه و یا همسرتان ، عشقی حقیقی است یا از روی شهوت ؟ آیا تا کنون به این فکر کرده اید که چگونه می توان به عشق واقعی رسید و بطور کلی عشق چیست ؟ اگر جواب این سوال ها را می خواهید پس در ادامه مطلب با وب سایت عروس ودوماد همراه باشید

ادامه مطلب

تاثیر همسر شاد بر سلامتی

سلامتی مهم ترین  رکن زندگی هر شخصی است . یکی از راههای رسیدن به سلامتی و آرامش  ازدواج است اما باید در انتخاب همسر دقت لازم را داشته باشید. یکی از بزرگترین تهدیدها در  زندگی مشترک افسردگی است که آرامش یک زندگی رابه راحتی نابود می کند . به تازگی دانشمندان  دریافتند که داشتن همسر شاد ضامن سلامتی افراد است و همسران خوشحال برای سلامتی مفید هستند.در ادامه این مقاله با وب سایت عروس و دوماد همراه باشید تا بیشتر در مورد نتایج تحقیقات صحبت کنیم .

ادامه مطلب

ویژگی های همسر خود شیفته

هر رابطه خوبی حاصل احترام متقابل است ولی وقتی یک طرف رابطه  بیشترین فشار را تحمل کند مسلما  جایی از کار اشتباه است . شما در آنجا نیستید که همه ی کارها را برای همسرتان انجام دهید و نباید از آن ها انتظار داشته باشید که آنها نیز همین کار را انجام دهند . اگر نگران هستید که مبادا همسرتان خودشیفته است نشانه ها به شما کمک خواهد کرد که متوجه این حقیقت شوید.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی در یک رابطه خوب

یک رابطه خوب بر اساس فکر برخی افراد تنها در آخر شب ها  رخ نمی دهد . یک رابطه از احترام شکل خواهد گرفت . در یک رابطه خوب ، همیشه باید به شریک زندگی تان احترام گذاشته  و خوشحالی شریک زندگیتان باید در مرتبه اول قرار داشته باشد.

خب ، در ادامه ما  این مقاله از سایت عروس و دوماد پنج کلمه کلیدی که شما باید برای داشتن رابطه خوب آنها را به خاطر داشته باشید را ذکر می کنیم.

ادامه مطلب

ترفند های آرایشی برای خانم های بلوند

خانم هایی که موهای بلوند دارند، به کمک آرایش می توانید به زیبایی خود بیافزایند  . باید با اضافه کردن رنگ به صورت شان تنوع و جذابیت دهند. اگر دوست دارید بدانید که چه مدل آرایشی مناسب موهای ، با ما در ادامه این مقاله از وب سایت عروس و دوماد  همراه باشید.

ادامه مطلب

15نکته جالب در مورد قرار های ملاقات

در ادامه این مقاله همراه سایت عروس و دوماد باشید تا نکاتی جالب در مورد قرار های ملاقات را بازگو کنیم

ادامه مطلب

10 شرط مهم پیش از ازدواج

انتخاب همسر و مهمترین دغدغه  دختران و پسران جوان است، که اگر انتخاب همسر به درستی انجام شود می توان از بروز مشکلات در آینده تا حدود زیادی جلوگیری کرد. هیچ کسی نمی تواند آینده را پیش بینی کند  اما می توان با انتخاب درست از مشکلات آینده کاست. برخی از جوانان تنها شرط ازدواج را علاقه و عشق می دانند اما تنها علاقه در انتخاب همسرملاک نیست و باید در انتخاب همسر به نکاتی توجه کرد که در این بخش از وب سایت عروس و دوماد  به بیان این نکات پرداخته ایم.

ادامه مطلب

روش های طلایی برای شادکردن همسر

آیا به یاد می آورید که آخرین باری که به همسرتان احساس خاص بودن داده اید، چه زمانی بوده است ؟ همسر شما کسی است که  در غم و شادی های زندگی مشترک شما شریک است. همچنین او پدر فرزندان شماست. راه های زیادی  وجود دارد که می توانید همسرتان را شاد کنید و به او احساس خاص بودن بدهید. اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید، در ادامه این مقاله از وب سایت عروس و دوماد  همراه ما باشید .

ادامه مطلب

سوالاتی که زوج های خوشبخت از یکدیگر می پرسند

شروع هر رابطه ای می تواند فوق العاده و رویایی باشد. پیام های بی پایان و گفتگوهای اواخر شب، شما را سبک تر، و شادتر از همیشه می کند . اما، گاهی این مرحله خیلی زود تمام می شود و پس از آن ،زندگی کمی سخت تر می شود.

به زودی، مکالمات عاشقانه به مذاکرات خسته کننده  ای تبدیل می شوند و تمرکز اصلی آن ها نیز  بر شام و لباس هایتان خواهد بود اکثر جوانان عقیده دارند که رابطه آنها هرگز تغییر نخواهد کرد ، بسیاری از روابط از بین می روند زیرا حتی زوج های خوشبخت گاهی به طور ناخودآگاه از نظر احساسی از یکدیگر جدا می شوند.

ادامه مطلب

نشانه های همسر عاشق

هر یک از آقایان و خانم ها در روابط عاشقانه خود ، عشق و محبتشان را از طریق راه های مختلف ثابت می کنند . زنان با جمله  " من عاشقت هستم" عشق خود را بیان می کنند و اقایان هم در رفتارهای عشق خود را بیان می کنند . اما ممکن است گاهی اوقات  به این فکر کنید که  که آیا همسرتان عاشق شماست یا نه ؟!.

بنابراین ما در این مقاله از وب سایت عروس و دوماد  تصمیم گرفتیم تا فهرستی از مجموعه رفتارهایی را  به شما ارائه نماییم که اگر چنین رفتارهایی را در همسرتان مشاهده کردید  ، متوجه عشق واقعی او به خود شوید . پس با ما همراه باشید .

ادامه مطلب

چطور دوباره در زندگی مشترک به همسرمان اعتماد کنیم؟

اعتماد در زندگی مشترک در مورد احساس امنیت با شخص دیگری است هنگامی که چیزی اتفاق می افتد که موجب شود یکی یا هر دوی شما یا اتفاقات عجیب و ناراحت کننده ای  روبرو شوید، اعتماد از بین می رود.

وقت و تلاش  زیادی لازم است تا حس امنیت در ازدواج بازسازی شود اما  همانطور که می دانید هیچ چیز غیر ممکن نیست ؛ در این مقاله از وب سایت عروس و دوماد   چند پیشنهاد برای کمک به بازسازی اعتماد در ازدواج شما وجود دارد.

ادامه مطلب

هفت چیزی که در زندگی مشترک نباید تحمل کرد

زندگی  مشترک مهم ترین بخش زندگی است  که وجود مشکلات بزرگ و کوچک در ان طبیعی است اما رفتار و روابطی که ناراحت کننده هستندرا  نمی توان به عنوان امری طبیعی تلقی کرد.

بطور کلی بهتر است  که در آغاز رابطه با ویژگی و خصلت های بد آشنا شوید اما نه طوریکه به آنها مسلط شوید تابه روان شما آسیب بزند وقتی تصمیم به ازدواج می گیرید در جستجوی کسب تجربه های احساسی و شاد هستید در واقع جذابیت و تاثیری که برای طرف مقابل داریم ما را تشویق وتوانا میکند که نیمه دیگر خود را بسازیم گاهی اوقات با مشکلات زیادی مواجه می شویم اما به دلیل علاقه ایجاد شده نمی توانیم تصمیم درست بگیریم اگرچه بالا پایین در زندگی طبیعی است اما باید بتوانیم اخلاق خوب وازبد تشخیص دهیم ما نباید هر شرایطی را تحمل کنیم پس بهتر است با شناخت آنها سعی در رفع کنیم.

ادامه مطلب

ویژگی های جذاب زن ها

به راستی کدام خصوصیات زن ها  برای مردان جذاب بنظر می رسد ؟ منظور ما  لزوما زیبایی ظاهری نیست. برخلاف تصورات، اکثر مردان هنگام انتخاب همسر به مورادی  غیر از زیبایی هم فکر می کنند. اما این خصوصیات زنانه که مردان را به سوی خود جلب می کنند چه چیزهایی هستند؟در ادامه این مقاله با وب سایت عروس و دوماد همراه شوید تا پاسخ این سوال را متوجه شویم .

ادامه مطلب

چطور کسی که عاشقش بودیم را فراموش کنیم ؟

عشق بسیار خاص و عحیب است به این دلیل که  قدرت آسیب زدن به شخص و نابود کردن زندکی را  را دارد و فراموش کردنش سخت است.. هر روزه روابط بسیاری در سرتاسر دنیا با شکست مواجه می‌شوند و این به آن معنی نیست که دیگر عشقی وجود نخواهد داشت.

ادامه مطلب

با همسر دروغگو چگونه برخورد کنیم ؟

دروغ گفتن یکی از مواردی است که باعث از بین رفتن اعتماد می شود . اشخاصی  که به این دروغ گفتن عادت کرده اند اعتبار خود را به مرور زمان از دست خواهند داد. در یک رابطه  دروغ گفتن  باعث اختلافات شديد بین همسران خواهد شد. در این مقاله  به شما کاربران عزیز سایت عروس و دوماد توضیح خواهیم داد که با چگونه همسر دروغگو باید رفتار کرد ؟

ادامه مطلب

نکاتی در مورد ازدواج با زنان مطلقه

آمار طلاق در ایران رو به  افزایش است . طلاق گزینه ای است که در دیدگاه جامعه، به عنوان ابتدایی ترین راه حل تلقی می شود ، در بعضی وقت ها با توجه به شرایط زندگی ، شاید بهترین گزینه طلاق باشد. یکی از مسائلی که برای مردانی که قصد ازدواج با زن مطلقه را  دارند، این است که ازدواج با این افراد چه مشکلی را در پی  دارد؟ در ادامه به برخی از این موارد اشاره می کنیم.

این موزد طبیعی است که  این موارد ممکن است صادق باشد و یا این که نباشد. اما در مجموع اطلاع داشتن از آنها خالی از لطف نیست

در ادامه این مقاله  به برخی از مزایایی که ازدواج با زن مطلقه می تواند همراه خود داشته باشد، اشاره می کنیم .

ادامه مطلب

نکات مهم در انتخاب آتلیه عروسی

انتخاب آتلیه عروسی احتمالا دومین کاری باشد که بعد از انتخاب و رزرو باغ تالارعروسی، به آن خواهید پرداخت، یکی از مهم ترین و ضروری ترین اقدام  انتخاب آتلیه خوب برای عروسی است

ادامه مطلب

10 راه برای استحکام روابط عاشقانه

عشق اساس هر رابطه‌ی عاشقانه است . برای داشتن رابطه‌ای سالم و نشاط ، هر دو طرف رابطه باید این درخواست را داشته باشند  که برای آن تلاش کنند. در ادامه این مقاله از سایت عروس و  دوماد 10 راه برای استحکام روابط عاشقانه  به شما پیشنهاد می‌کنیم.پس ما با همراه باشید .

ادامه مطلب

رفتارهایی که زنان را آزار می دهد .

کدام رفتارهای یک شوهر برای همسرش نفرت انگیز است؟ زنان از کدام کارهای مردان نفرت دارند؟ در ادامه  این مقاله از وب سایت عروس ودوماد چند رفتار مردانه را که باعث رنجش زنها می شوند  برای‌تان بازگو می کنیم .

ادامه مطلب

حقایقی در مورد مردان خیانت کار

حقایقی در مورد مردان خیانت کار وجود دارد که به اکثر زنان نمی دانند، پس ادامه مطلب را مطالعه کنید .

ادامه مطلب

بزرگترین ترس های مردان

ترس در زندگی می تواند فلج کننده عواطف ، احساسات ، رویاها و آرزوها باشد . اما به راستی  بزرگترین ترس های مردان چه چیزهایی است ؟ اگر مردان خود را در برابر ترس هایشان قرار دهند ، شاید موفق شوند که آن ها را از بین ببرند . در ادامه این مقاله از وب سایت عروس ودوماد ، 5 مورد از بزرگترین ترس های مردان را مرور خواهیم کرد .

ادامه مطلب

چه رابطه هایی ماندگار می ماند ؟

در ابتدای رابطه همه‌ این فکر را دارند که  رابطه‌شان همیشگی خواهد بود. اما در زندگی واقعی در گذشت زمان همه چیز را تغییر خواهد داد . اما راههایی وجود دارد که شما می توانید  متوجه این موضوع شوید که  آیا رابطه‌ی شما ماندگار خواهد بود .

در این مقاله نشانه‌ها و عواملی را به شما می‌گوییم که با کمک آنها می توانید پیش بینی کنید که آیا با طرف مقابل‌تان زندگی شاد و ماندگاری خواهید داشت یا خیر. البته لازم نیست تمام این نشانه‌ها را داشته باشید تا به این نتیجه برسید .

ادامه مطلب

چرا آنهایی که دیرتر ازدواج می کنند شادترند ؟

همه‌ی آدمها همیشه  در جستجوی عشق حیقی خود هستند. بسیاری از رابطه‌ها پایان خوشی ندارند و دلیلش هم به این دلیل است که فشار کلیشه‌ها و قضاوت‌های سخت جامعه  بیشتر از نیروی خواسته‌ ی واقعی انسان است و افراد شتاب زده ازدواج می‌کنند نه برای اینکه خانواده‌ای تشکیل دهند بلکه به دلیل ترس از تنها بودن و احساسات  تن به ازدواج می‌دهند. در این مقاله  همراه ما باشید تا خودتان بسنجید که آیا آماده‌ی برقراری یک رابطه‌ی محکم هستید یا نه.

ادامه مطلب

با همسری که مدام ایراد می گیرد چه کنیم ؟

هر رابطه‌ی زناشویی گاهی چالش برانگیزتر از همیشه  می گردد. همه‌ی ما بعضی وقتها  از همسرمان شکایت و غرولندهایی می‌‌شنویم. اما اگر این ایراد گرفتن‌ها و بهانه جویی‌ها همیشگی باشند چه کاری باید انجام داد ؟

زندگی کردن زیر یک سقف با همسری که همیشه یک چیزی برای ایراد گرفتن پیدا می‌کند خیلی سخت است. شما باید بخاطر سلامت روحی و هیجانی‌تان، راههایی برای غلبه بر چنین شرایطی پیدا کنید.

ادامه مطلب

10 نکته طنز آمیز در روابط زناشویی

در این مقاله 10 نکته کلیدی  برای برقراری یک رابطه سالم و پایدار  با همسرتان را به شما ارائه می کنیم ؛ پس خواندن این مقاله  را حتما به همسر خود توصیه کنید. با این شرایط ،  فراموش نکنید که زبان این نوشته طنز است .برای دانستن اینکه یک زن از مرد زندگی اش چه می خواهد با ما همراه باشید.
در ظاهر هیچ زنی شبیه زن دیگری نیست اما با وجود انواع روحیه، خلق و خو، خیال هایی که خانم ها را از یکدیگر متمایز می کند، وجه  اشتراک هایی نیز وجود دارد که  آنها را به یکدیگر پیوند می دهد. باور کنید و دوباره باور کنید که تمام خانم ها از مرد زندگی خود همین چیزها را می خواهند:

ادامه مطلب

روابط عاطفی که دوام بیشتری دارند

چگونه می‌توانید پیش بینی کرد  که رابطه شما با شریک عشقی تان وزی به پایان خواهد رسید؟ از کجا می توان متوجه شد که که این رابطه عاطفی از تفدیر شما است ؟ از کجا می خواهید بفهمید که رابطه فعلی همانی است که باید باشد؟ جالب نیست اگر بتوان پیش‌بینی کرد که رابطه شما قوی و شاد خواهد بود یا خیر؟

ادامه مطلب

با این اهداف هرگز ازدواج نکنید

برخی از افراد ازدواج را پلی  می‌دانند برای رسیدن به اهدافی که در ذهن دارند؛ هدف هایی  غیر از هدف‌های زناشویی. ازدواج با اهداف اشتباه شخص را بعد از ازدواج دچار احساس شکست در زندگی مشترک خواهد کرد.  در ادامه این مقاله از وب سایت عروس و دوماد می‌توانید برخی از این اهداف در ازدواج را بخوانید.

ادامه مطلب

ویژگی های جذاب یک زن برای مردان

تا به حال به این فکر کرده اید که کدام خصوصیات زنانه واقعا برای مردان جذاب هستند؟ منظور از خصوصیات زنانه لزوما زیبایی ظاهری نیست. برخلاف تصور بسیاری از خانم ها، اکثر مردان هنگام انتخاب همسر به غیر از زیبایی به چیزهای دیگری هم فکر می کنند. اما این خصوصیات زنانه که مردان را به سوی خود جلب می کنند چه چیزهایی هستند؟

ادامه مطلب

هدف مردان در رابطه با زنان

در این مقاله می خواهیم به انتظارات مردان از زنانشان و رابطه بپردازیم و این که آنان به طور کلی از رابطه با زنان چه هدفی دارند . زنان بر این باورند که مردان از آنان انتظاراتی زیاد و غیرمعقول دارند اما در ادامه این مقاله می خواهیم اعترافات مردان در مورد انتظاراتشان از رابطه با زنان را بازگو کنیم که با باور زنان تفاوت های جالبی دارند.

ادامه مطلب

بدترین اشتباهات در زندگی مشترک

کسانی  که با عشق ازدواج زندگی مشترکشان را شروع می کنند ، با این امید که آینده‌ای شاد در انتظارشان باشد ازدواج می کنند ، اما با توجه به آمار طلاق، مشخص می‌شود زوج‌های زیادی نا امید  می شوند . زندگی زناشویی زمانی حفظ خواهد شد  که زوج‌ها ارتباطی موثر با یکدیگر  داشته و هردو از انجام کارهایی که به رابطه‌شان آسیب می‌زند دوری  کنند.

ادامه مطلب

تغییرات بدن بعد از ازدواج

ازدواج یکی از مهمترین لحظات زندگی  هر انسانی است . ازدواج نه تنها از نظر روحی بلکه از نظر فیزیکی نیز بر ما تاثیر می گذارد. زمانی که شما به شریک زندگی تان جواب «بله» می دهید، باید منتظر تغییراتی باشید که در ادامه مطلب به آنها اشاره می کنیم .

ادامه مطلب

2 ویژگی در مردان که زنان را جذب می کند

ممکن است شما خیلی خوش‌تیپ قلمداد شوید ، مثلا مانند یک هنرپیشه‌ی بزرگ ، اما شاید این برای دختری که دوستش دارید کافی نباشد. طبق یک بررسی جدید ، جذابیت  به ظاهر بستگی ندارد و بیشتر به این مربوط است که صدای شما آرامش بخش باشد و بوی خوب بدهید !

ادامه مطلب

دختر یا این ویژگی ها مجرد می ماند

آیا تا حالا به این  فکر کرده اید که چرا بعضی ها این همه محبوب همه هستند اما بعضی دیگر را کسی دوست ندارد و حتی نمی خواهد نزدیکشان بشود؟ دسته اول ویژگی  هایی  دارند که باعث محبوبیتشان می شود، یا بهتر است بگوییم فاقد خصوصیاتی هستند که آدم ها را از آنها براند.
 در ادامه این مقاله به خصوصیاتی که  باعث می شود دیگران از ما فاصله بگیرند می پردازیم . اگر نمی خواهید مجرد بمانید این خصوصیات را در اسرع وقت از خودتان از بین ببرید.زیرا هیچ کس دوست ندارد با چنین آدم هایی ازدواج کند.

ادامه مطلب

حقایق جالب قبل از ازدواج

اگر در شرایطی قرار دارید که قصد دارید برای زندگی مشترک تان تصمیم بگیرید، کمی دست نگه دارید. حقایقی است که باید قبل از ازدواج از آن ها آگاه باشید . در این مقاله ار وب سایت عروس و دوماد این نکات را جمع آوری کردیم .

ادامه مطلب

جملات خطر آفرین برای ازدواج

جمله‌ های زیر به راحتی ازدواج‌های چندین و چند ساله را ویران می کند . اگر ارتباط و احترام بین شما و همسرتان تضعیف  شده است، حتما نگران شرایط زندگی زناشویی خود شده اید .
برای داشتن ازدواجی  محکم و شاد، باید سه چیز بین شما وجود داشته باشد: ارتباط کلامی، احترام و تعهد. اگر هسمر  شما مدام این جملات را به زبان می‌آورد، با او درمورد احساسی که این جملات در شما ایجاد می‌کند، به حرف بزنید. او باید این موشوع را درک کند و به نظر شما احترام بگذارد.

ادامه مطلب

زن ها با این کارها مردان را از خود فراری می دهند

تقریبا همه ما در میان دوستانمان زنی  را می‌شناسیم که تحصیل‌کرده و جذاب است اما در زندگی عاطفی خود موفق نمی شود  وهمیشه  با مردها مشکل دارد .

بیشتر اوقات مشکل این افراد خودشان هستند. آنها با اصرار ورزیدن روی رفتارهایی که اصلا  جالب نیست و بعضی وقت ها  آزاردهنده نیز به حساب می آیند مردها را از اطراف خود دور  می‌کنند. این خانم‌ها باید بدانند که کدام رفتار آنها سبب تنها ماندنشان شده است ،با دانستن این مورد  حتما زندگی شادتر و رابطه سالم‌تری را تجربه خواهند کرد.

برای آشنایی با آزاردهنده‌ترین رفتارهای زنان  از دیدگاه مردان تا انتهای مطلب با وب سایت عروس و دوماد همراه باشید.

ادامه مطلب

با خیال راحت عاشق شوید

با دانستن این نکات، از دوستی آزاردهنده خلاص شوید و عشق و رابطه عاطفی موفق ایجاد می‌کنیم

همه ما به کسی نیاز  داریم که به نقل از عاشقان در مواقع سختی، سر بر شانه اش بگذاریم و بگرییم؛ ولی گاهی کار به جایی می‌رسد که باید سر به دیوار بکوبیم و از دست همان کس زار زار بگرییم!

ادامه مطلب

مواردی که همسر شما بیشتر به آنها نیاز دارد

مدت ها بعد از ازدواج طول می کشد تا متوجه شوید که چگونه باید از همسرتان مراقبت کنید . نیازهای همسر اغلب متفاوت از خودمان است . وقتی نتوانید بفهمید که همسر شما به چه چیزی نیاز دارد ، می تواند منجر به اختلاف و ناراحتی در زندگی مشترک بشود . به عنوان یک همسر باید نیاز های مختلف همسرتان را بدانید . در این مقاله تعدادی از این نیازها را مرور می کنیم .

ادامه مطلب

دروغ هایی که زنان به مردان می گویند

چرا آدمها دروغ می‌گویند؟ دلایل متعددی وجود دارد اما معمولا برای این دروغ می‌گوییم که وجهه‌ی خود را حفظ کنیم یا چیزی را از کسی پنهان کنیم. در رابطه با جنس مخالف همه‌ی ما گاهی دروغ می‌گوییم، یا دست کم واقعیت را تغییر می‌دهیم. در این مطلب بعضی از دروغهای سفیدی را که معمولا زنها می‌گویند برای‌تان می‌گوییم و اینکه چگونه با آنها برخورد کنید.

ادامه مطلب

7اتفاقی که در زمان عاشق شدن برای شما می افتد

عشق الهام بخش افسانه های ادبی بوده و در اشعار و غزلیاتی که در ستایش معشوق سروده می شد پنهان شده است. هیچ دردی بزرگتر از عاشقی که از سوء تفاهم ها رنج می برد  نیست و هیچ شادی بزرگتر از برانگیختن حسادت مردم با زوج خود نیست.

در دنیای امروزه با لذت های کوتاه مدت عشق های همیشگی به سرعت می میرند، پس هنوز عاشقانی هستند که با جدیت به خندیدن از ته دل معتقدند و هنگامی که عاشق می شوند کارهای عجیب و غریب انجام می دهند. این رفتار های آنان همیشگی نیست و هورمون های عشقی که در بدن آنها ترشح می شود باعث می شود آنها این کارها را انجام دهند.

ما شما را با تجربیاتی آشنا می‌کنیم که خود شما نیز زمانی که عاشق شده اید، آنها را داشته اید اما هرگز متوجه آن ها نبوده اید. آنها را در این مطلب از  عروس و دوماد بخوانید:

ادامه مطلب

چه چیزهایی باعث نگرانی همسرتان می شود ؟

وقتی زنها در مورد روابط زناشویی و زندگی مشترک خود احساس نگرانی می‌کنند، این نگرانی ریشه در عدم امنیت دارد.

خانم‌ها وضعیت زندگی مشترک و رابطه‌ی زناشویی خود را زیر سوال می‌برند و می‌خواهند خوب بودن یا کیفیت آن را بسنجند دلایل قطعی دارد و آقایان باید آگاه باشند که چه چیزهایی عامل نگرانی همسرشان است

ادامه مطلب

آنچه زنان می گویند و مردان باید متوجه شوند .

فهم اخلاقیات زن زمانی آسان است که او به راحتی بگوید که چه می خواهد، در غیر این صورت رسیدن به حرف اصلی خانم ها بسیار کار دشواری است. دنیای زنان نسبت به مردان از پیچیدگی بیشتری برخوردار است .  اما خیلی از خانم ها به این مساله واقف نیستند و فکر می کنند همین که خواسته و حرف خود را به طور غیر مستقیم بیان کنند، همسر یا شریک عاطفی آنها باید حرف دل آنها را بخواند، اما این انتظار بیهوده ای از مردان است.

در این مطلب از سایت عروس و دوماد  5 مورد  از این حرفا را که همسر  شما می گوید ولی منظورش چیز دیگری است برایتان بیان می کنیم تا در رابطه با آنها بی گدار به آب نزنید.

ادامه مطلب

راه های شناسایی ازدواج ناکام

آیا تا بحال آرزو کرده اید که بتوانید همه چیز را از اول شروع کنید و کارهای مختلفی را انجام دهید ؟ آیا تا بحال از ازدواج با همسر خود پیشمان شده اید و آرزو می کنید ای کاش هیچ وفت او را نمی دیدید ؟ آیا فکر می کنید ازدواج شما ناکام بوده است ؟ در ادامه این مقاله در وب سایت عروس و دوماد نکاتی را به شما یاد آور می شویم تا متوجه این موضوع شوید .

ادامه مطلب

پیدایش عشق و علاقه بعد از دوستی

وقتی کار به انتخاب همسر مناسب و گذران باقیمانده ی عمر در کنار او می رسد، خانم ها آسیب پذیری بیشتری از خود نشان می دهند. آنها در جستجوی فردی هستند که با آنها سازگار بوده، علایق و شخصیتی مشابه خود او داشته باشد و تا پایان عمر همراهش بماند.

ادامه مطلب

در اولین جلسه خواستگاری چه سوالاتی بپرسیم ؟

در طول مراسم خواستگاری و یا ملاقات های اولیه برای ازدواج چه چیزهایی بگوییم و چه سوالاتی بپرسیم؟

خیلی اوقات پس از مراسم خواستگاری ، دختر و پسر با هماهنگی خانواده ها قرارهای ملاقاتی برای آشنایی بیشتر باهم می گذارند که ممکن است به صورت رسمی و یا غیررسمی باشد. در ادامه به نکاتی اشاره می کنیم که در طول اولین ملاقات ها ممکن است به کار بیاید و لیست سوالات اولین جلسه خواستگاری را در اختیارتان می گذاریم.

همه ما تلاش می کنیم در ملاقات هایمان فردی به یادماندنی برای طرف مقابل باشیم. اما این کار برای کسی که تازه او را ملاقات کرده ایم، ممکن است زیاد آسان نباشد. اما غیرممکن هم نیست. با استفاده از کلمات و اقدامات مناسب تقریبا هرکسی می تواند حضوری به یادماندنی و جذاب و برای طرف مقابل خود داشته باشد.

ادامه مطلب

چگونه با خانواده همسر کنار بیاییم ؟

برای داشتن ارتباطی خوب با خانواده‌ی همسر و حفظ روابط مسالمت آمیز خانوادگی قوانینی وجود دارد که خوب است بدانید:

ادامه مطلب

مردها آرزوی چه همسری دارند ؟

همه ما خودمان را دوست داریم و بدون اینکه متوجه باشیم سعی می کنیم در هر کاری منافع خودمان را در نظر بگیریم. این موضوع طبیعی است اما مشکل زمانی ایجاد می شود که بعضی از ما بیش از حد به فکر منافع شخصی و نفع خودمان هستیم به گونه ای که نمی توانیم به منافع دیگران هم فکر کنیم و ترجیح می دهیم همه چیز همیشه مطابق میل خودمان پیش برود.

وقتی چنین رفتاری داشته باشیم در گروهی از تیپ های شخصیتی به نام «خودشیفته» قرار می گیریم، اما خودشیفتگی چیست و چگونه باید با افراد خودشیفته رفتار کرد؟ در این خصوص با دکتر محمدرضا نجارزادگان، متخصص اعصاب و روان گفتگو کرده ایم.

ادامه مطلب

5 مرحله تکامل عشق

عشق میان دو فرد طی چندین مرحله متفاوت تکامل می یابد که به منظور بقای عشق هر کدام ازاین مراحل اهمیت خاص خود را دارا میباشد این مراحل شامل مراحل موجود در ادامه مطلب  است :

ادامه مطلب

10 راه برای عاشق ماندن

پس از مدت زمان طولانی، شور و شوق در ازدواج شروع به محو شدن میکند . با این ده راه حل می تواند شعله عشق را در زندگی زنده نگه دارید :

ادامه مطلب

5 نوع ازدواج

ازدواج انواع و اقسام مختلفی دارد. وقتی توانستید نوع ازدواج خود را تشخیص دهید، آنوقت بهتر می توانید تصمیم بگیرید که آیا از ازدواج خود راضی هستید یا فکر می کنید باید تغییراتی در آن ایجاد کنید.

ادامه مطلب

5 نشانه معشوق روان پریش

همه ما بعضی  وقت ها عصبانی و روان پریش می شویم. اما اینکه عاشق طرف مقابلمان بشویم و اینکه درمورد مرز رابطه مان با او دچار توهم شویم ، خیلی تفاوت ها وجود دارد .  

اگر دیدید که  در طرف مقابلتان رگه هایی از پرخاش و عصبانیت ظاهر شده است  و متعجب بودید که آن شخصیت آرام کجا رفته است، شما با یک شخص روان پریش آشنا شده اید .

در ادامه این مقاله به 5 نشانه انسانهای روان پریش آشنا می کنیم.

ادامه مطلب

5 روش برای حل مشکلات زناشویی

آیا شما و همسرتان در مورد تمام مسائل مثل بیرون رفتن برای شام، باز گذاشتن درخمیر دندان و یا تربیت بچه ها با یکدیگر مشاجره میکنید؟ به وسیله 5 اصل مهم که در ادامه مقاله به آن ها خواهیم پرداخت، شما فرا می گیرید  که چگونه ارتباط بهتری با دیگران برقرار کنید.

ادامه مطلب

انتظارات خانم ها در زندگی مشترک

شاید شما مردی رمانتیک نباشید . مجبور نیستید  که هر روز برای همسرتان نامه ای عاشقانه بنویسید، یا دسته گلی برایش  بفرستید. با انجام کارهای کوچکی که در ادامه بیان می کنم  می توانید تغییرات بزرگی ایجاد کنید.

بطور کلی ، دوست یک خانم بودن چه معنایی دارد؟ مانند یک دوست آقا، باید یک سری اشتراک ها  با هم داشته باشید. دقت کنید که گفتیم یک سری مشترکات. هیچ دو نفری وجود ندارند که شبیه به هم آفریده شده باشند. همیشه تفاوت هایی بین شما و خانمتان وجود دارد ، این قضیه کاملاً طبیعی است.

ادامه مطلب

4 راه برای ابراز صمیمیت

 ما انسان ها معمولاً تمایل داریم که تمام احساسات قلبی، و افکار ذهنی خود را با کسی که عمیقاً به او اهمیت می دهیم و دوستش می داریم، در میان بگذاریم. چرا دوست داریم که صمیمت خود را تا آخرین حد نسبت به این افراد ابراز کنیم؟

ادامه مطلب

انتظارات آقایان از خانم ها

در اعماق قلب هر مردی این آرزو وجود دارد که همسرش با تمام وجود به او اعتماد داشته باشد. چند بار شده مردی را ببنید که به همسر خود می گوید: "فقط اگر به من اعتماد داشتی..."

بیشتر آقایون در عجب هستند که چرا انجام چنین کاری برای خانم ها دشوار است. پاسخ این سوال در تفاوت های موجود میان جنسیت های مختلف نهفته است.

ادامه مطلب

تصورات غلط در مورد روابط

بسیاری از افراد هستند که بدون هیچ گونه تفکری حرف های اشتباه و تصورات غلط دیگران را در مورد رابطه خود گوش می دهند و به همین دلیل بسیاری از بنیان های خانوداگی به دلیل همین مسائل پیش پا افتاده از هم پاشیده می شود. کاری را انجام می دهند که دیگران را خوشحال کند نه اینکه باعث بهبود در زندگی و روابط فردیمان باشد و این امر درست نیست.

او در ادامه تئوری جالب شخصی در مورد روابط میان خانم ها و آقایون را توضیح می دهیم :

هر رابطه بر پایه 3 اصل بنیادین برقرار می شود؛

ادامه مطلب

آیا می توان طلاق را پیش بینی کرد ؟

تحقیقات اخیر حاکی از این امر هستند که می توان طلاق را پیش بینی کرد و دربرخی موارد با شناسایی فاکتورهای مهم در ایجاد جدایی از وقوع آن جلوگیری بعمل آورد.

آیا تا کنون برای شما اتفاق افتاده که با تمام وجود به یکی از دوستانتان که تصور می کنید در آستانه جدایی قرار دارد کمک کنید؟ حتی خیلی قبل تر از اینکه حرفی از جدایی زده شود، و آنها هنوز با هم قرار ملاقات می گذاشتند، برایتان مثل روز روشن بوده که آنها بالاخره از هم جدا می شوند.

ادامه مطلب

4 قانون برای برقراری رابطه مناسب در ازدواج

مشاورین ازدواج و خانوداه نه تنها عدم وجود ارتباط مناسب را دلیل بدبختی می دانند، بلکه معتقدند که ارتباط نامناسب باعث ایجاد  ناراضایتی می شود. برای اینکه این اتفاق در خانواده شما روی ندهد، اجازه دهید با هم بر روی نکاتی که خانواده هایی با بنیانهای محکم در مورد برقراری رابطه مناسب یاد گرفته اند، مروری داشته باشیم. تجربیات به ما کمک می کند که متوجه راهکارهای نادرست خود بشویم و به جای آن از شیوه های کارامد بهره ببریم.

اساسا بنیان خانوادگی مستحکم بر روی 4 اصل استوار می باشد:

ادامه مطلب

10 دلیل خیانت زنان

خیانت زیان آورترین و  بد ترین  عمل در یک ارتباط است که نه تنها منجر به صدمات غیر قابل جبران به طرفین می شود، بلکه اعتماد کسی که مورد خیانت قرار گرفته شده را نیز نسبت به افراد دیگر از بین خواهد برد. معمولا نارضایتی از مسائل در یک رابطه باعث خیانت می شود ولی در کل هیچ عذری برای این عمل پذیرفته نیست و باید از آن دوری نمود.

خوشبختانه در جامعه بدلیل فرهنگ و آداب و رسوم  اصیل ایرانی، تعداد زنانی که به شوهران خود خیانت می کنند اندک است. در زیر برخی از دلایل خیانت زنان را می خوانید

ادامه مطلب

آداب برقراری ارتباط مجدد

آیا شما تا کنون با کسی ملاقات کرده اید که مایل به دیدار مجدد او باشید؟ برای نخستین بار با فردی ملاقات میکنید و مجددا خواهان برقراری ارتباط با او هستید. کجا و چگونه سعی می کنید با وی ارتباط برقرار کنید؟ و یا کجا و چگونه تمایل دارید وی با شما تماس تلفنی برقرار سازد؟

ادامه مطلب

10 دلیل خیانت مردان

متاسفانه خیانت همیشه وجود دارد و همواره جای بحث را در مورد آن باز نموده است. امروزه برخی از کانال های تلویزیونی مانند REALITY TV درمورداین موضوع برنامه های زیادی دارند اما چرا بعضی از مردان خیانت می کنند؟

همه مردان تا حدی می دانند که خیانت کار درستی نیست و از ابتدا حتی به خیانت فکر نمی کنند  ولی متاسفانه گاهی دچار این گناه بزرگ می شوند. در ادامه 10 دلیل اصلی خیانت در مردان را توضیح خواهیم داد .

ادامه مطلب

9 نکته در روابط رمانتیک

این سوال یکی از بزرگترین سوال های هر زوجی می باشد : چگونه می توان رمانتیک بود ؟

این بار تصمیم داریم از همه تجربیات، اسرار و پیشنهاداتی که در این زمینه داریم استفاده کنیم و امیدواریم که مفید واقع شوند.

ادامه مطلب

5 مرحله تکامل عشق

عشق میان دو فرد طی چندین مرحله متفاوت تکامل می یابد که به منظور بقای عشق هر کدام ازاین مراحل اهمیت خاص خود را دارا میباشد این مراحل شامل:

مجذوب شدن، دلربایی، هوس (اشتیاق مفرط)، صمیمیت و تعهد است:

ادامه مطلب

آقایان به دنبال چه خانم هایی هستند ؟

خانم ها معمولاً به هم میگویند که آقایون هیچوقت متوجه منظور آنها نمی شوند و آنها هم دقیقاً نمی دانند که آقایون دنبال چه هستند . در گذشته برای خشنودی آنها تلاش می کردند اما الان دیگر آن روش مؤثر نیست، یا به این تلاش خود ادامه می دهند و یا آنها را ترک می کنند. این روزها برای خیلی از خانم ها دیگر مهم نیست که آقایون دنبال چه هستند، چون از آزادی نسبی که به آنها داده شده احساس رضایت میکنند. و تا زمانی که مردشان آنها را بخواهد همه چیز خوب است.

ادامه مطلب

آیا از ازدواج کردن هراس دارید ؟

با رشد 40 درصدی آمار طلاق و  با در نظر گرفتن این امر که افراد تا سنین 70 – 80 سالگی و یا شاید گاهی 90 سالگی عمر می کنند، ازدوج و تشکیل زندگی مشترک یکی از مسائلی است که اغلب افراد را می ترساند . با این وجود اگر بدانید ازدواج مستلزم چه مواردی بوده و همچنین انتظارات خودتان را نیز معین نمایید، می توانید به راحتی به ترس از ازدواج غلبه کرده و با درک کامل تصمیم بگیرید که آیا قصد ازدواج دارید یا خیر؛

ادامه مطلب

10 خصوصیت زوج های خوشبخت

عشق راهی برای ابراز احساسات می باشد ....اما برای ابراز عشقتان نباید حتماً منتظر مناسبت ها  و فرصت های خاص باشید. با به کار بستن این عادت های ساده اما مهم در زندگی ، رابطه عشقیتان را بیش از پیش رونق بخشید تا شما نیز جزء زوج های خوشبخت به حساب بیایید.

ادامه مطلب

اختلاف زوج ها در دوران تعطیلات

آماده شدن برای ایام نوروز از هفته ها پیش شروع می شود، خانه تکانی و خرید عید و بعد از تحویل سال دید و بازدید ها و وقت گذراندن با خانواده و در نهایت آماده شدن برای شروع سال جدید که امیدواریم پر از برکت و موفقیت و سلامتی برای همه باشد. تمام این مراحل به گوش خوشایند می آیند اما برگزار کردن هرکدام به نحوی که می خواهیم شاید همیشه مقدور نباشد.

ادامه مطلب

10 آغازشگر دوستی

هرگز متوجه نخواهید شد چه وقت می تواند اتفاق بیفتد. ممکن است درحال گذر از یک خیابان، مشغول غذا خوردن در یک رستوران، قدم زدن در یک باشگاه شبانه و یا درحال خوش و بش با دوستتان باشید که ناگهان او پیدایش می شود. دختری زیبا که حسابی نظر شما را جلب کرده و دوست دارید با او صحبت نمایید. پس برای این منظور چه کاری خواهید کرد؟ باید قدم پیش گذاشته و با او حرف بزنید.

ادامه مطلب

آداب صرف غذا

در این مقاله نکاتی را درباره آداب صرف غذا یاد آور می شویم

ادامه مطلب

انواع ماساژ و فواید آن

چه کسی دوست ندارد که ماهیچه هایش را ورز دهند و با ماساژ به بالاترین میزان آرامش دست پیدا کند؟ ماساژ در همه جای دنیا جزء نرمش های آرام بخش به حساب می آید و همه کشورها در حال ارتقاء آن هستند و رفته رفته این نرمش در حال وارد شدن به چرخه سلامتی انسان است.

هزاران نوع مختلف ماساژ وجود دارد که با سلیقه ها و نیازهای متفاوت مردم مطابقت دارد. در این قسمت تعداد انگشت شماری از انواع مختلف ماساژ را برای شما آورده ایم که هر یک از شما چه یک مرد تنومند، چه فرد درحال رشد و در سنین بلوغ، همه و همه می توانید از آنها بهره ببرید.

ادامه مطلب

آیا باید فال و طالع بینی را باور کنیم ؟

هزاران سال است که انسانها مجذوب چیزهای ناشناخته و مرموز هستند و در عین حال از آن واهمه دارند بدون اینکه پروایی از آسیب ها و خطرات آن داشته باشند. برای ما که مسلمان هستیم، واجب است که این مسائل را خوب درک کرده و بتوانیم از خودمان دربرابر آن محافظت کنیم.

ادامه مطلب

آنچه دختران دوست دارند پسران درباره آن ها بدانند

اين مي تواند احساس خيلي از شماها باشد: خسته شده ايد. احساس مي کنيد که هر کاري که لازم است را براي به دست آوردن زني بااصالت با ويژگي هاي ممتاز انجام مي دهيد اما خانم ها به شما جواب نمي دهند. تصور شما اين است که خانم ها معمولاً دنبال مردي کامل هستند که در واقعيت وجود خارجي ندارد.

ادامه مطلب

تاثیر لبخند در زندگی

لبخند! لبخند یک عطیه الهی است. اگر تا کنون از آن استفاده کرده باشید، به خوبی می دانید که یک لبخند گرم، چه سلاح نیرمندی است. مردم زمانی می خندند که از چیزی خوششان بیاید، و یا احساس خوبی نسبت به چیزی داشته باشند. بنابراین می توانیم با یک لبخند کارهای بسیار زیادی را انجام دهیم و دیگران را به راحتی خوشحال کنیم.

ادامه مطلب

بهترین شلوار جین را برای خود بخرید

برای اغلب جوانان، شلوار جین با ارزشترین لباس داخل کمد محسوب میگردد.معمولا این توجه بدلیل گران قیمتی و یا زیبایی آن نبوده، بلکه بعلت تطبیق پذیری و همه جا پوش بودن آن می باشد. شما میتوانید شلوار جین را در خانه، محل کار و گردشها و میهمانی های غیر رسمی بپوشید. برخلاف این سودمندی یافتن مناسبترین آن آسان نیست.

با این شرایط زمانی که بدنبال شلوار جینی مناسب برای خود میگردید چکار باید بکنید؟ گذشته از قیمت چند نکته زیر را نیز باید بخاطر بسپارید.

ادامه مطلب

ترس را از زندگی تان بیرون کنید

در کتب آسمانی می خوانیم که ترس از غیر خدا امری غیر منطقی است و اولین کلماتی که به زبان می آید این است: "فقط از خدا بخاطر عذابش در برابر اعمال ناشایست خود بترسید." اجازه بدهید در این فصل این کلمات را به یاد بیاوریم و به بررسی نقش ترس در زندگی بپردازیم.

ادامه مطلب

تاثیرات کار زیاد در خانواده

در اکثر نقاط دنیا، 8 ساعت کار یک روز کاری به حساب می آید. با اینکه این میزان ساعت کاری در همه جا استاندارد شناخته شده، اما قسمت اعظمی از جمعیت جهان بیش از 8 ساعت در روز کار می کنند. کارمندان معمولاً بیش از 8 ساعت در روز کار میکنند، یا به خاطر اینکه کارفرما نیازمند آن است و یا خود به پول آن نیاز دارند. صرفنظر از علت این مسئله، ثابت شده است که ساعات طولانی کاری تاثیری منفی بر فرد و خانواده اش می گذارد.

ادامه مطلب

چگونه به راحتی از خواب بلند شویم ؟

آیا صبح ها به سختی از خواب بیدار می شوید؟ آیا به سختی روز خود را شروع میکنید؟

اگر شما هم جزء یکی از افرادی هستید که بیرون پریدن از رختخواب برایشان کار دشواری به نظر می رسد، تا کنون شده از خودتان بپرسید که دلیلش چیست؟ چرا فقط برای یک دقیقه بیشتر چرت زدن مکرراً روی زنگ ساعت می کوبید و نهایتاً هم باید چهار دست و پا از روی تخت پایین بیایید. آیا دلیل این امر آن است که شما به اندازه ی کافی استراحت نمی کنید و خوابتان به اندازه نیست؟ آیا پیش از رفتن به رختخواب غذاهای سنگین مصرف می کنید؟ آیا به اندازه کافی ورزش نمی کنید؟

ادامه مطلب

چگونه استایل شخصی خود را داشته باشیم ؟

با توجه به ارتباطهای متفاوتی که باافراد مختلف داشته ام، این موضوع برایم کاملاً روشن شده که سوء تدبیرهای بسیار زیادی در مورد "استیل" وجود دارد. استیل قیمت، سن، و یا سایز نیست و باید توجه داشت که می توان آنرا به راحتی آموزش دید.

ادامه مطلب

10 سوالی که باید از همسر بی وفای خود بپرسید

مجله هایی که در ارتباط با خانم ها مطلب می نویسند، اطلاعات ارزشمندی را در اختیار ما قرار می دهند که شاید نتوانیم در هیچ کجای دیگر مانند آن را پیدا کنیم. این طور مجلات جنبه های متفاوت فکری خانم ها، که بیشتر آقایون از آن اطلاعی ندارند، را به طور آشکار نمایش می دهد. آنها به راستی چه برداشتی از رفتار آقایون دارند؟ چگونه در برابر عکس العمل های آنها از خود واکنش نشان می دهند؟ انتظارات حقیقیشان چیست؟ و ...همیشه مطالب بسیار زیادی برای یاد گرفتن وجود دارد.

ادامه مطلب

10 ایده برای دکوراسیون داخلی

همه ی ایده های تغییر دکوراسیون مستلزم صرف وقت و هزینه ی زیاد نیست. اگر به دنبال چند ایده برای طراحی دکوراسیون داخلی برای تغییر دادن خانه تان هستید، این 10 مورد می تواند کمکتان کند.

ادامه مطلب

10 اشتباه در محاورات روزمره

به نظرتان آیا می توانید مهارت های گفتاری و محاوره ای خودتان را ارتقاء دهید؟ البته که می توانید.

ممکن است تغییر عادت های گفتاری که در طول زندگی در شما به وجود آمده دشوار باشد و زمان ببرد، اما مطمئن باشید که امکان پذیر است.

اجازه بدهید راست و پوست کنده به سراغ نمونه هایی از اشتباهات رایج که خیلی از ما در مکالمات خود مرتکب می شوید برویم. درضمن راه حل هایی هم برای آنها پیشنهاد کرده ایم.

ادامه مطلب

9 نکته برای داشتن موهای زیبا

اگر دوست دارید هنگامی که مقابل آینه ایستاده اید و به شانه کردن موهای خود مشغول هستید، از برق و زیبایی موهایتان به وجد بیایید؛ رعایت نکاتی را که می تواند کمک بسیاری به این امر بکند در برنامه زندگی خود قرار دهید.

در این جا به برخی نکات اشاره می کنیم:

ادامه مطلب

9 روش برای شاد زیستن

آیـا واقعاً شاد هستید؟ آیا می دانید معنی واقعیشادی چیست وبرای رسیدن به آن چه راه هایی را باید پیمود؟ این پرسش ها تـوسط کسـانی پرسیده می شونـد که بـراستی دنبال شادی و خوشبـختـی بـاشند. مـن خودم همیشه سعی کرده ام طـوری زنــــدگی کنم که با حفظ شادی و خـوشبـخـتـی خـودم، بــاعـث بدبختی و ناراحتی کـسان دیگر نشوم. اگر می خواهید شاد باشید، بـاید باور کنید که می توانید و توانایی رسیدن به آن را دارید. برخی افراد اشتباه می کنند چون تصور میکنند که شایسته شادی و خوشبختی نیستند و بدبختی و ناراحتی خود را به عنوان سرنوشت خود قلمداد میکنند. حقیقت مطلب این است که خوشبختی نیز مثل سایر چیزها در زندگی باید به دست آورده شود. در اینجا نکاتی آورده ام که به شما برای ایجاد شادی در زندگیتان کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب

اشتباهات در آرایش

مـطمئـناً شما هم دیده اید، آرایش روی صورت خیلی بد و زشـت نـشـان دهـد. بـه هـمـیـن دلـیـل بـرای از بـیـن بردن اشـتـباهـات در آرایـش کـه باعث زشت دیده شدن آن می شـود، نکاتی را در این مقاله آورده ام. با رعایت این نکات، همیشه آرایشی زیبا خواهید داشت.

ادامه مطلب

چه رنگ لباسی مناسب شماست ؟

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که دوستتان را دیده باشید که پیراهنی صورتی به تن کرده و توسط اطرافیان مورد تحسین، تمجید و توجه فراوان قرار گرفته باشد. شما نیز به تبع او تصمیم گرفتید که پیراهنی به همان رنگ تهیه کرده و بر تن کنید. اما بعد از اینکار مورد تمسخر و ریشخند دیگران قرار گرفته و همان نگاههای پیشین نیز از شما برگردانده شد و در نتیجه آنها را از تن درآورده و لباسهای مشکی، آبی و خاکستری قبلی خود را پوشیدید. اگر می خواهید بدانید که چرا آن پیراهن صورتی مناسب شما نبود و چرا این به آن معنا نیست که دیگر نباید لباسهای رنگی بپوشید، به ادامه مقاله توجه کنید. رنگ پوست شما چه تیره باشد،چه روشن وچه درمیان این دو،میتوانید رنگی مناسب برای لباس خود انتخاب نمایید.

ادامه مطلب

چگونه نه بگوییم ؟

برخی اوقات برای شما پیش آمده که در مقابل خواسته دیگران،برخلاف میل باطی جواب مثبت داده و درخواست او را قبول کرده اید.ممکن است جواب منفی دادن سخت به نظر برسد ولی ما چند راه مفید را برای رهای شما از این موقیعت خاطر نشان میکنیم. بیاد داشته باشید که اگر بخواهید کسی را از سر خود باز کنید ممکن است مجبور به گفتن "دروغ مصلحتی" شوید. دروغهایی که ظریف و بدون ضرر هستند و صدمه ای را به طرف مقابل وارد نمی کنند. گاهی اوقات نیز باید رودربایستی را کنار گذاشت و با صراحت جواب منفی داد چون در غیر اینصورت ممکن است از کار خود پشیمان و مدتها به دلیل عواقب آن دچار مشکل و دردسرشوید. سعی کنید قدرت "نه" گفتن را در خود تقویت نمایید البته طوری که باعث کدورت نشود.

ادامه مطلب

خود شناسی در 20 دقیقه

انتخاب های شما بستگی به هویت شما دارد، و هر انتخابی که در زندگی داشته باشید، تعیین می کند چه فردی هستید. هویتی که برای خود می سازید، تصمیمات، رفتارها، و اعمال شما است که تکه های پازِل زندگی شما را تشکیل می دهند و کنار هم جور شده و تصویر زیبایی را می سازد که شما هستید. تصویر شما چه چیزی را آشکار می کند؟ کشف اینکه شما چه هستید و که هستید کار ساده ای است: شما همان چیزی هستید که خودتان سبب می شوید که باشید. هر تصمیم شما بخشی از هنر وجودی شماست. در پی کشف و شناخت خود باشید و شاهکار شما سرشار از امیال، ترس ها و نگرانی های وجودی، سرگردانی ها، و بی هدفی ها خواهد بود. تصمیم بگیرید که وجود بهتری از خود خلق کنید و خود را بر اساس امیال، اولویتها، باورها و اعتقادات، و استعدادهای خود طرح ریزی کنید، و شاهد یک شاهکار خواهید بود. با انجام تمریناتی که در این مقاله به آنها اشاره می شود، قادر خواهید بود خود را بشناسید، و بعد می توانید تصمیم بگیرید که به چه انسانی تبدیل شوید.

ادامه مطلب

روش انجام مانیکور

چگونه ناخن های خود را مانیکور کنید، روش های سوهان کردن ناخن، استفاده از برق ناخن و لاک زدن ناخن ها. با به کار گیری این تکنیک ها می توانید ناخن های خود را به زیبا ترین حالت ممکن درآورید.

اگر لاک ناخن شما همیشه لب پر می شود، گوشه ناخن هایتان همیشه پوست می دهد و ناخن های نازک و شکننده ای دارید؛ بهتر است دیگر نسب به آنها بی توجهی نکنید و همین حال به آنها یک مانیکور بسیار زیبا هدیه دهید. ما نکاتی را برای شما ذکر می کنیم که از آن طریق می توانید به سادگی دستانی زیبا و ناخن هایی چشم گیر داشته باشید.

ادامه مطلب

روانشناسی رنگ ها

آیا تا بحال دقت کرده اید که چرا شرکتهای تبلیغاتی، طراحان اتومبیل و دکوراتورها از اشکال و شمایل بخصوصی استفاده میکنند؟ دلیلش این است که یک تاثیر روانی در ورای رنگها وجود دارد. هر رنگی دارای قدرت تاثیرگذاری ویژه ای می باشد. بعضی از واکنشهای ما نسبت به رنگها بصورت رفتارهای اکتسابی و برخی دیگر بصورت پاسخهای فیزیولوژیکی نمود پیدا میکنند. درک کردن نمود پیدا میکنند. درک کردن بهتر رنگها میتواند در زندگی روزمره و یاشغلی شما تاثیرات فراوانی گذارده و محاسن زیادی برایتان به ارمغان بیاورد.

ادامه مطلب

نکات مهم برای اولین رابطه

آنچه که در این مقاله عنوان می کنیم قانون نیست. قانون گذاشتن برای رابطه جنسی غیرممکن است – آنچه که مهم است این است که کاری که می کنید احساس خوبی به شما بدهد. و این احساس خوب باید بعد از رابطه جنسی هم باقی بماند—به هیچ وجه نباید بعد از رابطه جنسی مضطرب و نگران شوید که مبادا همسرتان باردار شود یا دچار بیماری شوید. به همین دلیل، برنامه ریزی برای جلوگیری از بارداری و رابطه جنسی ایمن باید مد نظرتان باشد.

ادامه مطلب

غش کردن و از حال رفتن

غش‌، نوعی‌ از دست‌ دادن‌ هوشیاری‌ زودگذر است‌ که‌ در اثر کاهش‌ موقت‌ جریان‌ خون‌ به‌ مغز ایجاد می‌شود. غش‌ کردن‌ ممکن‌ است‌ در واکنش‌ به‌ درد، خستگی‌ شدید، کمبود غذا یا استرس‌ هیجانی‌ روی‌ دهد. این‌ حالت‌ همچنین‌ بعد از دوره‌های‌ طولانی‌ بی‌حرکتی‌ فیزیکی‌ (مثل‌ ایستادن‌ یا نشستن‌ بدون‌ تحرک‌) به‌خصوص‌ در آب‌ و هوای‌ گرم‌ رخ‌ می‌دهد. این‌ عدم‌ تحرک‌ سبب‌ می‌شود که‌ خون‌ در اندام‌های‌ پایینی‌ جمع‌ شود و مقدار کمتری‌ از آن‌ به‌ مغز برسد. سرعت‌ نبض‌ در فردی‌ که‌ غش‌ کرده‌ است‌ بسیار کند می‌شود. با این‌ حال‌، نبض‌ سریعاً بالا می‌رود و به‌ حد طبیعی‌ می‌رسد. بیماری‌ که‌ دچار غش‌ شده‌ است‌، معمولاً روند بهبود سریع‌ و کاملی‌ دارد.

ادامه مطلب

والدین و رفتارهای جنسی فرزندان

این مبحث مختص والدین است و به سئوالاتی که موجب نگرانی بعضی از والدین شده است پاسخ داده می شود.

ادامه مطلب

نکاتی درباره مراقبت از مو

اینطور گفته شده است که موهای یک خانم تاج سر او محسوب میشود؛ اما به هر حال همه خانم ها با روزهایی مواجه شده اند که دلشان می خواسته به هر ترتیبی که شده همه تارهای موهای خود را پنهان کنند.

ادامه مطلب

علائم و عوارض بیمار ی های مقاربتی

بیماری مقاربتی، بیماری است که بر اثر داشتن رابطه جنسی بدون محافظت با فرد مبتلا به فرد دیگر منتقل می شود. این کار غالبا از طریق تبادل مایعات بدن بین فرد مبتلا و فرد سالم اتفاق میافتد. مایعات بدن شامل : خون، بزاق دهان، ترشحات واژن (در زنان) و مایع منی و سایر ترشحات از آلت تناسلی مرد است.

ادامه مطلب

بیماری نارسایی غده هیپوفیز

نارسایی‌ غده‌ هیپوفیز کم‌کاری‌ غده‌ هیپوفیز که‌ منجر به‌ ترشح‌ ناکافی‌ هورمون‌های‌ مترشحه‌ از هیپوفیز می‌گردد. قسمت‌ قدامی‌ هیپوفیز هورمونهای‌ زیر را تولید می‌کند:

هورمون‌ رشد

هورمون‌ محرک‌ تیرویید (TSH)

هورمون‌ محرک‌ غده‌ فوق‌ کلیه‌ (ASH)

ادامه مطلب

ارتباط جنسی در طول زمان

رابطه جنسی زوج ها می تواند به سه مرحله تقسیم بشود: از زمان شروع تا زمانی که تصمیم می گیرند برای باردار شدن تلاش کنند. از ز زمانی که برای باردار شدن تلاش می کنند تا زمانی که صاحب فرزند می شوند و چند سال بعد از آن تا زمان میانسالی و کهنسالی . در شروع رابطه جنسی مسائلی چون: نگرانی های مربوط به پرده بکارت، عادت ماهانه خانم ها در هر ماه، نوسان میل جنسی یکی از طرفین و یا هردو و غیره می تواند فکر زوج ها را به خود مشغول کند.

ادامه مطلب

روش های سفید کردن دندان ها

آیا میدانستید که سفید کردن دندانها اولیـن خـدمات بـهداشتی و آرایشــی اسـت کـه امـروزه افراد به دنبال آنند و این محبوبیت روز به روی هــم بیشتر و بیشتر می شود؟

ادامه مطلب

ماساژ پوست

حرکت نرم ماساژ را هر روز يک ربع مي توان انجام داد و بايد به خاطر داشته باشيد که قبل از ماساژ پوست تميز و با ژل يا کرم آغشته شود زيرا ماساژ روي پوست خشک باعث ايجاد خستگي و چروک مي شود. خيلي خوب است که نحوه ماساژ دادن را يک بار توسط افراد مجرب ببينيد و سپس آن را اعمال کنيد. در اينجا ما به بيان ساده و با استفاده از اشکال مختلف , نحوه ماساژ دادن را آموزش مي دهيم.

ادامه مطلب

عشق از کجا آمده است ؟

واژه‌ی «عشق»، که در فارسی >>اِشق» تلفظ می‌شود، در ادبیات فارسی و عرفان ایرانی جایگاهی برجسته دارد. شاید بتوان گفت که شاعران گوناگون فارسی‌زبان کمتر واژه‌ای را به اندازه‌ی عشق به کار برده باشند. با این حال چنین می‌نماید که تا کنون چندان پژوهشی که بر پایه‌ی دستاوردهای نوین زبانشناسی تاریخی استوار باشد درباره‌ی آن نشده است.

ادامه مطلب

خشکی پوست و راه های درمان آن

از دست رفتن آب بدن را دی هیدریشن می نامند که علت خشک شدن پوست است . برای حل کردن این مشکل ابتدا باید علت اصلی آن را فهمید. چندین فاکتور در خشک شدن پوست موثرند از جمله محیط،آب و هوا، موقعیت سلامتی و یا نوع زندگی . بعضی از آنها به آسانی قابل علاج هستند ولی بعضی دیگر زمان و تلاش بیشتری را برای درمان نیازمندند .

ادامه مطلب

10 روش برای داشتن فرزندانی مسئولیت پذیر

همه ی ما دوست داریم فرزندانی مسئولیت پذیر داشته باشیم. اما چطور می توانیم اطمینان یابیم که فرزندانمان این درس ها را به خوبی آموزش می بینند؟ در این مقاله چند راه برای مسئولیت پذیر کردن فرزندانتان به شما نشان می دهیم.

ادامه مطلب

چرا عاشق می شویم ؟

باور عوام بر این اساس است که انسان ها به سوی افرادی کشیده می شوند که از نظر روحی شباهت هایی با آنها دارند؛ البته در این میان جذابیت فیزیکی نیز نقش مهمی را بازی می کند. پائلو هال، روانکاو مسائل خانوادگی به ما می گوید که چرا افراد همیشه عاشق یک سری تیپ های خاص می شوند و تیپ های دیگر برایشان جذابیتی ندارند.

ادامه مطلب

ترجمه صحبت های مردان

یک واقیعت مهم این است که اغلب مردان در مورد احساسات خود در یک زمان مشخص هیچ گونه ایده و نظری ندارند. مطالعات نشان داده که مردان از تکلم برای ایجاد اختلاف، جدایی و استقلال استفاده میکنند ( دقیقا برعکس زنان که برای ایجاد پیوستگی به صحبت کردن میپردازند ). بنابراین اگر بخواهید شوهرتان با شما صحبت کند احتمال اینکه او دچار پریشان حالی و ناراحتی شود زیاد میگردد.

ادامه مطلب

عوامل موثر بر رنگ و طعم شیر مادر

یکی از سوالاتی که همیشه ذهن مادارن شیرده را به خودش مشغول میکند این است که چه کارهایی یا چه مواد خوراکی روی شیرشان تاثیر گذار است و باعث تغییر طعم ،بو و مزه شیرشان خواهد شد.کاهی نوزاد از خوردن شیر امتناع میکند که ممکن است به علت تغییر طعم وبوی شیر باشد. گاهی اوقات هم مادر متوجه تغییر رنگ شیرش میشود که موجب نگرانی او میشود .در ادامه به چند علت که باعث این تغییرات میشود اشاره میکنیم.

ادامه مطلب

انتخاب بهترین شریک زندگی

خیلی از شما به دنبال عشق حقیقی هستید. خیلی های دیگرتان هم فکر میکنید که عشق واقعی خود را پیدا کرده اید. اما خیلی ها هم هستند که در رابطه هایی به سر می برند که چندان برایشان خوب نیست اما فکر میکنند هر عشقی بهتر از بی عشق بودن است. 

اگر عشق حقیقی خود را پیدا نکرده اید، یا اگر در این باره مطمئن نیستید، دراین مقاله میخواهیم به شما کمک کنیم که چطور آن شریک زندگی خاص و ویژه را از آنِ خود کنید.

ادامه مطلب

5 نکته مهم در مورد مد و وضعیت ظاهری

امروزه مد و مدگرایی بخش وسیعی از زندگی روزمره انسانها را به خود اختصاص داده است. نه تنها خانمها به زیبایی ظاهرو آراستگی خود اهمیت می دهند بلکه آقایان نیز به این نتیجه رسیده اند.

ادامه مطلب

چگونه رنگ های مختلف را با هم ست کنیم ؟

با نگاهی جزئی به محیط اطرافمان متوجه میشویم که ست کردن رنگ ها با هم کار دشواری نیست چرا که این اتفاق همواره در طبیعت در حال وقوع است .اگر به گلها ،درخت ها و … دقت کنیم متوجه میشویم که رنگ ها با زیبایی هرچه تمام تر در کنار هم قرار گرفته اند .با ما همراه باشید تا ست کردن رنگ ها را باهم مرور کنیم .

ادامه مطلب

مزوتراپی چیست ؟

مزوتراپی چیست؟ «مزوتراپی» یکی از اعمال زیبایی پزشکی غیرتهاجمی است که بدون انجام عمل جراحی انجام می‌شود. در مزوتراپی برخی داروهای بیولوژیک مثل انواع ویتامین‌ها، آنزیم‌ها، مواد معدنی، داروهای هورمونی یا فاکتورهای رشد (مولکول‌های طبیعی با ساختار پروتئینی) از طریق سوزن‌های بسیار ریز و در حجم بسیار کم و دفعات زیاد به بدن تزریق می‌شود. مزوتراپی کاربردهای فراوانی در زیبایی پوست، از بین بردن لک‌ها و چین‌و‌چروک‌های پوست، لاغری، کاهش درد، درمان ریزش مو و تقویت موها دارد. با ما همراه شوید تا با کاربردهای مختلف مزوتراپی، مزایا و معایب آن بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب

در بارداری چه مقدار کلسیم باید مصرف کرد ؟

بدن همه ما به مواد و املاح معدنی زیادی نیاز دارد که باید آنها را به صورت خوراکی و یا مکمل ها دریافت کنیم .یکی از این مواد ضروری برای بدن کلسیم است که علاوه بر انعقاد خون در انقباض عضلات نقش مهمی را ایفا میکند .اما در این میان زنان باردار باید توجه بیشتری به کلسیم دریافتی خود در طول روز داشته باشند .یک زن باردار در طول روز باید تلاش کند تا به طور متوسط ۱۰۰۰ میلی گرم کلسیم دریافت کند .اگر ۱۸ سال یا کمتر سن دارید بهتر است این میزان را به ۱۳۰۰ میلی گرم در روز برسانید .

ادامه مطلب

علت تب در کودکان

همیشه  تب کردن کودک ،جزو مسایلی است که والدین را دچار استرس میکند.یکی از سوالاتی که والدین همیشه هنگام تب کردن بچه ها میپرسند این است که چگونه تب را پایین بیاورم و یا چه موقع به پزشک مراجعه کنم؟ در ادامه مطالبی راجب به این سوالات  میخوانید تا بهترین عملکرد را هنگام وقوع تب در کودکتان داشته باشید.

ادامه مطلب

40 دانستنی درباره مد

۱- نخستین بار واژه جین از شلوارهای کتان جین ها (ملوانان و دریانوردان جینوان) الگو برداری و استفاده شد .

۲- هر امریکایی به طور متوسط ۷ شلوار جین آبی رنگ دارد .

۳- در رم باستان هم مردان و هم زنان از رداهای بلند بدون آستین (جبه) استفاده میکردند اما قبل از قرن ۲ میلاد مسیح زنان اشراف و مورد احترام همچنین روسپی ها از این لباس استفاده میکردند .

ادامه مطلب

فواید ازدواج سالم

مـوفـقـیت در ازدواج تنها در تامین مادیات خلاصه نمی شـود،
بلکه باید برای رسیدن به آن تلاش کنیم. تحقیقات گویای این
مـطــلب هستند که تمام افراد خانواده در یک زندگی مشترک
سـالم، سـعـادتمـند و کامل از مزایای آن بهرمند خواهند شد.
در ایـن قسمت نتـیـجه تحقـیـقـاتی را كه در مورد داشتن یک
ازدواج سالم به عمل آمده را از نظرتان می گذرانیم. هــمه ما می دانیم که خداوند به مزایای زندگی مشترک آگاه
است و به همین دلیل بوده که زن ها و مردها را تشویق به ازدواج کرده و نتیجه این تحقیق چیزی جز سخنان خداوند نیست.

ادامه مطلب

استایل های پیشنهادی با شومیزهای زنانه

شومیز ،جزو جدایی ناپذیر از کمد لباس های زنانه است.مهم ترین ویژیگی شومیزها این است که شما به راحتی می توانید آن ها را در هر مکانی بپوشید.اما اگر شما دوست دارید ظاهری متفاوت و شیک و منحصر به فرد ایجاد کنید با ما همراه باشید ما در این مطلب استایل های پیشنهادی با شومیزهای زنانه به انتخاب مجله وارونه را برای شما جمع آوری کرده ایم .

ادامه مطلب

کفش های پاشنه بلند و نکاتی در مورد پوشیدن آنها

هیچ کس نمی تواند  جذابیت کفش های پاشنه بلند را انکار کند.اما جذابیت کفش های پاشنه بلند تا زمانی است که به درستی مورد استفاده قرار گیرد.ما در این مطلب ۶ لباس که نباید با کفش پاشنه بلند پوشیده شود را برای شما جمع آوری کرده ایم :

ادامه مطلب

اهمیت مدیریت مالی در ازدواج

موضوع ازدواج و مدیریت مالی  در حقیقت اهمیت زیادی برای ادامه یک ازدواج و زندگی زناشویی است.از لحظه ای که قبول می کنید با هم زندگی کنید در طول ازدواج، شما باید همه مسئولیت هایی را که ازدواج نیاز دارد  پاسخگو باشید.تلاش برای حفظ این زندگی در روز خوب و  بد است که در واقع یک مسئله مبهم و مشکل است.به عنوان مثال می توانید اگر در یک ماه در آمد بالاتری دارید همه آن پول را خرج نکرده و برای ماه های آینده صرفه جویی کنید.

ادامه مطلب

ماه رمضان و توصیه های تغذیه ای

در ماه مبارک رمضان تغذیه شما از اهمیت خاصی برخوردار است.ما در این مطلب توصیه های تغذیه ای برای روزه داران در ماه مبارک رمضان را با توجه به صحبت های پروفسور دکتر جانان کاراتای (متخصص داخلی و قلب و عروق ) برای شما جمع آوری کرده ایم .که با یکریگر به مطالعه آن ها می پردازیم :

ادامه مطلب

خطر های کیف لوازم آرایش

باکتری هایی که بر روی لوازم آرایشتان به وجود می آیند می توانند بسیار خطرناک تر از آنچه که شما فکر می کنید باشند.واین می تواند  باعث ایجاد عفونت، آکنه و جوش، قرمزی و حتی لکه های پوستی گردد.اما برای داشتن کیف لوازم آرایش بدون باکتری چه باید کرد ؟

ادامه مطلب

زیبایی در مقابل هوش

هیچ شکی نیست که مردها هنوز هم به دنبال صورت زیبا هستند. در تحقیقی که سال 1999 انجام گرفت مشخص شد که 43 درصد از مردها قبول کرده اند که قبل از هر چیز به خاطر مسائل ظاهری مجذوب زنان می شوند، و 35 درصد از آنها نیز ادعا کردند که به دنبال زنان باهوش هستند. (اما در تحقیق مشابهی که روی زنان انجام گرفت مشخص شد که فقط 24 درصد از آنها به دنبال ظواهر هستند و برای 60 درصدشان هوش و ذکاوت طرفشان حرف اول را می زند.)

ادامه مطلب

چرا جوانان دیر ازدواج می کنند ؟

پدیده افزایش سن ازدواج نه فقط در ایران، بلکه در کشورهای توسعه‌یافته فراصنعتی نیز مشاهده می‌شود.
به طوری که براساس نتایج مطالعات موجود، نسبت افراد ازدواج کرده در آمریکا از ۷۸ درصد در سال ۱۹۶۰ به ۵۲ درصد در سال ۲۰۰۰ و کمتر از ۵۰ درصد در سال ۲۰۰۵ کاهش یافت. پرسش ضمنی و در عین حال اصلی این مقاله چنین است: چرا جوانان دیر ازدواج می‌کنند؟

ادامه مطلب

9پرسش مالی قبل از ازدواج

شاید برایتان دشوار باشد که گفت‌وگو در مورد مسائل مالی را شروع کنید و شاید حتی آن را پسندیده ندانید. این مقاله به 9 پرسش مي‌پردازد که اطلاع از آنها برای پیشبرد زندگی مشترک شما ضروریست. طرح این پرسش‌ها نه تنها پسندیده است، بلکه ضروری نیز هست. طرح این پرسش‌ها به این خاطر نیست که مسائل مالی در زندگی در اولویت قرار دارند، بلکه به این دلیل است که با در نظر گرفتن پاسخ این پرسش‌ها قادر خواهید بود همدیگر را بهتر بشناسید، به یکدیگر کمک کنید و با اطلاعات دقیق‌تری نقشه مالی زندگی مشترکتان را طرح‌ریزی کنید.


ادامه مطلب

6 فایده شبکه های اجتماعی

هنگامی که صحبت از سلامتی و شادی می شود، برخی از اثرات منفی رسانه های اجتماعی با برخی از مزایای آن جبران می شود.در این مطلب قصد داریم شما را با ۶ فایده شبکه های اجتماعی آشنا کنیم :

تقریبا مطالب و مقاله های زیادی در مورد اثرات مخرب و منفی اینترنت و شبکه های اجتماعی بر روی روابط ،شغل و …..وجود دارد.که هیچ کدام را نمی توان انکار کرد ولی ما در این مطلب قصد داریم شما را با ۶ فایده شبکه های اجتماعی آشنا کنیم که شاید برای شما جالب باشید.

ادامه مطلب

چگونه پدر خوبی باشیم ؟

اگر به تازگی خبردار شده اید که همسرتان باردار است، حتماً خیلی هیجان زده شده اید. شاید فکر کنید احساسی که الان تجربه می کنید فقط توام با شادی و خوشبختی باشد اما واقعیت این است که برای خیلی از مردانی که برای بار اول می خواند پدر شوند، احساسات دیگری هم است که باید تجربه کنند.

ادامه مطلب

چطور به عشق حقیقی دست پیدا کنیم ؟

اغلب افراد مجرد میل دارند بدانند که چگونه و کجا باید عشق حقیقی را بیابند. در این مقاله به 8 نکته کاربردی و بسیار سودمند برای دستیابی به یک عشق حقیقی اشاره گردیده است:

ادامه مطلب

ارتباط جنسی در زمان بارداری و تولد

درزمان بارداری هیچگونه مانعی برای نزدیکی کردن زوج ها وجود ندارد مگر اینکه خانم احساس ناراحتی کند، لکه بینی داشته باشد و یا به هر دلیل دیگری توسط پزشک و یا ماما ازنزدیکی کردن منع شده باشد.در صورتی که حاملگی طبیعی باشد و خانم احساس راحتی کند، نزدیکی کردن زوج ها می تواند باعث دلبستگی بیشتر پدر و مادر آینده به همدیگر و در آینده، به فرزندشان باشد.

ادامه مطلب

4 هفته اول دوران نامزدی

دیگر از این بدتر نمی شود. احساس مریضی می کنید، نمی توانید لب به غذا بزنید و نمی دانید که چه احساسی دارید و به چه فکر می کنید. اما فکرتان خیلی مشغول است. یک لحظه خوشحالید و یک لحظه ناراحت، احساس آشفتگی و بی ثباتی میکنید. چه اتفاقی برایتان افتاده است؟ چهار هفته ی اولی است که با شوهر آینده تان قرار ملاقات گذاشته اید.

ادامه مطلب

چگونه رابطه خود را زنده نگه داریم ؟

زمزمه رکود و یکنواختی از ارتباط شما به گوش می رسد؟ احساس می کنید که ارتباطتان با بیم زوال روبروست؟ تصور میکنید که هر روز بالاجبار، ملزم به تکرار کارهای روز گذشته هستید؟ لازم نیست از این تفکرات خود احساس بدی بگیرید. مطمئن باشید که در این میان تنها نیستید. افراد خیلی ساده و بدون اینکه اصلاً تصورش را بکنند، گرفتار یک ارتباط روتین می شوند. در پی این یکنواختی، ملال و دلزدگی و خستگی نیز وارد رابطه می شوند؛ اما نگران نباشید چرا که می توانید به سادگی شور و حرارات اولیه را به زندگی عاطفی خود بازگردانید. انجام این کار آنقدرها هم که فکرش را می کنید دشوار نیست.

 

ادامه مطلب

چگونه در مورد ازدواج با نامزد خود صحبت کنیم ؟

این مطلب یکی از موارد بسیار حساس و ضروری، در هر رابطه سالم زناشویی میباشد. پیش از اینکه لب به سخن بگشایید و بگویید: " عزیزم ما باید…" ابتدا به نصایح ما در این زمینه گوش کنید.

ادامه مطلب

اعتیاد جنسی و راه های تشخیص آن

بطور کلی تعریف های متفاوتی از اعتیاد شده است. مثلا سازمان بهداشت جهانی اعتیاد را اینگونه تعریف کرده: "اعتیاد عبارت است از رابطه ای بیمارگونه با یک ماده یا فرآیند روان گردان (mood altering) که منجر به تاثیرات مخرب بشود یا زندگی فرد را در معرض تهدید قرار دهد".

ادامه مطلب

6راه حل برای موفقیت در مشاجرات

بدون در نظر گرفتن خصوصیات فردیتان – چه یک مرد قدرتمند با عقاید جسورانه باشید، چه یک فرد میانه رو و صلح طلب و یا یک انسان غیر فعال با هیکل ژله ای – حدس بزنید چه اتفاقی برای شما رخ می دهد؟ حتی اگر از سنگ هم ساخته شده باشید، شما به قرار ملاقات دعوت می شوید، به بحث و مشاجره کشیده می شوید و "از دیدگاه فمینیستی" به طور قطع در آن شکست می خورید.

ادامه مطلب

6 روش واداشتن خانم ها به کاهش وزن

خـیـلی شـبها آقایون دل خوشی از همسرانشان ندارند و نمی توانند رابطه جنسی مطبوعی با آنها برقرار کننـد. در چـنـیـن شرایـطـی آنـها بیـش از هـر زمـان دیـگری افسرده مـی شـونـد زیـرا تـمـام مـدت با احتیاط صحبت می کنند، دستشویی را تمیز نگه میدارند، درها را برای همسرشان بـاز مـی کنند، پول شام را حساب می کنند، به روی مادر بزرگـهای ترشرویشان لبخند می زنند فقط به این دلیل که زمانی کـه مـوقع مـنـاسب از راه رسـید اعمال و رفتارشان جواز انجام کارهای مورد علاقه شان را به آنها بدهد.

ادامه مطلب

تاثیر خلاقیت در زندگی

آیا هنوز هم افکار و ایده های نو و اصیل در دنیا وجود دارد؟"

"به خاطر فکر جدیدم محکوم شدم، حالا دیگر چه کار می توانم بکنم؟"

"آنقدر شکست خورده ام، که برای حل این مشکل هیچ فکری به ذهنم نمی رسد!"

این جمله ها، انعکاس افکار فردی است که دست از خلاقیت شسته است! متاسفانه این روزها افکار بسیاری از مردم اینچنین شده است. این افراد نمی دانند که خلاقیت میتواند وسیله ی سودمندی برای ایجاد تغییر و بهبودی در همه ی عرصه های زندگی باشد.

ادامه مطلب

پرسشی که می تواند زندگی مشترکتان را تغییر دهد

سناریوی زیر را در ذهن خود به تصویر بکشید. همسرتان نامه مهمی را به شما داده تا آن را پست کنید و تصورکرده که شما نام را در راه خود به محل کارتان، پست خواهید کرد؛ اما متاسفانه شما فراموش میکنید و در راه بازگشت به خانه یادتان می آید. "اوه خدای من" این اولین عکس العملی است که شما نشان می دهید. می دانید که اگر همسرتان از این قضیه اطلاع پیدا کند، واقعاً ناراحت خواهد شد.

ادامه مطلب

7شیوه جلوگیری از ولخرجی

آیا آن قدر ولخرجی کرده اید که به همه مقروض شده اید؟ خوب نگران نباشید، شما تنها فردی نیستید که در یک چنین شرایطی قرار گرفته است. زندگی مدرن به گونه ای است که خواه نا خواه ما را به سمت خرج کردن میکشاند. به هر حال اگر می خواهید کلیه ی بدهی هایتان را صاف کرده و به آرامش ذهنی دست پیدا کنید، باید به صورت ریشه ای با این مشکل برخورد کرده و جلوی ولخرجیهای بیهوده ی خود را بگیرید.

در این مقاله چند تکنیک به شما آموزش داده می شود که به واسطه ی آنها می توانید مانع از زیاده روی در خرج کردن پولهایتان شوید.

ادامه مطلب

چگونه می توانم قد بلندی داشته باشم ؟

به عقيده ي بيشتر افراد ، قد بلند مشخصه ي بسيار خوبي است و پسران ما عموماً آرزو دارند بلندتر و درشت اندام تر باشند. اما بلند قد شدن به عوامل متعددي بستگي دارد. سايز بدن افراد نتيجه اي از تداخل عوامل داخلي و محيطي در طول دوران رشد است. عوامل داخلي تعيين کننده قد ، فاکتورهاي ژنتيکي است که فرد از والدينش دريافت مي کند و قابل تغيير نيست ، عوامل محيطي تاثير گذار نيز عبارتند از : تغذيه ، آب و هوا ، اقليم و بيماريها و .... مثلاً شواهد موجود نشان مي دهد نزديکي يا دوري به خط استوا در اندازه بدن افراد موثر است .

ادامه مطلب

تفاوت های مردان و زنان در چیست ؟

بدون مقدمه شما را به بازدید از ادامه مطلب دعوت می کنم

ادامه مطلب

چرا آقایان نمی توانند نظر خانم ها را جلب کنند ؟

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که چرا آقایون نمی توانند نظر خانم ها را به خود جلب کنند، اما من می خواهم از زاویه ای به این مسئله بپردازم که شاید شما تا کنون به آن فکر نکرده باشید.

ادامه مطلب

تفاوت شیوه های گفتگو آقایان و خانم ها

همه ی شما حتماً می دانید که وقتی صحبت از شیوه ی برقراری ارتباط می رسد، خانم ها و آقایان کاملاً روی طول موج های مختلفی قرار گرفته اند. یک مجله در ماه این مشکل دیرینه را از دیدگاهی بسیار جدید و جالب بررسی کرده است. نویسنده ی این مطلب با یک روانشناس مصاحبه ای انجام داده است. تحقیقات وی نشان می دهد که تفاوت های بین روش ها و سبک های برقراری ارتباط در خانم ها و آقایان، فراتر از اجتماعی شدن محض است، و به نظر می رسد که ریشه در ساخت جنسیتی آنها داشته باشد.

ادامه مطلب

در دوران آشنایی در مورد هزینه ها در خانواده صحبت کنید .

ازدواج امیدها، آرزوها و ترس‌های مالی خاص خود را به همراه دارد. بسیار مهم است كه تصویر روشنی از توقعات، انتظارات و خواسته‌های خود داشته باشید. با نامزدتان در مورد مسائل مالی صحبت كنید. نظر او را نسبت به نحوه اداره مسائل مالی بپرسید. هر چه اطلاعات كامل‌تری از او و انتظارات خود داشته باشید، بهتر می‌توانید تصمیم گیری كنید.

ادامه مطلب

چگونه پیشنهاد ازدواج بدهیم ؟

پیشنهاد ازدواج دادن بی شک یکی از مهمترین و بزرگترین گامهایی میباشد که تا به حال برداشته اید. شما خواهان آن هستید که در آن لحظه همه چیز عالی و به بهترین نحو پیش رود و از آن مهمتر که میخواهید پاسخ وی مثبت باشد! این نکات را هنگام دادن پیشنهاد ازدواج مد نظر قرار دهید تا شانس موفقیت شما افزایش یابد:

1- مطمئن گردید که فرد مناسبی را برگزیده اید: واضح است نه! اما حقیقت امر آن است که ازدواج چیزی نیست که بخواهید بخاطر انگیزه های آنی وارد آن گردید. ممکن است شما دیوانه وار همدیگر را دوست داشته باشید اما اگر همسرتان خواهان فرزند باشد اما شما نه، ازدواج شما قطعا زیاد دوام نخواهد آورد و یا آنکه ارزشهای شما با ارزشهای همسرتان متفاوت باشد. اگر در مورد فردی که میخواهید با وی ازدواج کنید تردید دارید، بهتر است بیشتر درباره آن بیاندیشید.

ادامه مطلب

6 راه برای جبران صدمات عاطفی

کامران و مونا تا مرز طلاق پیش رفته بودند. از ازدواج آنها 12 سال می گذشت ولی متاسفانه به جایی رسیده بودند که به هیچ وجه نمی توانستند با هم ارتباط برقرار کنند و در صورت هر گونه گفتگویی کار آنها به جر و بحث و دعوا کشیده می شد. این مرحله دقیقاً همان جایی است که روانشناسان آنرا به عنوان جدایی عاطفی نام نهاده اند. آنها به راحتی برای روزها با هم صحبت نمی کردند و هیچ کاری هم به کار هم نداشتند.

ادامه مطلب

6 رفتار که هر رابطه ای را ویران می کند .

پيدا کردن کسي که بتوانيد رابطه خوبي را با او ادامه دهيد واقعاً يک نعمت است. وقتي با اين فرد خاص وارد رابطه شديد، هميشه يادتان باشد که احترام به حريم شخصي و حفظ اعتماد براي بقاي يک رابطه سالم از ضروريات است. اگر برخي حد و مرزهاي رفتاري که اعتماد طرف مقابلتان را خدشه دار مي کند، ناديده بگيريد، آسيبهاي جبران ناپذيري به رابطه تان با او وارد مي کنيد.

 

ادامه مطلب

نحوه آرایش لب ها

آرایش لب ها می تواند به جذابیت و زیبایی صورت اضافه و یا آن را کم نماید. نزدن رژ لب بهتر از زدن آن به طور نامرتب یا با رنگهای نامناسب است. با رژ لب میتوان فرم لبها را زیباتر و اصلاح نمود و با سایر اعضای صورت متناسب ساخت.

ادامه مطلب

غلط ترین انگیزه ها برای بچه دار شدن

خود خواهی عامل اصلی در بچه دار شدن اکثر قریب به اتفاق مردم میباشد. مادر و پدر شدن کار بسیار آسانی است اما پدری کردن و مادری کردن کاری بس دشوار. محصول رابطه جنسی لذت جویانه ممکن است به زایمان و تولد کودکی منجر گردد اما آیا همین امر کافیست که زن و مرد دخیل در این فرایند را پدر و مادر بنامیم؟

ادامه مطلب

انواع سرکه های آرایشی

سرکه یکی از موثرترین مواد زیبایی بخش پوست و مو است. برای این منظور، از سرکه ی سیب استفاده می شود. افزون بر استفاده ی خارجی، اگر صبح ها پیش از صبحانه، مقدار کمی سرکه را با کمی عسل در یک لیوان کوچک آب گرم بریزید و بنوشید، اثر خوبی بر روی پوستتان خواهد داشت.

ادامه مطلب

چیز های که خانم ها هنگام ازدواج از آن چشم پوشی می کنند

یا نگران رابطه خود شده اید تنها باین خاطر که موهایتان در حال ریزش است؟ دارای یک سری عادات بد هستید؟

و شاید کمی شلخته هم میباشید!

خوب، آرام باشید و خونسردی خود را حفظ کنید. اگر شما صفات دیگری نظیر: شخصیت بالا و قلبی مهربان داشته باشید، او به طور حتم از برخی ویژگی های نا خوشایند شما چشم پوشی خواهد کرد.

ادامه مطلب

چگونه رضایت جنسی همسرمان را بدست آوریم ؟

خیلی عجیب است، اما واقعیت دارد؛ چرا نباید به خودمان اجازه دهیم که رک و رو راست در مورد تمایلات جنسیمان با شریک زندگی خود صحبت کنیم؟ در مورد تمام مطالب کوچک و بی ارزش با همسر خود صحبت می کنید، اما به راستی آخرین باری که در مورد خواست ها و تمایلات جنسی خود با او صحبت کرده اید به چند مدت قبل باز می گردد؟

ادامه مطلب

چگونه دندان هایی به سفیدی مروارید داشته باشیم ؟

آیا میدانستید که سفید کردن دندانها اولیـن خـدمات بـهداشتی و آرایشــی اسـت کـه امـروزه افراد به دنبال آنند و این محبوبیت روز به روی هــم بیشتر و بیشتر می شود؟

ادامه مطلب

چرا خانم ها عمدتا دمدمی هستند ؟

اکثر مردان شکایت دارند که چرا: "ما نمی توانیم همسر و یا نامزد خود را به درستی درک کنیم؛ برای چند هفته او فوق العاده است و با عشق و محبت به نظر می رسد و با من و اطرافیانش با بخشندگی کامل رفتار می کند. اما بعد، یکدفعه در یک چشم به هم زدن او تغییر حالت پیدا می کند و همه چیز از این رو به آن رو می شود. او نسبت به تمام کارهایی که من انجام می دهم اظهار ناراحتی کرده و به راحتی عصبانی می شود. سعی می کنم تا می توانم از او حمایت کنم، اما انگار کارهای من به هیچ وجه به چشم او نمی آید و وضعیت اصلا بهبود پیدا نمی کند. گویی به هیچ وجه از من انتظار کمک و همیاری ندارد. حتی اگر اشتباه از جانب من هم نباشد، باز هم دعواهای بسیار بدی با من می کند. در این حالت هیچ کاری از دست من بر نمی آید؟"

ادامه مطلب

انواع کاراکترهای شخصیتی در ازدواج

مدل مدرن شخصیتی که این روزها ارائه میگردد بیشتر بر روی درک دو جانبه ی افراد تاکید دارد. افزایش درک و بینش معمولاً روابط افراد را بهبود بخشیده و رفتارهای مثبت را در مقابل افراد دیگر رشد و گسترش خواهد داد. از این قبیل رفتارهای مثبت می توان به درک دو جانبه، قدردانی و احترام اشاره کرد.

اما دو نفر باید دارای چه تیپ شخصیتی باشند که میزان درک دو جانبه ی آنها در یک زندگی مشترک بیش از پیش افزایش پیدا کند؟

ادامه مطلب

تاثیرات اعجاب آور عشق بر سلامتی

عشق فقط احساسی خوب به شما هدیه نمیدهد—بلکه می تواند با بیماریها مقابله کرده، ایمنی بدن شما را بالا برده و استرستان را هم کاهش دهد. در این مقاله میخواهیم به تاثیرات عشق بر سلامتی بپردازیم.

چه کسی دوست ندارد عاشق باشد؟ اگر طرفتان یک عاشق واقعی باشد، به درد و دل های شما در مورد کار و زندگی گوش می دهد، اجازه می دهد آخرین تکه ی پیتزا را شما بردارید و هیچ وقت هم یادش نمی رود که آشغال ها را دم در بگذارد. انتظار ندارد که با او فیلم های جنگی تماشا کنید و همیشه و در همه حال به نظرش شما زیباترین زن دنیا هستید، حتی در لباس خانه.

ادامه مطلب

تاثیر ظاهر بر اعتماد به نفس

من چاقم. من بیش از حد لاغرم. کاش کمی قدم بلندتر بود، کاش قدم کوتاه تر بود، کاش موهام مجعد بود، کاش موهام صاف بود. کاش بینیم کوچکتر بود. کاش پاهام بلندتر بود، کاش عضله هام برجسته تر بود و هزاران هزار کاشکی دیگر....

این گلایه ها به نظر شما آشنا نمی آید؟ شما هم عادت دارید از خودتان ایراد بگیرید؟ اگر اینطور است بدانید که تنها نیستید. شما بعنوان یک جوان دستخوش تغییرات ظاهری و جسمانی بسیاری می شوید. و همراه با این تغییرات ظاهری، تصویر شما از خودتان نیز تغییر می یابد. افراد بسیاری برای کنار آمدن با این مسئله مشکل دارند، و همین بر عزت نفسشان تاثیر می گذارد.

ادامه مطلب

10 ژست برای خوشحال نمودن همسر

زنها به همه چیز توجه دارند - منظورم همه چیز هست. آنها استاد کشف چیزها بهمراه جزئیاتشان می باشند. بنابراین حتی کوچکترین رفتارها اگر صمیمانه و متفکرانه انجام پذیرند، نتنها از طرف همسرتان مورد تحسین و تقدیر قرار خواهد گرفت، بلکه باعث تحکیم روابط و برقراری حب و دوستی بیشتر بین شما خواهد شد.

البته منظور از این اعمال فقط کمک در انجام امور خانه نیست. برخی از مردان تصور می کنند که شستن ظروف نهایت ابراز یک رفتار رمانتیک بشمار میرود. این ایده خوب است ولی کافی نیست.تمیز و مرتب نمودن محیط بیشتر یک انتظار محسوب میشود تا یک لطف.

ادامه مطلب

عوارض کاشت ناخن

استفاده از روش‌های زیبایی ناخن روز به روز رایج‌تر می‌شوند، اما آیا استفاده‌کنندگان از خطرات این روش‌ها هم باخبرند ؟

ادامه مطلب

ازدواج و استقلال مالی

چرا باید از نظر مالی مستقل باشید؟

در ابتدای ازدواج هر دو نفر شهادت می دهند که "در فقر و در ثروت" در کنار هم باقی بمانند و با تمام وجود زمانیکه این عبارت را به زبان می آورند، مفهومش را نیز در ذهن تجسم می کنند،

ادامه مطلب

10 واقعیت در مورد ازدواج

- شما نمیتوانید فردی را مجبور کنید تا شما را دوست داشته باشد و هیچ کس توانایی خوشبخت ساختن صد در صد شما را ندارد.

ادامه مطلب

رنگ مو را چگونه پاک کنیم ؟

گاهی اوقات، حتی زمانی که خیلی مراقب هستید، متاسفانه رنگ موی جدیدی که استفاده می کنید، رضایت شما را جلب نمی کند. این مقاله را بخوانید تا متوجه شوید که چگونه می توانید رنگ مویی را که دوست ندارید به طور کامل یا نسبی از روی موهای خود پاک کنید.

ادامه مطلب

چرا خانم ها قدم اول را بر نمی دارند ؟

آیا ما در دورانی زندگی نمی کنیم که باید به مادرهای مجردی که به تنهایی فرزندانشان را بزرگ می کنند و خانم هایی که مقامات شغلی بالایی را از آن خود کرده اند، تبریک بگوییم؟ از آنجایی که جنس مونث پیشرفت های چشمگیری داشته عده ای از افراد ممکن است تصور کنند که آنها در دنیای قرارهای ملاقات نیز مانند سایر جنبه های زندگی پرتکاپو هستند و ترجیح می دهند خودشان همه چیز را هدایت کنند.

ادامه مطلب

چرا خانم ها پسر های مامانی را دوست ندارند ؟

معمولا خانم ها دوست دارند با مردهایی صحبت کنند که رابطه خوبی با مادرانشان داشته، و برای آنها ارزش و احترام بیشتری قائل باشند. این گروه از مردها در نظر خانم ها بسیار موجه تر از سایرین هستند. البته باید توجه داشته باشید که اگر آقایون اندکی بیشتر از حد مجاز در مورد مادرانشان صحبت کنند در نظر خانم ها به عنوان به "پسرهای مامانی" شناخته می شوند.

ادامه مطلب

تشخیص اندازه لباس

گاهی اوقات وقتی پیراهن نوی خود را تن می کنید، می بینید خیلی گشاد و بد قواره به نظر می رسد. علت کار چیست؟ آیا به خاطر بلندی آستین هاست؟ به خاطر یقه ی آن است؟ یا اینکه زیر کت ناجور به نظر می رسد؟ امروز علت آن را خواهید فهمید.

ادامه مطلب

علت پیدایش پیری زودرس در پوست

یکی از علت‌های مهم که در پیدایش پیری زودرس موثر است تنش‌های شدید و غم و غصه‌های ناگهانی است که می‌تواند انسان را در یک شب، سال‌ها پیر و فرسوده کند. مرگ عزیزان، به خطر افتادن آبرو، صدمه‌ دیدن حیثیت اجتماعی، شکست‌های ناگهانی در راه عشق و محبت، بی‌وفایی، خیانت‌های غیرقابل پیش‌بینی و دور از انتظار و ... می‌توانند سبب پیری زودرس شوند.

ادامه مطلب

شایع ترین اختلالات جنسی زنان

در این عنوان بطور خلاصه به شایعترین اختلالات جنسی در بین زنان، دلایل احتمالی بروز این اختلالات و روش های درمانی که برای هر کدام موثر شناخته شده می پردازیم.

ادامه مطلب

چرا موهایمان زود سفید می شود ؟

سیگار می کشم چربی و چیپس دوست دارم عاشق ژل و واکس مو هستم روزی سه بار موهایم را با شامپو می شویم اما نمی دانم چرا موهایم سفید شده و می ریزد. گرچه بخش خارجی مو از سلول های مرده تشکیل شده است ولی همین بخش مرده مو نشاندهنده زندگی و شادابی و سلامت شما می باشد .انسان ها در سنین نوجوانی و جوانی بدترین رفتارها و کمترین نگهداری را در رابطه با موهایشان دارند و زمانی به ارزش مو پی می برند که موها سفید می گردند و در حال ریختن هستند.

ادامه مطلب

اسرار ازدواج موفق

جزء کسانی هستید که نامزد دارند؛ پس باید تا کنون به خوبی متوجه شده باشید که خانمها اصولاً ترجیح میدهند در زمان شادی یا اندوه و .... به دوستان هم جنس خود روی می آورند تا به پسرها. و نکته جالب اینجاست که آقایون نیز کاملا راضی هستند و این کار خانم ها آنها را خوشحال تر می کند.

ادامه مطلب

14 اشتباه در مد

معمولا در این قسمت ما شما را با کارهایی آشنا می کردیم تا با انجام آنها بتوانید تیپ زیبایی بدست آورید. اما هر چند وقت یکبار بد نسیت که این روند را متوقف کنیم و چیزهای دیگری را هم به شما آموزش دهیم.

در این قسمت می خواهیم کارهایی را به شما آموزش دهیم که باید از انجام دادن آنها خودداری کنید، همچنین راه اجتناب از آنها را نیز به شما یاد می دهیم.

ادامه مطلب

شایع ترین اختلالات جنسی مردان

در این عنوان به طور خلاصه به شایعترین اختلالات جنسی در میان آقایان، دلایل احتمالی آنها و روش های درمانی که برای هرکدام موثر شناخته شده می پردازیم.

ادامه مطلب

7 مطلبی که آقایان تصور می کند همسرشان دوست دارد

آیا همیشه تلاش هایتان برای تاثیرگذاری بر روی همسرتان بی نتیجه می ماند؟ آیا او عصبانی می شود و تمام تلاش های شما را زیر سوال می برد؟

ادامه مطلب

8 خصوصیت یک مرد واقعی

درس امروز درسی پایه ای و اساسی است، در مورد پایه و اساس مرد بودن است. با کلیه ی اطلاعاتی که در دست دارم، مطمئن هستم که شما بحث درمورد چنین مسائلی را بی فایده می دانید و خواهید گفت چرا وقتی مسائل مهمتری مثل کار و تجارت هست، باید چنین چیزهایی یاد بگیرید.

ادامه مطلب

10 اشتباه رایج آقایان در مد

چرا باید به ظاهر خود اهمیت دهیم؟

آیـا ظاهـر آنقدرها که میگویند در حیطه شغلی، رمانتیک و تاثیر گذاشتن بر روی دیگران، مؤثر است؟

مطمئناً!!!

ادامه مطلب

چرا برخی جذب کسانی می شوند که اهل خیانت اند ؟

اغلب افراد معمولاً مشکلی در پیدا کردن جنس مخالف ندارند. بیشتر این افراد می توانند دوست یکی از دوستان، همکار و یا فردی باشد که به طور روزمره او را می بینند. پیش از اینکه رابطه صمیمی شود، معمولاً به عنوان دو دوست با هم ارتباط برقرار می کنند. به هر حال بیشتر افراد قبل از آشنایی با شما در ارتباط هایی قرار گرفته اند و در زمان شروع رابطه با شما یا در شرف تمام کردن ارتباط قبلی هستند و یا به تازگی ارتباط خود را قطع کرده اند.

ادامه مطلب

تاثیر رنگ ها در زندگی و روان

طریقه تاثیرگذاری رنگ ها بر روحیه ما بخشی مهم از رابطه ما با دنیای اطرافمان را تشکیل می دهد و در مغز ما نوشته شده است که برخی رنگ های خاص، واکنش های خاصی را در روح و روان ما ایجاد خواهد کرد. رنگ ها بر همه حواس ما تاثیر میگذارند. دیدن رنگ ها می تواند حال و هوای خودآگاه و ناخودآگاه ما را تغییر دهد. رنگ ها حتی بر غذاهایی که می خوریم اثر می گذارد و این راه خوبی است که از طریق آن می توانیم ببینیم رنگ ها چگونه بر ما تاثیر می گذارند و این چطور به غرایز اولیه ما برمی گردد. تصور کنید سبزیجات آبی رنگ بخورید، معمولاً از خوردن غذاهایی که آبی، سیاه یا بنفش رنگ باشند اجتناب می شود و اگر هم طعم آن را بچشید، اشتهایتان کور می شود.

ادامه مطلب

بهترین دوست برای همسرتان باشید

بهترین دوست کسی است که شما دوست دارید بیشترین وقت خود را با او بگذرانید و دقایق صمیمی خود را در کنار او سپری کنید. دکتر گری سمالی در کتاب خود با نام "رازهای پنهان ازدواج عاشقانه و ابدی" برای خانمها دیدگاههای جدیدی در این زمینه که چگونه می توانند دوست صمیمی همسرانشان باشند را معرفی کرده است.

ادامه مطلب

اصول برگزاری میهمانی ها

میـهـمانـی دادن و میـهـمـانـی رفـتـن نـیـز بـنوبه خود واجد آداب و اصول اساسی ست که می بایست به دقت رعایت گـردند تـا اوقــات مــفـرح، بــی خطر و بیاد ماندنی هم برای میزبان و هم میهمانان فراهم آید.

ادامه مطلب

روش های اعجاب انگیز برای زیباتر شدن خانم ها

اول از همه اینکه، زیبایی همیشه از درون افراد نشات می گیرد. بهترین راه برای زیبا شدن، طبیعی به نظر آمدن است اما ایده ها و راه هایی هم هست که به آن کمک می کند.

ادامه مطلب

چگونه بدن خود را خوشبو سازیم؟

در اتاق بیشتر افراد و در مقابل آینه ها شیشه های قد و نیم قد دئودرانت، مام و عطر وجود دارد. شما کدام یک از این محصولات را استفاده می کنید ؟

ادامه مطلب

8 تیپ مردی که خانم ها از آن دوری می کنند

آیا تا به حال رفتار شما باعث رنجش خاطر همسرتان شده است؟ آیا نگرانید که رفتار شما ممکن است نتیجه عکس دهد؟

خانم ها به نوع خاصی از مردها علاقه دارند، به همین دلیل از مردهایی که دارای یک سری خصوصیات خاص هستند به شدت پرهیز می کنند. این امر در دوران اولیه ارتباط از اهیمت ویژه ای برخوردار است درست زمانی که خانم ها در حال قضاوت خصوصیات اخلاقی آقایون هستند.

ادامه مطلب

5 اشتباه در آرایش

مـطمئـناً شما هم دیده اید، آرایش روی صورت خیلی بد و زشـت نـشـان دهـد. بـه هـمـیـن دلـیـل بـرای از بـیـن بردن اشـتـباهـات در آرایـش کـه باعث زشت دیده شدن آن می شـود، نکاتی را در این مقاله آورده ام. با رعایت این نکات، همیشه آرایشی زیبا خواهید داشت.

ادامه مطلب

آیا به او اعتماد می کنید ؟

دوست داشتن فردی که به او اعتماد ندارید آسان است اما زندگی کردن با او دشوار.

روابط پایدار و بادوام تنها بر اساس اعتماد ساخته میشوند و تنها با وجود اطمینان است که محیط امن و آرامی برای رشد صمیمیت به وجود می آید.

ادامه مطلب

10 نکته در مورد گفتگو در قرار های اول

برای بار اول است که با خانمی آشنا می شوید و با او قرار ملاقات می گذارید؟

این 10 نکته را دنبال کنید تا در نظر آنها جذاب و سرگرم کننده و در عین حال سرسخت و مقاوم جلوه کنید.

ادامه مطلب

آقایان از ازدواج چه می خواهند ؟

درست است که هنوز هم رویای زیر آبی رفتن را در سر دارند، اما شوهرهای امروزی واقعاً وفادار هستند و سعی می کنند هم نان آور خوبی برای خانواده باشند و هم کارهای خانه را خوب انجام دهند. و حتی بیشتر از همیشه به دنبال ایجاد ارتباط و صمیمیت روحی و روانی با مسرانشان هستند.

ادامه مطلب

آزاردهنده ترین کارهای زنان

آقایون خانم ها را دوست دارند. قیافه، بو، طرز راه رفتن و صحبت کردن تنها چند نمونه از دلایلی هستند که آقایون فکر میکنند خانم ها موجوداتی آسمانی هستند. در حالیکه زندگی بدون وجود اونها غیر ممکنه اما مطمئنا باهاشون هم نمی تونیم زندگی کنیم.

ادامه مطلب

آزاردهنده ترین کارهای مردان

بعد از اتمام یک روز سخت کاری بالاخره به خونه میام، کفشهامو در میارم و با خوشحالی با شوهرم سلام و احوالپرسی می کنم، او در مورد کارهای روزانه خود برای من توضیح می دهد اما زمانی که نوبت به من می رسد، باید با کسی صحبت کنم که مرتبا سرش را تکان میدهد، آهان آهان می گوید و به صفحه تلویزیون یا کامپیوتر چسبیده و به هیچ چیز دیگری هم توجه ندارد.

ادامه مطلب

انتخاب همسر خوب . چگونه ؟

امروزه برخلاف دوران گذشته، با حق انتخاب‌های فراوانی در امر ازدواج  مواجه هستیم. حتی برای خریدن یک «جوراب» هم از بین چند نوع مختلف، بهترین جوراب را انتخاب می‌کنیم.

ادامه مطلب

وقتی با هم حرفی نداریم چه کنیم؟

آيا در قرار هاي آن روزهای نامزدیتان  لحظاتي پيش مي‌ آمده كه احساس کردید حرفي براي گفتن نداريد؟ قطعابعد از هر ملاقات باز هم احساس مي‌كرديد كه يك عالمه حرف ناگفته برايتان باقي مانده است و هنوز به خانه نرسيده، با پيامك يا تلفن زدن باقي حرف‌هايتان را به يكديگر مي‌گفتيد اما بعد از ازدواج اوضاع براي همه اينطور نمي‌ماند.

خيلي از زوج ها از اين‌كه ديگر حرفي براي گفتن به هم ندارند احساس نارضايتي مي‌كنند؛ گرچه آن‌ها احساس مي‌كنند اين يك اتفاق طبيعي است اما مي‌تواند يكي از بزرگ‌ترين تهديدها براي ارتباط زن و شوهر باشد. ما سعي مي‌كنيم با يادآوري چند نكته به شما در صحبت كردن با همسرتان كمك كنيم.

ادامه مطلب

10 اشتباه رایج اقایان در مد

آیـا ظاهـر آنقدرها که میگویند در حیطه شغلی، رمانتیک و تاثیر گذاشتن بر روی دیگران، مؤثر است؟

ادامه مطلب

4 قدم برای خوب افتادن در عکس

این مشکل خیلی از افراد است: خیلی از افراد واقعاً نمی توانند عکس های خودشان را تحمل کنند و احساس می کنند که در عکس ها، بدترین قیافه و وضعیت ممکن خود را پیدا می کنند.

ادامه مطلب

آرایش قدم به قدم صورت

سعی کنید همیشه آرایش را بر صورتی پاکیزه و تمیز انجام دهید. دقت کنید که همه ی لوازم و ابزار لازم برای آرایش را داشته باشید. آرایش را در محیطی کاملاً روشن انجام دهید. برای چک کردن دقت آرایش می توانید از آینه های ذره بینی استفاده کنید.

ادامه مطلب

دانستنی های مهم در مورد نگهداری مو

این مطلب به شما می‌گوید که پشت آن موهای بلند، چه واقعیت‌های ساده‌ای پنهان شد‌ه‌اند

ادامه مطلب

راه های جلوگیری از ریزش مو

ریزش مو یکی از مشکلاتی است که به جرات می توان گفت اکثر مردم دنیا با آن مواجه هستند. عوامل زیادی مانند عوامل محیطی، ژنتیکی، هورمونی ، برخی بیماری ها مانند اختلالات تیروئید ، آنمی ( کم خونی ) و نوع تغذیه در ریزش مو دخیل است..

ادامه مطلب

چگونه مهریه ام را بگیرم؟

مهریه بالای ۱۱۰ سکه با معرفی و توقیف اموال، نظیر ملک، دارایی، حساب بانکی، حقوق دریافتی ماهانه و .. قابل وصول است.

ادامه مطلب

نکاح چیست ؟

نكاح در اصل به معناي وَطْيْ (آميزش) است،که در مورد عقد ازدواج به مناسبت اين‌كه آن زمينه وطي ميباشند، استعمال مي‌شود. به نظر مي‌رسد منظور از عقد،نه‌ تنها صيغه بلكه مفهوم حاصل از آن يعني همان ازدواج است بنابراين نكاح را چنين تعريف مي‌كنيم:

ادامه مطلب

نفقه و شرایط گرفتن آن چیست ؟ به چه کسی تعلق می گیرد ؟

نفقه عبارت است از همه نیازهای متعارف و متناسب با وضعیت زن از قبیل مسكن، البسه، غـذا، اثاث منزل، هزینه‌های درمانی و بهداشتی و نیز خادم در صورت عادت یا احتیاج به واسطه نقصان یا مرض که شوهر مكلف است همه آنها را متناسب با وضعیت خانوادگی و اجتماعی زن فراهم کرده و در اختیار او قرار دهد.

ادامه مطلب

عده چیست؟ چند وقت بعد از طلاق یا فوت همسر می توان ازدواج کرد؟

عِدِّه مدت زمانی است که زن پس از جدایی یا مرگ شوهرش باید از ازدواج خودداری کند. این مدت با توجه به نوع پایان ازدواج (مرگ همسر یا طلاق یا فسخ نکاح)، نوع ازدواج (دائم یا موقت) و شرایط باروری زن یا بارداری او متغیر است. فلسفهٔ وضع عده جلوگیری از اختلاط نسل و احترام به رابطهٔ زناشویی سابق و تعبد است.

ادامه مطلب

در صورت بهم خوردن نامزدی تکلیف هدایایی که داده شده است چیست؟

در صورت بهم خوردن نامزدی قانونگذار تکلیف هدایا را به این صورت روشن کرده است:

بر طبق ماده 1037 قانون مدنی، هر یک از نامزدها می‌تواند در صورت بهم خوردن وصلت، هدایایی را که برای ازدواج به طرف دیگر یا والدین او داده است، مطالبه کند. اگر عین هدایا موجود نباشد، هدیه‌دهنده مستحق دریافت قیمت هدایایی خواهد بود که از روی عادت نگه داشته می‌شوند؛ مگر اینکه آن هدایا بدون تقصیر طرف دیگر از بین رفته باشند.

ادامه مطلب

امکان ازدواج قبل از سن بلوغ وجود دارد ؟

با عنایت به مفاد ماده 1041، اگر دختران و پسران قبل از رسیدن به سن قانونی مورد نظر، بخواهند ازدواج کنند، حتی اگر به بلوغ هم رسیده باشند، علاوه بر اذن پدر باید از سوی دادگاه نیز مصلحت این ازدواج مورد تأیید قرار گیرد تا بتوانند ازدواجشان را در دفاتر رسمی به ثبت رسانده و از مزایای آن استفاده کنند. بدون تشخیص مصلحت از سوی دادگاه ازدواجشان ممنوع است، هر چند ولیّ آنان اذن داده باشد.

ادامه مطلب

افزایش مهریه بعد از وقوع عقد امکان پذیر است؟

افزایش ثانوی مهریه مورد استناد نیست به این معنا که بعد از وقوع عقد و ثبت مهریه، طرفین تصمیم به افزایش مهریه می‌گیرند و حتی اقرارنامه‌ای تنظیم و توضیحاتی اضافه می‌شود. این شرایط جدید نمی‌تواند به عنوان مهریه اصلی تلقی شود در واقع افزایش بعدی یک تعهد است که عنوان و امتیازات مهریه را ندارد.

ادامه مطلب

ازدواج های حرام کدام است ؟

مقصود از موانع نکاح، شرایطی است که چنان‌چه در یکی از زن یا مرد وجود داشته باشد، امکان ازدواج آن دو را به‌صورت «موقت» یا به‌طور «دایم» منتفی می‌سازد حتی اگر تمامی شرایط اساسی صحت عقد نیز موجود باشد. دست شما برای انتخاب شریک زندگی باز است و می‌توانید با هر کسی خواستید ازدواج کنید اما باید این چند خط قرمز را رعایت کنید تا دچار بطلان نکاج وتعقیب کیفری نشوید.

ادامه مطلب

ازدواج دختر باکره بدون اذن پدر صحیح است؟

از آنجا که در قانونآمده که عقد ازدواج دختر باکره موقوف است به اجازه(اذن) ولی او، می توان نتیجه گرفت که اذن ولی تنها شرط نفوذ چنین عقدی است و نه شرط صحت آن ؛

ادامه مطلب

نکات مهم بارداری

بسیاری از زنان در آرزوی مادر شدن زندگی را سپری می‌ کنند. انواع اقدامات را انجام می ‌دهند تا به هدف خود برسند. اما هنگامی که باردار می ‌شوند، نمی دانند که در 15 تا 20 درصد موارد در معرض عوارض گوناگونی قرار دارند یا اینکه چه تمهیداتی باید بیندیشند تا بارداری سالمی داشته باشند؟ مهم است بدانیم که چه کارهایی موجب ایجاد خطر برای زنان باردار می‌ شود

ادامه مطلب

مژه های پرپشت با این راه کارها

هر خانمی دوست دارد مژه‌های بلند و پُرپشت داشته باشد، دوست دارید بدانید چطور می‌توانید رشد مژه‌های خود را بیشتر کنید؟ در این مطلب نکاتی برای‌تان داریم که  بسیار کاربردی هستند و شما را از استفاده از مژه‌های مصنوعی بی‌نیاز می‌کنند.

ادامه مطلب

غذاهایی که کمک میکنند باردار شوید .

حتما می‌دانید که در مورد بخور و نخورهای دوران بارداری اطلاعات و توصیه‌های بسیاری زیادی وجود دارد، اما برای وقتی که سعی دارید باردار شوید چطور؟ شما چه به تازگی قصد باردار شدن کرده باشید و چه مدتها از تصمیم‌تان گذشته باشد، می‌توانید با مصرف غذاهایی که توانایی باروری‌تان را افزایش می‌دهند و همچنین اجتناب از غذاهایی که در این مورد معکوس عمل می‌کنند، شانس بارداری خود را بیشتر کنید.

ادامه مطلب

دلایل مهمی که مردان شما را ترک می کنند .

بعد از اتمام یك ارتباط رمانتیك و نزدیك، همه آدم‌ها احساس قربانی شدن دارند و حتی یك لحظه هم به این فكر نمی‌كنند كه ممكن است خودشان مقصر باشند..   بیشترین شكایت زنان این است كه مردان از حل مشكلات زناشویی طفره می‌روند .اینجاست كه حتی بهترین و برازنده‌ترین زن‌ها هم نمی‌توانند مانع تصمیم جدایی باشند كه شریك‌شان گرفته است. اما چرا؟

ادامه مطلب

چگونه به همسر خود بدبین نباشیم ؟

آیا تاکنون بدبینی به همسر خود را تجربه کرده اید؟ دردی که شاید بتوان گفت درد دنیای مدرن است. بدبینی چیزی نیست که فقط فرد را آزار دهد. بیشترین لطمات روحی متوجه خود انسان بدبین است اما انسان های اطراف و نزدیکان نیز به نوبه خود اذیت می شوند.

ادامه مطلب

جوانسازی پوست با ماساژ صورت و چشم

ماساژ بدن  بسیار آرامشبخش است . اما ماساژ صورت برای حفظ ظاهر زیبا نیز مفید می باشد . ماساژ منظم صورت برای پیشگیری از چین و چروک‌ها و سایر علائم سالخوردگی سودمند است.

ادامه مطلب

ترکیب رنگ های عروسی

شاید اجرای ایده های جدید کمی سخت باشه. قوانین رو بشکنید و رنگ سفید رو کنار بزارید. اگه دوست دارید بدونید چه ترکیب رنگ هایی برای برگزاری یک جشن عروسی منحصر به فرد لازمه این مطلب رو بخونید.

ادامه مطلب

10 درد شایع که ممکن است زنان باردار آن را تجربه کنند .

درد حس و تجربه ناخوشایند و از همه مهمتر هشدار دهنده ای است. در واقع مانند زنگ خطر برای بدن عمل می کند تا فرد به دنبال علت و درمان آن باشد. این علامت در دوران بارداری هم بسیار مهم است. در واقع هر نوع درد در خانم باردار باید جدی گرفته شود. در این مطلب، به 10 درد شایع و مهم که ممکن است هر خانم بارداری آن را تجربه کند، اشاره می کنیم.

ادامه مطلب

اختلالات جنسی را به کمک طب سنتی درمان کنید

به گفته بسياري از متخصصان و كارشناسان پزشكي هيپوتالاموس مركز كنترل هورمون‌هاي بدن است و مي‌تواند با كنترل و تنظيم آنها ميزان انرژي، حالات روحي- رواني، خلق و خو، روابط زناشويي و چگونگي و كيفيت آن را تحت تاثير خود قرار ‌دهد. اين غده يكي از مهم‌ترين بخش‌هاي مغز است كه مي‌تواند تاثير قابل ملاحظه‌اي بر روابط زناشويي و كيفيت آن داشته باشد بنابراين تناسب و تنظيم ميزان ترشح هورمون‌هايي كه از هيپوتالاموس ترشح مي‌شود مي‌تواند سلامت روابط زناشويي بسياري از زوج‌ها را در هر سن و سالي تضمين كند.

ادامه مطلب

آزمایش خانگی بارداری

آزمایش خانگی بارداری روشی سریع و آسان برای خانم‌هاست تا دریابند آیا بچه‌دار شده‌اند یا نه؟ کیت‌های آزمایش بارداری خانگی وجود دارد که می‌توان آنها را بدون نیاز به نسخه از داروخانه‌ها خرید و با آزمایش ادرار به‌وسیله این کیت‌ها بارداری را در هفته‌های اول با فاصله نه‌چندان زیاد از قطع عادت‌ماهانه شناسایی کرد.
 

ادامه مطلب

آیا او با من ازدواج می کند ؟

آیا می‌خواهید بدانید مردی که با او آشنا شده‌اید قصد ازدواج با شما را دارد یا نه؟ در این مطلب نشانه هایی  را می‌گوییم که مشخص این مرد به دنبال یک رابطه‌ی  دائمی با شماست.

ادامه مطلب

آیا باید رمز موبایل همسرمان را بدانیم

شاید نگاه های تجسس آمیز و جاسوسی کار همیشگی شما در رابطه شده باشد. شاید فکر کنید خوب است اگر پسورد گوشی او را داشته باشید و هر چند وقت یکبار سرکی به پیام های او بکشیداما این طرز فکرها کاملا اشتباه و ناسالم است و رابطه را به آینده ای سیاه می کشاند. به جای چنین دیدگاه های اشتباهی این چند قانون حریم خصوصی را در نظر بگیرید تا ازدواج و رابطه سالم و موفقی داشته باشید.

ادامه مطلب

آیا سال 2018 سال زنان است ؟

هنگامي كه مقالات پايان سال را در رسانه‌هاي آمريكايي مرور مي‌كنيد، بخشي هم براي زنان در نظر گرفته مي‌شود؛ زنان، جايگاهشان و تغييراتي كه در سال ٢٠١٧ رخ داده است. هركدام از رسانه‌ها از منظري به تحولاتي كه از نظرشان در حوزه زنان بنيادين است اشاره كرده‌اند.  فهرستي كه از موفق‌ترين زنان عرصه سياست و اقتصاد و... منتشر مي‌شود هر سال طولاني‌تر مي‌شود. طبق گزارش واشنگتن‌پست، از سال ٢٠١٤ تا ٢٠١٦ تعداد زنان اين فهرست ٩٢٠ نفر است، درحالي‌كه از ٢٠١٦ تا آخر سال ميلادي قبل، اين تعداد به ٢٦ هزارنفر رسيده است.

ادامه مطلب

با مردان قد کوتاه ازدواج کنید

درصد زیادی از خانم‌ها یکی از معیارهای مهم خود برای انتخاب همسر را داشتن قدبلند عنوان می‌کنند. باور عموم جامعه این است که مرد باید از همسر خود قد بلندتری داشته باشد و به همین دلیل  دختران قدبلند برای یافتن همسر دچار مشکل هستند. مواردی پیش آمده که دو طرف با وجود داشتن تفاهم فقط به‌دلیل نامتناسب بودن قد از ازدواج منصرف شده اند .

ادامه مطلب

تاریخ انقضای لوازم آرایشی چقدر است ؟

از کجا متوجه زمان انقضای یک محصول آرایش شویم؟ این سوالی است که خیلی از خریداران محصولات آرایشی و بهداشتی دارند. برچسب شبنم تا حدودی کمک کرده زمان تولید و انقضای محصولات و قاچاق بودن یا نبودن آن مشخص باشد اما هنوز هم خیلی از محصولات آرایشی و بهداشتی برچسب شبنم ندارند..

ادامه مطلب

افسردگی و تاثیر آن برروی روابط زناشویی

امروزه افسردگی یکی از بیماری های شایع در تمام جهان محسوب می شود و بسیاری از مردم  با این اختلال مواجه هستند. فرد افسرده دیگر چندان نمی تواند از زندگی اش لذت ببرد و دائما در اندوه است .

امروزه اختلال افسردگی در روابط زناشویی نیز تاثیر بدی گذاشته، به طوری که بسیاری از زن و شوهرها دیگر نمی توانند رابطه زناشویی گذشته را با یکدیگر داشته باشند و از بودن کنار یکدیگر لذت ببرند. 

ادامه مطلب

رابطه جنسی چقدر کالری می سوزاند ؟

در بین تمام فعالیت هایی که عرقتان را در می آورد شاید رابطه جنسی دلپذیرترین نوع آن باشد!اما آیا واقعا نزدیکی مقدار زیادی کالری می سوزاند؟

ادامه مطلب

تناسب اندام بعد از زایمان

پس از وضع حمل بسیاری از خانم ها نگران تناسب اندام خود هستند،اما اصلا نگران هیچ چیز نباشید. شما می توانید با استفاده از روش های آسان به اندام سابق خود برسید. اگر بخاطر نوزادتان، هیجان زیادی دارید و برای کاهش وزن دوران بارداری تان آماده اید، این نکات به شما کمک می کنند تا زودتر بتوانید به اندام قبلی خود بازگردید .

ادامه مطلب

رفتارهای زنانه که مردان را جذب می کند .

مردان، بصری‌تر از زنان هستند و به همین علت است که بیشتر زنها برای به دست آوردن مرد رویاهای خود به لباس و آرایش اهمیت می‌دهند. این جور چیزها شاید تاثیر داشته باشند اما آن چیزی نیستند که مردها در زنان جستجو می‌کنند.

 

ادامه مطلب

رنگ مو و هرچه خانم ها باید درباره ی آن بدانند .

رنگ مو یکی از ابزارها برای زیبایی مو و چهره است. اگر می خواهید رنگ موی مناسب انتخاب کنید که به موهای تان صدمه وارد نشود بهتر است خوانده این مقاله را از دست ندهید. با ما همراه باشید و تمام نکته های مهم در مورد رنگ مو را بدانید.

ادامه مطلب

موس مو چیست ؟

حتما  شما هم تا به حال از مواد زیبایی و آرایشی متعددی برای حالت دادن موهایتان استفاده کرده اید که نتیجه دلخواهتان را نگرفته باشید. در برخی مواقع ژل مو حالتی که دوست دارید به شما داده باشد و گاهی موس مو این کار را برای شما کرده باشد. در ابتدا باید بدانید هر یک از این محصولات به چه کاری می آیند و تفاوت واقعی آنها با هم چیست. با ما همراه باشید تا بدانید موس مو چیست؟

ادامه مطلب

رفتارهای زیرپوستی که رابطه را ویران می کنند!

داشتن یک رابطه عاطفی سالم کار ساده ای نیست. شاید شما رفتارهایی از خود نشان دهید که به خیال تان برای رابطه عاطفی مفیدند، اما واقعیت چیز دیگری است.

ادامه مطلب

چگونه شادتر زندگی کنیم؟

روان‌شناسان و متخصصین مغز و اعصاب همواره در مورد موضوع سلامت روان مفاهیم متعددی را بیان کرده‌اند، اما همگی آن‌ها در مورد یک موضوع اتفاق‌نظر دارند و آن زندگی رضایتمندانه و شادمانه است. چطور می‌توانیم شادتر و رضایتمندتر زندگی کنیم؟

ادامه مطلب

نشانه‌هاي عاشق شدن يك مرد را بشناسيد

اگر شما هم جزو آن افراد هستيد احتمالا اين سوال براي شما پيش مي‌آيد كه چگونه مي‌توانيد عشق فردي كه قرار است يك عمر در كنارش زندگي كنيد را بسنجيد. براي اين‌كه بدانيد نامزدتان عاشق شماست يا نه، هزاران راه وجود دارد.

ادامه مطلب

مردی که واقعا عاشق شماست، این نشانه‌ها را دارد

زن و مرد، عشق و محبت را به روش‌های متفاوتی نشان می‌دهند. به غیر از مردهایی که بینهایت حساس هستند، این یک واقعیت جهانی است.

ادامه مطلب

چه لباسی برای عروسی بپوشیم؟

همه ما مي توانيم در اين مورد قضاوت كنيم كه چه چيزي براي پوشيدن در عروسي قابل قبول و مناسب است و چه لباسي بايد در كمد لباس ما بماند و در عروسي نپوشيم. با كارشناساني صحبت كردیم و در اينجا نكاتي ارائه شده كه به شما در مورد پوشيدن لباس در عروسي- يا عدم پوشيدن برخي از لباس ها- نکاتی گفته شده است.

ادامه مطلب

خانم‌ها! این سه چیز را هرگز به همسرتان نگویید

هیچکس از همسرتان به شما نزدیک‌تر نیست، اما به این معنی هم نیست که شما باید همه چیز را کاملا به او بگویید. چیزهایی وجود دارند که بهتر است مثل یک راز نزد خودتان باقی بمانند، به خاطر همسرتان و به خاطر زندگی مشترک‌تان! خیلی مهم است که با همسرتان روراست باشید اما اگر پای افشای راز پیش همسرتان به میان آمد، لطفا این سه راز را فاش نکنید.
 

ادامه مطلب

18 توصیه همسرداری

در اسلام جهاد زنان را حسن تبعل یا خوب شوهرداری کردن دانسته اند. کاری به غربیان ندارم که درپنجاه سال اخیر بنام حقوق زن چه فجایعی درست کرده اند و کارهای شرم آوری چون صنعت پورنوگرافی و ازدواج همجنسبازان و... را راه انداخته اند... اسلام زن را هدیه الهی می داند که مکمل مرد است و این دو با هم می توانند کمال خود و جامعه را رقم زنند

ادامه مطلب

چگونه بعد از ازدواج عاشق بمانیم ؟

یک زندگی بی عیب و نقص، بدون بحث و دلخوری فقط متعلق به قصه هاست؛ قصه شاهزاده و گدایی که با هزار و یک تفاوت در یک نگاه عاشق هم می شوند و تا پایان عمرشان هم عاشق می مانند اما در دنیای واقعی، عاشق شدن سخت تر و ضربه پذیرتر از این حرف هاست، به همین دلیل است که عاشق هایی که از کودکی در اطراف تان دیده اید، امروز ناامید و دلسرد شده اند اما نترسید! شما می توانید راهی که آن ها رفته اند را انتخاب نکنید و تا ابد همین قدر عاشق بمانید. اگر باور ندارید، این 8 راه را امتحان کنید؛ راه هایی که شاید ساده و کوچک باشند اما نادیده گرفتن شان می تواند عاقبت شما را شبیه همین آدم های پر از مشکل و خسته کند.

ادامه مطلب

نکات مهم آرایش عروس

تا به حال هرچه گفته ‌بودیم برای روزهای قبل از عروسی بود اما نکاتی هم وجود دارد که باید در روز عروسی درنظر بگیرید مانند آرایش صورت، موها و...

ادامه مطلب

داشتن پوست شاداب

باید بدانیم که شاداب شدن پوست در عرض یک روز امکان پذیر نیست. اما شاید دانستن این موضوع برایتان تعجب آور باشد که می توانید پوست خود را در مدت کوتاه یک ماه بهبود ببخشید. یک ماه مدت زمان لازم برای جایگزین شدن سلولهای جدید به جای سلولهای قدیمی است. این توصیه ها را در مراقبت از پوست خود به کار بگیرید تا در مدت بسیار کوتاهی پوست شادابی داشته باشید.اول با ماساژ دائمی کار خود را آغاز کنید.

ادامه مطلب

نکات مهم در رابطه زناشویی

توصیه می شود قبل از رابطه جنسی، با حمام آب ولرم، دوش گرفته باشید تا بدنتان بطور کامل تمیز باشد و بوی نامطبوعی ندهید.
بهتر است تمامی موهای ناحیه تناسلی شیو شده باشد (بطور کامل موهای ناحیه تماسلی زدوده شده باشند. برخی برداشتن موها با انواع روش های دیگری چون موم، اپیلاسیون را نیز ترجیح می دهند).
قبل از شروع رابطه بدن با خوشبو کننده های ملایم، خوشبو و معطر شود.
ظاهری آراسته و تمیز ، به همراه بوی خوب، و و مطبوع به بهبود روابط جنسی کمک می کند.

ادامه مطلب

آداب خواستگاری رفتن

اگر مراسم خواستگاری انجام شود، علاوه بر اینكه سنتی پسندیده رعایت شده است، به شناخت بهتری ازطرف مقابل دست می یابیم. یكی ازدلایلی كه ازدواج جوانان را ناپایدارمی كند، انتخاب همسربه صورت فردی است. معمولاً هنگامی كه ازدواج ها با حضور و موافقت خانواده ها صورت می گیرند، ازپایداری بیشتری برخوردار می شوند.

ادامه مطلب
بخش های کاربردی
تالار

در صورت تمایل به ثبت خدمات و یا تغییرات اطلاعات در این سایت ، فرم ذیل را تکمیل کنید . کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند .

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه همیشه به روز باشید